Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, pripremne utakmice...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Mata je igracina, to mu niko ne moze oduzeti. Ali je glupo uporedjivati njega i Runija.

    U PL ne postoji igrac koji moze da parira Runiju

    Ako, daleko bilo, dodje do prodaje Runija, ne znam koga da dovedu kao zamjenu opet ce Junajted biti u minusu.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      I Mata je igracina, to mu niko ne moze oduzeti. Ali je glupo uporedjivati njega i Runija.

      U PL ne postoji igrac koji moze da parira Runiju

      Ako, daleko bilo, dodje do prodaje Runija, ne znam koga da dovedu kao zamjenu opet ce Junajted biti u minusu.
      Zavisi o kojem Runiju pricamo? O onome sto trci citavu utakmicu, vraca se nazad po lopte i trudi se, ili onome sto trazi transfer requeste iako ima najvecu platu u klubu i ugovor po zelji?
      Inace njega svrstavam u kategoriju najdrazih igraca koji su ikad nosili dres Uniteda, ali ako ovo vise nije onaj stari Runi, onda su vrata Ozilu, Mati i slicnim igracima sirom otvorena. U Matu sumnjam da ce doci, zapravo siguran sam da nece, ali o Ozilu se sve vise prica, tako da cemo da vidimo.

      Comment


      • Nisam u toku, ali koliko sam skapirao, Willian ne zna sta ce, i mozda ce u Chelsea ??? Mata da ide iz Chelsea ??? Nek' se ugase odmah kao klub ako prodaju Matu, i to 10 dana pred kraj roka. I kome uopste da ga prodaju ??? Kakva ludara od roka...

        A sto se Suareza tice, to je gotovo, klub ce odbijati i 100m, nema vremena za zamenu, kasno Marko (Arsenal i Real) na Kosovo stize...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Nisam u toku, ali koliko sam skapirao, Willian ne zna sta ce, i mozda ce u Chelsea ??? Mata da ide iz Chelsea ??? Nek' se ugase odmah kao klub ako prodaju Matu, i to 10 dana pred kraj roka. I kome uopste da ga prodaju ??? Kakva ludara od roka...

          A sto se Suareza tice, to je gotovo, klub ce odbijati i 100m, nema vremena za zamenu, kasno Marko (Arsenal i Real) na Kosovo stize...
          Pa Unitedu. Trejd Mata - Rooney a Willian Matina zamjena.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by bracala View Post
            Pa Unitedu. Trejd Mata - Rooney a Willian Matina zamjena.
            Tockovi su vec pokrenuti, kako javljaju mediji.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Razlika izmedju Florentina Pereza i ostalih ljudi u fudbalu je:

              Florentino Perez gets what he wants no matter how much it costs but he always gets what he wants
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nepotrebno gomilanje igraca...

                A ovo za Matu i ja prvi put cujem, al' eto bice da su neke spekulacije pocele.

                Comment


                • Originally posted by bracala View Post
                  Pa Unitedu. Trejd Mata - Rooney a Willian Matina zamjena.
                  Ne moze Willian biti zamena Mati, po meni downgrade. Ali ako je to sve da bi se Rooney doveo, onda ne znam. Meni je bas ludost prodati najjaceg igraca kluba poslednje dve godine, i medju najjacima u ligi, ono top5.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Navijaci T'hama se tese da je SkyBet pustio buvu za Williana ne bi li zaradili jos koju paru.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Meni je suludo da su se onoliko potrudili oteti ga Arsenalu ispred nosa i sada ga tako prodat pfff..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ne moze Willian biti zamena Mati, po meni downgrade. Ali ako je to sve da bi se Rooney doveo, onda ne znam. Meni je bas ludost prodati najjaceg igraca kluba poslednje dve godine, i medju najjacima u ligi, ono top5.
                        Opet dobijes Runija koji bi onda igrao kao sto zna i to je upgrade. Azar, Vilijan, Oskar, De Brujne, Surle a i Runi moze u trojku iza spica i svakako su najjaci sa Murinjom na klupi.

                        Ako im dodje Runi, onda imaju njega, Toresa, Romelua i Dembu. Jednog od poslednje dvojice treba BR da proba da uzme na pozajmicu, s tim da je Demba realniji. Lako bi se Mou i BR dogovorili kao i onomad za Sahina. Treba nam opcija s klupe, Borini je kanta nad kantama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pazi kad Junajted kupi Matu i zadrzi Runija.

                          Comment


                          • A i ovo za Balea se oduzilo, odmah mi je bilo sumnjivo sta se toliko ceka, neki su sumnjali na vizu, ali nema to veze sa vezom, ladno se cika Abram umesao... Ali bukvalno ako im ostane Mata, Willian je bre nepotreban...

                            Ma u redu Nashko, ali gubis najjaceg kreativca u ligi jbt, top5 igrac lige. Zasto se budaliti za Rooneyem i davati mu neke nenormalne plate, kad imas Romelua koji iza onake veze sigurno moze natrpati 20 komada, ako je mogao 17 ili koliko vec u WBA i to kao rezerva onda ne znam.

                            A opet, Utd dobija Matu, a imaju zivog Kagawu na kojeg svi zaboravise i koji ce verovatno umreti tamo i igrati na krilu. Ne znam ceo rok je lud, a jedino ce LFC najebati kako god okrenes...
                            Last edited by Freshman; 23-08-13, 00:10.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Pazi kad Junajted kupi Matu i zadrzi Runija.
                              Nije Moyes tako dobar
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pusti Mojesa. On se,cini mi se, nista ne pita

                                Nego ima Junajted jednog poslovnog maga. Gospodar vremena i prostora - Ed Vudvard.

                                Comment

                                Working...
                                X