Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, pripremne utakmice...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam cuo Dani da ostaju oni u Dinamu na pozajmici ??? Moguca je i ta opcija, posto su mladi momci u pitanju...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Sad sam cuo Dani da ostaju oni u Dinamu na pozajmici ??? Moguca je i ta opcija, posto su mladi momci u pitanju...
      Kasnije sam prepravio post i napisao da Jedvaj ostaje do zime u Dinamu, Halilovic prelazi na ljeto 2014.

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        Kasnije sam prepravio post i napisao da Jedvaj ostaje do zime u Dinamu, Halilovic prelazi na ljeto 2014.
        Pa da, kapirao sam da ce to biti takva vrsta deal-a...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Freshko koliko puta ti moram reci da Spursi nemaju para?

          Vlasnik im je Amerikanac koji ne voli rizicne investicije, a Spursi kako igraju dovoljan je primjer da su rizicna investicija, nece njima on dat para za transfere garantujem ti, a Levy nije bogat toliko koliko mislis da jeste...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Freshko koliko puta ti moram reci da Spursi nemaju para?

            Vlasnik im je Amerikanac koji ne voli rizicne investicije, a Spursi kako igraju dovoljan je primjer da su rizicna investicija, nece njima on dat para za transfere garantujem ti, a Levy nije bogat toliko koliko mislis da jeste...
            Spursi igraju na zadovoljavajućem nivou s obzirom na igrački kadar i finansijsku moć kluba, nisam siguran da možeš realno sagledati činjenice kada je Totenhem u pitanju....

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Prema rijecima predsjenika Mirka Barisica Dinamo je Tina Jedvaja i Alena Halilovica prodao Tottenhamu



              Nagadja se da je ovo Tottenhama kostalo 20 miliona €. Jedvaj bi trebao prijeci na White Hart Lane u zimu, a Halilovic sljedeceg ljeta.
              Razlog vise da mrzim Halilovica i zelim mu sve najgore u karijeri .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • dovoljno je reci samo ovo:

                Best season ever, no Champions League and Arsenal above
                -Yeah right
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • analiza portala Oddschecker, kolike se šanse da se realizuju već najavljeni transferi

                  Spoiler

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Freshko koliko puta ti moram reci da Spursi nemaju para?

                    Vlasnik im je Amerikanac koji ne voli rizicne investicije, a Spursi kako igraju dovoljan je primjer da su rizicna investicija, nece njima on dat para za transfere garantujem ti, a Levy nije bogat toliko koliko mislis da jeste...
                    Znam, zato i daju ovoliku lovu na "potencijale" i 20m za Paulinha. Nemoj mi molim te ponovo o finansijama i poredjenju sa Arsenalom. Niko nije rekao da imaju para ko blata i k'o Chelsea...
                    I vlasnik im je Britanac, koliko ja znam...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Britanac, Amer isto sranje drugo pakovanje.. Obe vrste karaktera veoma oprezne u sta ulazu i kako ulazu i glavni cilj je profit, a ne mega popularnost kao sto je to cilj arapskim seikovima koji ne znaju sta ce od para...

                      Inace, ova slika sa nekim vjerovatnocama je apsolutni idiotizam, cuj Jack Wilshere u United vjerovatnoca 9%, na osnovu cega su je sracunali da mi je znati
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Britanac, Amer isto sranje drugo pakovanje.. Obe vrste karaktera veoma oprezne u sta ulazu i kako ulazu i glavni cilj je profit, a ne mega popularnost kao sto je to cilj arapskim seikovima koji ne znaju sta ce od para...
                        Apsolutno nikakve veze sa cinjenicom da imaju love i da mogu trositi ako treba i kad treba. A karakteri o kojima pricas upravo daju uvid u sliku poslovanja Spursa proteklih par godina kada su se potpuno kao klub oformili na visokom nivou i sto imaju odlicne rezultate u proteklih par godina, a i finansijski stoje mnogo bolje od nekih jacih klubova. Sama stvar da su izbacili LFC iz tog vrha i ugurali se i pored "nafta-gas" klubova, kako Brajki to voli da kaze, je veliki uspeh za taj klub.
                        I naravno da nije isto Britanac i Amer, nikako...

                        Ali ne bih ponovo da polemisem o ovome, jer si navijac Arsenala, i samim tim nema puno objektivnosti, kao i isticanje da i pored relativno uspesnih sezona Spursa, Arsenal uvek bio iznad njih (stalno se to istice), pa je to u vasem pogledu za njih neuspeh ili sta vec.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Belhanda u Dinamu iz Kijeva

                          http://www.goal.com/en/news/11/trans...igning?ICID=OP

                          Jos jedan placenik, ocigledno.

                          Comment


                          • PU PU PU PU PU !

                            Totalno sam razocaran , ali totalno
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Vec sam okacio u temi koja je predvidjena za to...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Aki ti isti Spursi su doveli bruka pojacanja poslednje dve sezone uspeli su da sacuvaju Bejlaru , cinjenica je da smo mi duplo vece skrtice a nasi vlasnici duplo veci profiteri trenutno
                                Last edited by Lord Gangarić; 01-07-13, 10:50.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X