Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, pripremne utakmice...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I, sta je osvojio Junajted nakon toga, a sta Ronaldo? Valensija jedno vrijeme bio medju tri najjaca krila na svijetu, linija ili ne.
    Ne cini jedan igrac tim u Junajtedu, sto nije slucaj sa Totenhemom, koji je bio i bukvalno covjek tim.
    sigpic

    Comment


    • Inace mi se svidja potez Sparsa da idu po Eriksena kad vec imaju ovakav beton na sredini. Napokon ce dobiti prijeko potrebnu kreativnost. Ali ipak bolje da su isli po Pjanica. No nastavi li se njihovo mucenje i pokusaji na individualne kvalitete nema vise onog da ih izvlaci ni iz cega 20 puta u sezoni.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        I, sta je osvojio Junajted nakon toga, a sta Ronaldo? Valensija jedno vrijeme bio medju tri najjaca krila na svijetu, linija ili ne.
        Ne cini jedan igrac tim u Junajtedu, sto nije slucaj sa Totenhemom, koji je bio i bukvalno covjek tim.
        Valensija nikad nije bio medju 3 najjaca krila. Ronaldo, Riberi i Roben su ti vec trojica a gde su ostali.
        sigpic

        Comment


        • Ono kad je glavna vest u prelaznom roku oko Arsenala to
          da je matori od Mate izblejao sinoc na Emiratima.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Valensija nikad nije bio medju 3 najjaca krila. Ronaldo, Riberi i Roben su ti vec trojica a gde su ostali.
            Desna krila, Riberi i Ronaldo su igrali lijevo. Zaista je bio, svidjalo ti se to ili ne.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by apacrow View Post
              Ono kad je glavna vest u prelaznom roku oko Arsenala to
              da je matori od Mate izblejao sinoc na Emiratima.
              Ja ovo nisam smio da objavim, cekao sam punih 22 sata da neko objavi to hahahah
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Desna krila, Riberi i Ronaldo igraju lijevo. Zaista je bio, svidjalo ti se to ili ne.
                Rekao si krila, ne desna krila. Roben, Di Maria, Nani(igra i desno i levo, desno bolje) i to su opet trojica.

                Nema sta tu meni da se svidja, covek je jednostavno limitiran i igra iskljucivo pravolinijski. Ferguson je jedno vreme mnogo toga izvukao iz njega kao i iz svih uostalom, zahvalan timski igrac i to je to. Nani da je iole ozbiljan nikad ne bi ni videli tu njegovu jacu formu, dobio bi sansu na kasicicu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Rekao si krila, ne desna krila. Roben, Di Maria, Nani(igra i desno i levo, desno bolje) i to su opet trojica
                  .
                  Nema sta tu meni da se svidja, covek je jednostavno limitiran i igra iskljucivo pravolinijski. Ferguson je jedno vreme mnogo toga izvukao iz njega kao i iz svih uostalom, zahvalan timski igrac i to je to. Nani da je iole ozbiljan nikad ne bi ni videli tu njegovu jacu formu, dobio bi sansu na kasicicu.
                  Ja ne pricam koliko ko zna, nego kako je ko igrao u kontinuitetu. Koliko je samo golova upakovao, kako je spartao po desnoj strani, nije bilo rjesenja za njega, pritom se ubijao od odbrane.

                  Svjestan sam ja da je Nani izmislio fudbal za njega, ali mu dzaba sve kad mu je glava vidimo se. Di Mariju ne bih komentarisao, nivo na kojem je Valensija bio i kakve je stvari radio za sampionsku ekipu ovaj nikad nije, niti ce.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ja ne pricam koliko ko zna, nego kako je ko igrao u kontinuitetu. Koliko je samo golova upakovao, kako je spartao po desnoj strani, nije bilo rjesenja za njega, pritom se ubijao od odbrane.

                    Svjestan sam ja da je Nani izmislio fudbal za njega, ali mu dzaba sve kad mu je glava vidimo se. Di Mariju ne bih komentarisao, nivo na kojem je Valensija bio i kakve je stvari radio za sampionsku ekipu ovaj nikad nije, niti ce.
                    Di Maria igra i levo i moze i 10-ku po potrebi samo sto za tim u Realu nema potrebe. Dribling, pregled igre, pas, nepredvidiv. Sezonu 11/12 samo kako je odigrao je bolest a to sto nije vise osvojio sa Realom je zato sto mu je glavni rival Barsa. Pazi da bi Valensija doprineo da Real bude sampion da je igrao umesto Di Magie. Na kraju krajeva, u sezoni 10/11 je Nani bio najbolji asistent ako se ne varam i igrao desno vecinu tekmi. Valensija je sledece sezone igrao i zavrsilo se sezonom bez trofeja sa ispadanjem u grupi u LS.

                    Sa Anhelovim loptama bi Junajted 20% vise golova dao na sve ono.
                    sigpic

                    Comment


                    • U Junajtedu sve ograniceni prosjeci a broj trofeja raste li raste

                      Comment


                      • Ma sve SAF izvlacio vise od maksimuma iz njih nekim cudom

                        U Realu ubjedljivo najproblematicnija desna strana, zna se zbog koja dva igraca. Da su tu imali vise klase sve bi osvojili, ne tri trofeja za cetiri godine, od toga dva za njih bijedna.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          U Junajtedu sve ograniceni prosjeci a broj trofeja raste li raste
                          Sto onda kukate svaki dan na vezni red?

                          Napad brutala, odbrana brutala, odlican golman ali veza je limitirana i to znaju i deca po obdanistima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lamela ce biti placen 30 milki, a nekada je debeli Ronaldo placen

                            http://www.transfermarkt.com/en/rona...eler_3140.html

                            kapiram da covek sad razmislja koja budala da za lamelu od auta 30 miliona?!
                            Last edited by l1m4r; 28-08-13, 19:19.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Sky Italia: Spurs on the verge Of completing Ajax's Christian Eriksen signing. £10.3m fee; Dane in last year of deal
                              Sasvim korektan deal...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Preplatili su Lamelu, ali su bas dobro prosli sa Eriksenom. Arsenal i Junajted treba da se stide zbog Totenhema
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X