Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

      [quote author=manda link=topic=1259.msg115921#msg115921 date=1266525688]
      Ja cekam 1 Liverpula!
      Idemo Liverpul daj go! ;)
      [/quote]

      Pa kud keca,Mandusicu,pa vece su sanse da ga Teri metne SVOJOJ zeni,nego Liverpool onim varvarima iz Unire-e...

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

        [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg115923#msg115923 date=1266525942]
        [quote author=manda link=topic=1259.msg115921#msg115921 date=1266525688]
        Ja cekam 1 Liverpula!
        Idemo Liverpul daj go! ;)
        [/quote]

        Pa kud keca,Mandusicu,pa vece su sanse da ga Teri metne SVOJOJ zeni,nego Liverpool oniv varvarima iz Unire-e...
        [/quote]
        Teri ima pare,metnu ce ga,kad tad!
        A kako varvari,to su kultura od ljudi,tvoje komsije,evropljani(EU)!
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

          [quote author=manda link=topic=1259.msg115925#msg115925 date=1266526260]

          Teri ima pare,metnu ce ga,kad tad!
          A kako varvari,to su kultura od ljudi,tvoje komsije,evropljani(EU)!
          [/quote]
          Komsije ili ne,imali su previse kljakavih crnaca sa imenom na foru "Konan" u svom timu da bi ih smatrao civilizovanim.

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

            Evo idu mi i Sahtjor i Hertha. //h*svb

            E jeb'o me konj kud sam odigrao na budjavu Valensiju. Pa kad Standard preokrene od 0:2 do 3:2, a oni... //h*svb

            P.S. Mando, sto ti i dalje imas te retardirane smajlije?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

              Ova stoka iz Liverpula je nesposobna!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                Veceras LS,Sturgart-Barsa,poslije pobjede nad Kelnom 5-1 u gostima,da li svabe mogu spancima zabiti koji gol ili nesto vise!
                Bice to dobar mec!
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                  [quote author=manda link=topic=1259.msg116453#msg116453 date=1266938281]
                  Veceras LS,Sturgart-Barsa,poslije pobjede nad Kelnom 5-1 u gostima,da li svabe mogu spancima zabiti koji gol ili nesto vise!
                  Bice to dobar mec!
                  [/quote]
                  Ne mogu vise od jednog a primice bar 3 &($%WP+
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                    Cacau se ne bi slozio! @(*6sd$%
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                      [quote author=manda link=topic=1259.msg116455#msg116455 date=1266941199]
                      Cacau se ne bi slozio! @(*6sd$%
                      [/quote]

                      Nema on tu mnogo da se slaze ili ne slaze tako ce biti!
                      Mozda da 1,ali ne i vise od jednog,videces!

                      Wamos Bacra!
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                        Nije valjda da sada i za barcu navijas? -E)%&4

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                          [quote author=Layzick link=topic=1259.msg116459#msg116459 date=1266943589]
                          Nije valjda da sada i za barcu navijas? -E)%&4
                          [/quote]
                          Ma jok,nego moram za nekog,svi moji timovi nisu u LS vise
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                            Ovi sudci sve gori i gori! (%fsd%&j
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                              Mora da je Molinaro pre nego sto je udario loptu rukom rekao: "Ja branim!" *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga UEFA

                                Barca ocajna,pogotovu u odbrani,a sudije neko mora ozbiljnije da kontrolise.Ovo izmice kontroli! /#*^D /#*^D
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X