Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šuška li se nešto o uvođenju zvanično hawk eye-a na prašini, jer on oveć postoji za nas TV gledaoce? Sudije prave ozbiljne greške u ovoj sezoni, a baš sada videh onu situaciju u kojoj je Šarapova oštećena juče i time je protivnica osvojila dupli brejk poen. Sudija je pokazao skroz drugi trag, koji nema veze sa onim pravim, a znamo da ne smeju da skidaju pogled sa njega. Deluje mi da je situacija postaje ozbiljna.
    Last edited by miloolja; 02-06-13, 09:23.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Gotov prvi dan 1/8...raspored za sutra

      http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...ule/index.html

      Comment


      • Bilo bi lepo kad bi Bojana i ostali mogli da se prisete ,pri sledecem pominjanju Novakovih navijaca, ponasanja tokom danasnjeg Feridovog meca. Mislim da nema ko nije navijao za njega, jos lepo cestitali na kraju. Nije uvek sve u Feridu, Nadalu i Djokovicu, ima ponekad i u onom sto je prekoputa. Ako je antipatican onda je antipatican i kad igra protiv najboljih, ako je pozitivac onda je pozitivac. Barem ja to tako gledam.

        Elem ako Ferid pobedi Tsongu, Ferrera i Novaka/Nadala iskreno cu misliti da je to jedan od najteze i najimpresivnije osvojenih GS - ova i nosit cu njega na avataru do kraja godine(naravno kad mi istekne shminkicina kazna )
        Cestitam Feridovcima na 36om uzastopnom QF To je jedan od onih sportskih rekorda za koje slobodno mozemo da kazemo da nikada nece biti oboreni


        Mislim da je Vladan ( sa jedne strane ) srecan kao i ja sto je Robredo prosao dalje, jer cemo imati priliku da vidimo kako ga Ferrer ponizava. Pa gde ces sladje, da vidim kako ce agresivnost lepota i talentovanost da prodju pored masine. Jedva cekam
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • shminka,

          Neshvaljivo si protekivan kad je Rodzer u pitanju. S veremenom ce se pokazati koji je BH bolji.

          Za sada uzmi dvije stvari u obzir. Za onakav raspad Grigorvog BH je dijelom krivo neiskustvo. On nije znao sto da radi s BH u svakom slucaju direktno suceljavanje sa Novakovim BH nije pametno. Federer je davno naucio tu lekciju. Drugo, u Grigorvoj igri nama tako velikog nebalansa izmedju FH i BH kao u Federerovoj. OK moze se dokazivati da je razlog tome Rdzerov izuzetan FH ali ja mislim da je ralog i Grigorov BH.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Nisam gledao taj mec u Pekingu, nisam mogao naci stream...ali sam gledao milion drugih u kojima mu je BH izuzetno mnogo znacio
            Pricat cemo o ovome kad Grisa naraste...ne sumnjam u tvoje oko sto se tehnike tice...nadam se da ce ga i bolje koristiti ubuduce...jer mi je lik ok skroz
            Jesil gledao njegov mec sa Bekom u Sarajevu?
            Pošteno.

            Na SO nisam otišao ima bogami nekoliko godina. Stidim se zbog toga i sam ili nedostatak vremena, ili nisam u Sarajevu ili mi se jednostavno ne da. Zadnji put sam bio kad je Gulbis učestvovao i kad je ona scena u kafiću bila, ne znam tačno koje godine.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Vi ste poceli porediti te BHe...meni to ne bi palo napamet bas iz razloga sto im se igre toliko razlikuju...nek vrijeme pokaze da mu je taj BH bolji 10 puta...ja cu biti sretan...ali trenutno nije

              AKisa i ja smo imali uvid u taj BH izbliza
              Taj mec je previse igrao slice...poceo udarati flat tek pri zaostatku 2-5 u drugom setu...pogodio 2-3 odlicne paralele...ali generalno ostao duzan objektivnoj sarajevskoj publici
              Last edited by shminka; 02-06-13, 20:45.

              Comment


              • To što im se razlikuje igra nema nikakve veze. Razlikuje se i Mcenroe od Borga, Sampras od Agassija, Laver od Panča, pa ih se mora upoređivati. Jedno časkanje više neće nikome škoditi, a budući da se sada večina diskusije svodi na moju/našu riječ protiv tvoje, nema potrebe je ni nastavljati.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Kad je vec rec o Bh najbolje se od najboljeg nauci.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ima to itekako veze...izuzetno je bitno to sto neki igrac zeli postici nekim udarcem

                    Comment


                    • Bitno je ono što 'objektivno' ljudsko oko primijeti, a što se po mogučnosti potkrijepi statistikom. Da li igrač udara lopticu ranoo, čekajući je u terenu ili se povuče 2m iza osnovne, pa čeka da mu lijepo odskoči, da bi je mogao poklopiti, je manje bitno ili nebitno u principu. Bitan je kvalitet i ono što je igrač u stanju postići tim udarcem.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Cekamo onda da vidimo sta Grisa moze postici tim udarcem, pa se bacimo na analize

                        Moje oko primjeti da manje grijesi, ali i da nista spektakularno ne dobije s te strane
                        Last edited by shminka; 02-06-13, 20:54.

                        Comment


                        • Jutros sam prva tipovala za dužinu meča Robredo-Almagro... igrali su 229 min

                          P.S Nova anketa? Sve isto samo drugi parovi?
                          Last edited by miloolja; 02-06-13, 20:55.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Taj rad

                            Spoiler


                            Ja primijetim konstantnost, dubinu, sigurnost, stabilnost, gdje je ipak fali iskustva da zna kada treba napadati, a kada mijenjati ritam. To je već do glave a, ne do udarca.
                            Last edited by Prle!; 02-06-13, 20:59.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Has ili Juzni ?

                              Comment


                              • Južni
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X