Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva pitanja za Stefan-kobea:
    1. Za koga navijas?
    2. Jel si ti rodjeni Makedonac? Kako tako dobro pises srpski? Ne samo ti nego vecina Makedonaca,primetio sam
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Udario jednoručni na jednoručni.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Dva pitanja za Stefan-kobea:
        1. Za koga navijas?
        2. Jel si ti rodjeni Makedonac? Kako tako dobro pises srpski? Ne samo ti nego vecina Makedonaca,primetio sam

        Moja majka je Makedonka ,ali cim je dosla u Srbiju pocela je da prica srpski tecno

        Comment


        • Besan Stan.. zbog nekog traga?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ala pravi lepe kratke BH diagonale Kei, steta sto nije konstantan
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Dva pitanja za Stefan-kobea:
              1. Za koga navijas?
              2. Jel si ti rodjeni Makedonac? Kako tako dobro pises srpski? Ne samo ti nego vecina Makedonaca,primetio sam
              Za Nadala sam, a inace da Makedonac sam, nemam srpsko poreklo, a srpski znam od TV i od filmove, jer uglavno siminjam filmove sa srpskom prevodu, a i dosta pratim srpske sajtove, srpske TV kanale i tako. Nije ni mnogo razlican jezik, ali od svoje licno iskustvo znam da vi imate veci problem da razumjete nas Makedonce nego mi vas.
              OVAKO

              Comment


              • Nadal neumoljiv,ovaj Kei mu bas dobar sparing.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Za Nadala sam, a inace da Makedonac sam, nemam srpsko poreklo, a srpski znam od TV i od filmove, jer uglavno siminjam filmove sa srpskom prevodu, a i dosta pratim srpske sajtove, srpske TV kanale i tako. Nije ni mnogo razlican jezik, ali od svoje licno iskustvo znam da vi imate veci problem da razumjete nas Makedonce nego mi vas.
                  So trud i nabljuduvanje ke ve razbiram.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Počeo Mats ta me nervira.. If Djokovic get`s there... pa ... If Djokovic get`s there (misli na duel sa Rafom)
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ta Oljice, to je Mats stay cool
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Eh kad vi videli konacno nesto od Japanca da uradi , lagani trening za Rafu

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Za Nadala sam, a inace da Makedonac sam, nemam srpsko poreklo, a srpski znam od TV i od filmove, jer uglavno siminjam filmove sa srpskom prevodu, a i dosta pratim srpske sajtove, srpske TV kanale i tako. Nije ni mnogo razlican jezik, ali od svoje licno iskustvo znam da vi imate veci problem da razumjete nas Makedonce nego mi vas.
                          Pa lepo. Meni prilicno fino idu jezici, al kad krenem da pricam sa Makedoncima, oni kao da pricaju na mandarinskom, retardiran sam totalno za makedonski
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Pa lepo. Meni prilicno fino idu jezici, al kad krenem da pricam sa Makedoncima, oni kao da pricaju na mandarinskom, retardiran sam totalno za makedonski
                            AHHAHA , isto i ja . Kad pocnu da pricaju brzo kao Kinezi ,isto

                            ps. Gaske lagano izgleda u tri seta , Stan nece moci preko Francuza
                            Last edited by Lord Aleksoni; 03-06-13, 16:27.

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Pa lepo. Meni prilicno fino idu jezici, al kad krenem da pricam sa Makedoncima, oni kao da pricaju na mandarinskom, retardiran sam totalno za makedonski
                              Pa znas, kad se raspala Jugoslavija svi su se otcepili i sada trude se da se razlikuju jednu od drugi. I Hrvati i mi Makedonci, tu su negde jazici ali ipak se razlikuju od srpskom. Meni to nervira ali sta da se radi.

                              Sten se totalno raspao protiv Gaskea, a tvrdim da on moze da pruzi mnogo veci otpor Nadala nego Gaskea. A Rafa poceo je da melje...
                              OVAKO

                              Comment


                              • Sudijama svaka cast kad su i Stanislava razestili.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X