Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ja baš mislim da joj stoji dobro.
    Upravo tako, i ako je pametna ostaće na ovoj varijaciji

    Šta bi na kraju, ko ima bolji BH?

    Comment


    • Novak

      Comment


      • Gasquet i Wawrinka na SLu...a kazu svi da je taj teren dosta sporiji od PCa...ne znam iz kog razloga

        Comment


        • Zanimjivo je čitati Goaterer vs mali Goaterer. Goaterer stoji bliže terenu i normalno da mu je BH podložniji propadanju u rupe i greškama, ali je i opasniji i više toga može kreirati. Šta ti vrijedi BH od Gasqueta kojeg mnogi hvale kad on u mečevima protiv npr. Novaka(a koga bi drugog ) stane 3 metra iza osnovne i kao vraća on sa tim BH dosta toga, opali nekad i winner, ali je u poenu u sve podređenijem položaju i većinom inferioran. Mali Goaterer je juče pokazao kako se ponaša kad izađe prava verzija Novaka, a ne kilava i nervozna iz Madrida. Vidjelo se sinoć kako mu BH ne trpi takav ritam i kako trenutno nije u stanju to ispratiti, dok je Goaterer 2011 pokazao da može Hvatale su mu loptice mrežu kao da je pecaroš postavio

          Prilično je jasno da pobjednik dolazi iz polufinalnog meča Novaka i Rafe i da sa one strane neki otpor može pružiti samo Ferrer.

          Comment


          • Hvala noto

            Comment


            • Sta cemo za anketu?
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Nekako se uvijek namjesti da budem kontra Prleta Doći će i taj dan kad ćemo se nas dvojica složiti, to je vjerovatno onaj dan kojeg su Maje prognozirali

                Opet gledam Radwansku, koliko joj bolje stoji svjetlija varijanta, još ću početi navijati za nju

                Za anketu, ko će više gemova prepustiti protivniku Novak ili Rafa

                Comment


                • Anketa ista ko danas, samo da promenim parove
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Moze ova notina za anketu

                    Comment


                    • Vidiš da stavlja kako joj je lakše

                      Comment


                      • Rekoh ja na pocetku da Robredo ide do 1/2...jos jedan mec

                        Comment


                        • Naravno bice od 0:2 do 3:2...
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Vidiš da stavlja kako joj je lakše
                            Mora da se zna ko je admin ovde
                            a i ta tvoja je laka
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nema glasanja do sutra
                              Has-Južni
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nevjerovatno je to sto smo danas videli od Simona. Prespavao sam drugi i treci set, i kada sam se probudio mislio sam da je mec vec zavrsen ali kad sam vidio da je 2-1 za Simon i 1-1 u cetvrtom setu bio sam u WTF fazon. Ono sto sam video u cetvrti i peti set, i u prvi, mogu da kazem da je ovo danas bio miks onog defanzivnog i dosadnog Simona i jedan novi, ultra ofanzivniji Giles, koji bije lopticu iz sve snage. Strasan mec je odigrao Simon, svaka cast.

                                Sad oko Fedexa malo, kao sto mi je reko moj cale, on otkako je doziveo neki pad u drugom setu, prilikom trcanje po jednu loptu, poceo je da igra losije i da poklanja poene Simonu. Ali kakva samo smirenost i hladnokrvnost je demonstrirao pri 2-1 u setovima za Giles to je neopislivo. Kako samo je poceo da razmislja sa 100 na sat, da miksuje igru, da udari 2-3 slice-a za redom, pa onda dva tri ravna BH-da, pa da opali viner i FH. To je ta golemina sto posjeduje Roger, on ima mal milion vakvih meceva u svoje noge, kako da kazem, ovakve meceve su rutina za njega. A i servis u petom setu...

                                Protiv Tsonge nece biti lako, on je igrac koji se hrani sa energijom iz publike, ukoliko Roger ne servira dobro bice problema. Dokazao je Jo da moze da pobedi Rogera i na travi i na hardu, pa zasto ne bi i na sljaci. Samo ako udje u psiholoski rat sa Federera izgubce u to sam siguran.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X