Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je 5,6 GS u Astraliji godisnje, Marinko i Tomic bi bili u Top 10;)
    sigpic

    Comment


    • Llodra pravi brejk i u 4. setu
      vlajko i shminka numeju da izaberu igraca
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nije Darcis cuo da postoje cak dva njegova navijaca na planeti
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Da smo znali da ce ovako neozbiljno Olja da otvori temu, ne bismo dopustili neke stvari. Krenuo RG uveliko a ankete jos nema


          Ja ponavljam moj predlog: najvece iznenadjenje?
          Priznaj da te ljubomora izjeda.

          Ja sam za polufinala, jer sumnjam da će neko napraviti neko veće iznenađenje, ali neka kažu i ostali. Dajte predloge.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Priznaj da te ljubomora izjeda.

            Ja sam za polufinala, jer sumnjam da će neko napraviti neko veće iznenađenje, ali neka kažu i ostali. Dajte predloge.
            Haha, realno. Evo sad kazem ovde pred svima, svaka cast za otvaranje, objektivno bolje je od bilo kojeg mojeg prethodnog otvaranja. Ozbiljno
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • U pecaroskom kampu na Sen Kasijenu Lejton okupio danasnje luzere i otpoceo pricu kako je on nekad bio br. 1 i kako danasnji tenis veze nema sa ondasnjim.
              Pola se odmah razbezalo, a druga polovina se valja od smeha.
              sigpic

              Comment


              • Aj' ti James u penziju , dopustas da te Viktor dere Izgubi li od Viktora 3:0 moze u penziju.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Bravo Viktore,kao nekada
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Leti Vica po terenu
                    Spoiler
                    nekom odletese dukati
                    sigpic

                    Comment


                    • Opasan Viktor, a taman sam poceo da ga prozivam kada ga je ovaj brejknuo na pocetku meca

                      Comment


                      • U pravu je noto, shminka i milicica, treceg nema da sam znao da je shminka forsirao Darcisa nikad ga ne bih stavio
                        Originally posted by Mr.M View Post
                        Aj' ti James u penziju , dopustas da te Viktor dere Izgubi li od Viktora 3:0 moze u penziju.
                        U najboljim danima ne znam bi li ga dobio na sljaci, ne vidim nista cudno
                        sigpic

                        Comment


                        • Viktoru izgleda odgovaraju ovi jaki udarci, pa on jos jaceDobar je bio i u defanzivi i na mrezi i na servisu, pa cak i na riternu.Sto ne znaci da u sledecem mecu nece biti stari.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Kakav osjecaj ima Lopez, nadam se da ce izvuci ovaj set, zasluzio ga je.
                            sigpic

                            Comment


                            • Za 2 sata i 27 min 1:1 između Ursule i Venus.
                              Sasvim pristojan tenis. Ursula u tb drugog imala 4:0, a onda Amerikanka osvojila 7 poena.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Za 2 sata i 27 min 1:1 između Ursule i Venus.
                                Sasvim pristojan tenis. Ursula u tb drugog imala 4:0, a onda Amerikanka osvojila 7 poena.
                                poceo da gledam na 5-5 u drugom setu meni se cini da Venus vise nema snage

                                Comment

                                Working...
                                X