Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Piper View Post
    Zasto se pominje Jelena toliko u poslednje vrijeme, sta joj je?
    Da se ne zbunis kojim slucajem, misli se na Jelenu Gencic.

    Comment


    • Originally posted by Bonomo View Post
      Umrla je...
      Au, vi o Jeleni Gencic picate, mislio sam da se odnosi na njegovu Jelenu...
      Sorry, nesporazum

      @papi
      Da, ukapirao sam u medjuvremenu
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Au, vi o Jeleni Gencic picate, mislio sam da se odnosi na njegovu Jelenu...
        Sorry, nesporazum
        Previse Jeleni . Nema problema .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Kad je izgubio prvi set 6:4, sto je bio 4. uzastopni set da gubi od Philippa na RGu 6:4 postojao je razlog za zabrinutost. Posebno kad znamo sa kakvim vijestima je usao u ovaj mec i da je duvao vjetar. Prokleti vjetar, to mu je najveci i najtezi protivnik na terenu. No nasao je posle prvog seta i lijek za njega, tacnije posle drugog. Lose je odigrao i drugi set ali se bar malo stabilizovao igru.
          Prosto je nevjerovatno kako pogresno igra na vjetru, koliko samo podize loptu, koliko salje mlake lopte, pokusava sa spinom, a to jednostavno ne ide. Tek kad je poceo da udara ravnije, da poklapa loptu onda se vidjelo da moze i na vjetru da dobije raspolozenog i jakog protivnika.
          Nervira me strasno kad se ironicno smije, kad se cudi kako protivnik pogadja linije, ali se mora reci da je Philipp stvarno u nekim momentima igrao iznad svog nivoa, bruka koliko je linija pocistio, kako su propadali ti dropovi. Ipak pobjeda ni u jednom trenutku nije dosla u pitanje, igrom nisam zadovoljan ali kakvi su uslovi bili na terenu i van njega zadovoljan sam kako se izborio i kakav mu je govor tijela.

          Ono sto je Youzhny igrao je nesto nevjerovatno, ne znam kako ga nije sramota onako da izadje na teren, da ne moze servis da uzme, da ne moze da drzi razmjenu duze od 3-4 udarca. Uzasno kako neki igraci izlaze na teren u drugoj nedelji Slama. Razumijem ja da ne ide, ali ono je bilo previse. Bas treba da ga je sramota.
          sigpic

          Comment


          • Bice ovo paklen duel dvojice jednorucnih BH momaka ,prosto ne znam za koga da se izjasnim
            sigpic

            Comment


            • Na ES su komenatatori 2-3 puta pričali o Mareju, za vreme perethodong meča. Da li im je neko rekao da on ne igra RG?

              Da sramota za Južnog.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Haas najstariji cetvrtfinalsita Slama jos od Agasija sa USOa 2005. Prosle godine kvalifikant, 112. igrac svijeta, ove godine cetvrtfinalista, na korak od TOP 10, u ovom trenutku 11. igrac svijeta
                sigpic

                Comment


                • I prvi Nemac posle Štiha, 1996. u 1/4 RG.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Koji je sad ovo fazon Nadalu sa dva peskira po jedan kod svakog ballboya???
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Idemo Nale
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Koji je sad ovo fazon Nadalu sa dva peskira po jedan kod svakog ballboya???
                        Valjda da kupi koju sekundu zbog to pravilo od 25 sekundi.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Kei ima BH, kako ce ga sluziti tokom meca vidjecemo, ali ima oruzje da izdrzi duge razmjene.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Koji je sad ovo fazon Nadalu sa dva peskira po jedan kod svakog ballboya???
                            Meni je neko rekao ovde od Rafista da je to zbog onih 25 sek, da ih manje troši.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bas je mocan Keijev BH, samo mu je falila snaga u udarcima, doslo je i to iako nisam vjerovao da ce bas biti moguce, bar ne u ovoj mjeri.
                              sigpic

                              Comment


                              • To je to sto se tice Nisikorija.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X