Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 NBA DRAFT - WHERE DREAMS COME TRUE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Postavio sam anketu da cujemo vase misljenje o mogucim stealovima drafta koje smo izdvojili. Procitajte ovaj Ljubin tekst

    http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1023354

    pa nam recite svoje misljenje, pozeljno je napisati i zasto.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      Гласао сам за Хардевеја, чисто због ћалета. А и да испоштујем гласање.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #48
        Pierre Jackson, ako dobije pravu sansu.

        Comment


        • #49
          Ja sam uzeo Goodwina. On je jedan od onih igraca kojima prija veci teren i igra u visoj brzini. Plus ce odmah biti koristan i brzo dobijati minute jer fizicki moze da isprati vecinu igraca i da ih zatvori u odbrani. A dovoljno je mlad da ga nauce da igra napad bar na prihvatljivom nivou.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #50
            Ne pratim ovu mladjariju , moj glas ide Tim Hardaway Jr-u

            Comment


            • #51
              Takodje Hardaway JR
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • #52
                TH Juntior je igrao u jako dobroj ekipi i realno nije ni mogao toliko da pokaze individualno pored Burkea, McGarya i ostalih, prakticno je enigma jer je jedan od onih igraca koji veoma lako prolaze eye test a nema fascinirajucu statistiku. Mada, u NBA sinovi retko nadvises oceve, ova dvojica iz GS su pre izuzetak nego pravilo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  Mike Muscala


                  NBA centri sa kombinacijom kvalitetne ledjne tehnike i visine (velicine) se mogu nabrojati na prste jedne ruke. Naravno, ostaje da Muscala to potvrdi na jednom visem nivou kosarke jer se protiv Butler-a na NCAA turniru bas i nije proslavio. Mada, licno smatram da ga je tad pojeo pritisak sa svih strana i da je samo imao los dan. U svakom slucaju, ima potencijal da postane NBA starter. Kad moze Biyombo, nema razloga da ni Mike to ne ucini.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #54
                    Kako se decko pogubio onda, valjda je imao nesto 2 od 11 iz igre ili slicno. Mada, u njegovu odbranu, verovatno je prvi put u zivotu igrao protiv odbrane sa toliko kontakta.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #55
                      Goodwin mi se ne svidja uopste. Jeste bolji atleta od 80% NBA-a na spoljnim pozicijama, al' zato koliko sam procitao ima toliko los sut da je na ovim treninzima bacio nekoliko air ball-ova da su ljudi plakali od smeha.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #56
                        Pogledaj ga kakav je, nece ni morati da sutira. Ako dodje u tim koji forsira tranziciju uvek ce biti nekoliko koraka ispred rivala. Uz to mu je ulaz stvarno odlican, jbt decko nema ni 19 godina. Nije jos zavrsio sa razvojem. Eno ga Rondo sa kakvim je sutem usao pa je nasao sta da radi i bez toga. Mislim da je dobro sto ovako brzo dolazi u NBA, dobar trening moze svakome da ispravi sut.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #57
                          Skakljiva je ovo diskusija

                          Svih 5 igraca (a i jos par koji nisu spomenuti) mogu postati steal drafta, ali mnogo tu ima faktora.
                          Ipak, u ovom trenutku je Jackson ubedljivo najbolji igrac od sve petorice.

                          Comment


                          • #58
                            Koji je poslednji dobar igrac kojeg znas sa 1.80m? Nate? Gde bre, pogledaj kakve zveri igraju pleja u NBA, pojesce ga.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Koji je poslednji dobar igrac kojeg znas sa 1.80m? Nate? Gde bre, pogledaj kakve zveri igraju pleja u NBA, pojesce ga.
                              Ovaj moze da bude bolji od Nejtare.

                              Pierre od ove petorice mozda ima i najmanji upside (najveci Ledo sigurno), ali ne pricamo sad o tome. On ce, po mom misljenju, imati najbolju rookie sezonu od navedenih.

                              Comment


                              • #60
                                Ricky Ledo, samo zbog onog sto je Ljuba napisao o njemu. Dobre fizikalije (prekopotrebno), dobar u defanzivi i mogucnost da igra na vise pozicija.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X