Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Real 1-0 Higuain strelac.Ajax igra bez Suareza fghj48d verovatno povreda &%@5w8&*
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Aaaaaa, neriješeno u Donjecku na poluvremenu. :fc-[ :fc-[ Hajdemo momci, izdržite još 45 minuta, pa da slavimo. &($%WP+

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Partizan igra dobro,nadam se da ce izdrzati da ne prime gol,pa i da daju jedan iz neke kontre 7@$**
        sigpic

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Dobro se drzimo.Stojke siguran na golu.Sad cemo videti koliko ce Shaktar napadati i da li ce se otvoriti Partizanu neka kontra.U svakom slucaju i nereseno je dobro i nek to bude primarni cilj pa ako ima neka sansa sto da ne i pobeda.PARTIZAN FOREVER!!!
          sigpic

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Primise ga.Ovo je moralo da se desi .Ja mislim da ce biti 2-0 realno ne moze se ocekivati od Stojkovica da igra sam.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Nije Stojkovic bas najbolje intervenisao,a gol je dosta glupo primljen posle svega.
              Ima vremena,mozda izjednace
              sigpic

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                Kamara ocajan *%@(D!RY-
                sigpic

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Steta nisu lose igrali ali u tih 10 minuta kad su napadali pokazali su da mogu da budu opasni po gol i da se nose sa njima.Mozemo ih dobiti u BG i njih i Bragu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Jebem ti mrtvi Marsej, ne da mi se ne da da dobijem, pa ja ne znam... $JS}| $JS}| $JS}|
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      sto nije igrao kleo danas?

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        Partizan je dosta glupo primio gol, još je mogao da primi i na kraju, ali još veći problem je povreda Krstajića (kakav baksuz).

                        Real je bio fantastičan, kako je Ozil odigrao svaka mu čast &8@^J &8@^J, ceo tim fantastičan, čini mi se da je Real na kraju imao 35 suteva &8@^J &8@^J
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Real igra fantasticno.Zakonodavac Murinjo!!!Zaista svaka cast za ekipu #$&+|r Zao mi je Ajaxa +-*^%*
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            Na kraju su mogli da prime gol,ali su mogli i da ga daju,najvaznije je da su pokazali da mogu da igraju u ovoj grupi i mislim da su u igri da prodju dalje.
                            Savic fantastican &8@^J
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Gde ste gledali Real?
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169095#msg169095 date=1284583407]
                                Gde ste gledali Real?
                                [/quote]
                                Arena Sport @(*6sd$%
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X