Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 NBA DRAFT - WHERE DREAMS COME TRUE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Glasao sam za Jacksona, jer kapiram da je glavni razlog sto mu se predvidja druga runda njegova visina. Vodjen primerom Isiah-e, koji je cini mi se nizi od njega, i time da sam stekao utisak da je Jackson talentovaniji od istog, verujem da on moze biti pun pogodak, a ako bi bio izabran bilo kad, a da nije prva runda, verovatno bi to bio veliki steal. Razmisljao sam i o Ledo-u, ali na osnovu onoga sto je Ljuba pisao o njemu, mislim da ce on biti ili veliki steal, ili totalni promasaj, bez neke sredine.. Slozio bih se sa Nebojsom sto se tice Tim-a, te ne verujem da ce on ikada imati veliki uticaj na neku NBA ekipu, mislim da ce biti solidan, ali nista preko toga. Goodwin i Muscala mi ne deluju kao moguci steal-ovi.

    Comment


    • #62
      Vegas ASM Pro Day: Sergey Karasev, Lorenzo Brown & Trevor Mbakwe playing 3 on 3 vs C.J. Aiken, Durand Scott and Khalif Wyatt. 28 teams here.

      Ubio bih za stream ovoga
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #63
        Originally posted by NebojsaNS View Post
        Koji je poslednji dobar igrac kojeg znas sa 1.80m? Nate? Gde bre, pogledaj kakve zveri igraju pleja u NBA, pojesce ga.
        Tim Hardaway je bio iste visine kao i Larkin.
        Glasao sam za Tim-a Juniora zato sto je najveci lider od ovih pet, a nije los ni atleta i ima dobar sut.Jedino sto je nekonstantan.Nije toliko los u Catch and shoot situacijama.Ima i sve stvari da bi bio solidan odbrambeni igrac.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • #64
          Pricali smo o Jacksonu, ne o Larkinu. Sto neko rece, Burke se sa 6-1 (185) smatra preniskim, a kamoli neko ko je jos 6, 7 cm nizi. Ljudi bre, covek ima visinu Filipa Covica, pobogu.

          Tim Hardaway je igrao u vreme kada je prototip NBA pleja bio John Stockton. Sadasnji plejevi su visi (sto je jos gore duzi), jaci, atletski mnogo bolji, generalno najveca konkurencija u ligi je sada na toj poziciji. Volim da gledam te silo plejeve ali iskreno stvarno nemaju sta da traze u danasnjem NBA. Zamisli kada bude igrao protiv zveri tipa Williams. Spustace ga na niski post i punice ga na normu, da ne pricam da ne sme nikoga da preuzme jer je to prakticno igra bez cuvara, a u napadu ne vidim kako ce biti neki faktor.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #65
            Ili protiv Rose-a i Westbrooka koji su 13cm vislji od njega.Jeste Tim bio dobar ali ga nisam trebao uporedjivati sa danasnjim plejevima jer je tad plej bio "Pass First".Hodajuci missmatch.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • #66
              When asked about the Wizards' options with the No. 3 draft pick this summer, John Wall said the Wizards "need a [power forward] that can pick and pop."
              He didn't name specific players or offer more details, but it wouldn't be surprising if the Wizards use their pick to upgrade at PF, especially with 2011 lottery pick Jan Vesely showing minimal signs of improvement.
              Michigan PG Trey Burke is unlikely to be drafted by the Magic at No. 2 overall and could even fall to the end of the lottery, according to Cavaliers writer Bob Finnan.
              "If he doesn't go to New Orleans at 6 or Sacramento at 7, he could drop into the teens," writes Finnan. The Pelicans are in dire need of a starting-caliber small forward, but they're reportedly intrigued by a possible pairing of Burke at PG and Greivis Vasquez at SG. Burke's arrival would have major implications for Eric Gordon and Austin Rivers, but we'll cross that bridge if and when these rumors are firmed up.
              Syracuse G Brandon Triche has three workouts scheduled this week, with the Trail Blazers, Kings and Knicks.
              Triche is a 6'4" combo guard who averaged 13.6 points as a senior last year, but he also shot just 41.6 percent from the field and lacks the athleticism of most NBA guards. He has a slim chance to be drafted this summer

              Comment


              • #67
                Ljubo, mozda ovi tvoji na kraju ipak draftuju Bennetta. Odmah da castis ako bude
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #68
                  Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ljubo, mozda ovi tvoji na kraju ipak draftuju Bennetta. Odmah da castis ako bude
                  Poslednja dva drafta sam bio presrecan (jeste da je Vesely fail, ali dobro). Ne sumnjam da ce me i sada usreciti. Samo da ne izaberemo Noela ili Bazza.
                  Bennett prva opcija, Porter druga. Mada su mi jako blizu...

                  Comment


                  • #69
                    Ај самоуби се. Весели фејл... О Боже...

                    Него, колико му још предвиђате сезона у НБА?
                    Кад ће назад брее...
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Mislim da nije on najveci krivac za fail. Nema sanse da se onakav talenat raspadne ovoliko. Najvise krivim Wizardse...nemam vremena da sad objasnjavam.

                      Verujem da se vraca kada mu istekne ugovor, mada nikad se ne zna. Mozda napreduje preko leta

                      Comment


                      • #71
                        Ja sam ubedjen da ce u Evropu kada mu istekne ugovor.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #72
                          Ма иронија бре, фејлчина чиста.

                          А буквално, он ако не прсне ове сезоне ја не знам шта ће бити с њим. Или Шарлот, или развојна или Партизан...
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Ma on je vrh krilo za Evropu, ne vidim sto bi se vracao u Partizan, imace on ponuda iz Evrope. Pogotovo sto se u EU ne racuna kao stranac.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Ljubo, ne sekiraj se nista, Bennett ili Porter dolaze u DC. Nisam ni sam znao koga da stavim na trecu poziciju mocka, na kraju sam izabrao Portera jer Ljuba stalno kuka kako im treba SF i da ga moraju uzeti na draftu Izgleda da cu morati da menjam.

                              Inace, pre nekoliko dana je izasla vest da smo obecali Schroederu da cemo ga draftovati ako bude slobodan. Mislim, ako na leto naraste jedno 25cm moze, u suprotnom a-a. Pored toga, Kelly rekao da ce se osisati ako to bude bilo potrebno

                              Btw, u anketi sam glasao za Hardawaya. Dvoumio sam se izmedju njega i Goodwina, ni sam ne znam zasto sam njega izabrao. Osecaj za feeling, I guess
                              Last edited by Rondo9; 02-06-13, 19:16.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Ma Vesely ce biti zver u Evropi, nema tu diskusije.

                                Inace, razum mi govori da bi trebali da draftujemo Portera, ali srce trazi Bennetta

                                Comment

                                Working...
                                X