Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

    + 1.


    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

      Ne znaju ljudi gubiti,ali za ove prskalice sto su ukljucili,to nisam mogao da vjerujem! *%@(D!RY-
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

        Pa ovo sa prskalicama je strasno,sramota *%@(D!RY-

        [youtube]http://www.youtube.com/watch#!v=M553ia_Kru8[/youtube]
        sigpic

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

          samo da se nadovezem

          http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...telom-uoci-mec

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

            Ma bruka živa...a ovamo su kao najjači i najbolji... *%@(D!RY-


            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

              Tek nakon poraza tako velikog kluba kao sto je Barcelona moze se vidjeti njihovo pravo lice.. Jad i cemer @(*6sd$%

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                Pozdrav,kOjo,

                dobrodosao na forum %QWT&W

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                  Moram da se nasmejem.... &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                    Ovako...ono sto je Busquets uradio nemam reci,mlad je i neiskusan,ali to tako ne moze...solidan je igrac,ali koliko je puta samo Barca dobila gol ili je protivnik zapretio golu tako sto on gubi lopte na sredini terena,ili simulira,covek od 90minuta na terenu,20 provede na zemlji,kako to mrzim kad neko simulira... &*(@W6 &*(@W6

                    Valdes,fali mu malo profesionalizma,kad izgubis,lepo prihvatis poraz,i cao.Ja nisam siguran da bih ja izdrzao da Mourinho onako krene da trci,plese po terenu,stvarno je provocirao...ali opet,za Valdesa,koji je golman jednog od najboljih klubova na svetu,i dugogodisnji profesionalac ne prilici da se onako ponese prema doktoru...gde je mozak Victore? #%d* #%d* #%d*

                    Ovo za prskalice,jeste sramota...nisam verovao da ovo mogu da urade,bas je bilo glupo,pobedili su,i sta sad,rukujemo se,prihvatimo poraz i pozelimo srecu u daljem takmicenju...to se tako ne radi,te prskalice i ostala sranja.... $JS}| $JS}| $JS}|

                    Ne sudim klub po tome sta rade van terena,i kako se ponasaju na konferencijama ili sta znam...jednostavno volim klub koji igra brzu igru,leprsavo,daje sto vise golova..i ima fenomenale igrace koji su godinama u klubu,neki cak i svoje prve fudbalske korake naucili tu gde su sada...

                    Visca el Barca!Mes Que Un Club...

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                      Pozdrav zaboravi se najaviti,oni dole snimci barcelone su me "izbezumili" :S
                      Gledam Djokovica na SK-u,komentator govori da su na ovom forumu kvalitetne diskusije i rasprave pa rekoh da postanem clan

                      Jos jednom,poz svima ;)

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                        [quote author=kOja link=topic=1259.msg127006#msg127006 date=1272544599]
                        Pozdrav zaboravi se najaviti,oni dole snimci barcelone su me "izbezumili" :S
                        Gledam Djokovica na SK-u,komentator govori da su na ovom forumu kvalitetne diskusije i rasprave pa rekoh da postanem clan

                        Jos jednom,poz svima ;)
                        [/quote]
                        Pozdrav,dobro dosao! ;)
                        Ako pratis tenis,posjeti i teniske podforuma!
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                          [quote author=phenom link=topic=1259.msg127005#msg127005 date=1272544541]
                          Ovako...ono sto je Busquets uradio nemam reci,mlad je i neiskusan,ali to tako ne moze...solidan je igrac,ali koliko je puta samo Barca dobila gol ili je protivnik zapretio golu tako sto on gubi lopte na sredini terena,ili simulira,covek od 90minuta na terenu,20 provede na zemlji,kako to mrzim kad neko simulira... &*(@W6 &*(@W6

                          Valdes,fali mu malo profesionalizma,kad izgubis,lepo prihvatis poraz,i cao.Ja nisam siguran da bih ja izdrzao da Mourinho onako krene da trci,plese po terenu,stvarno je provocirao...ali opet,za Valdesa,koji je golman jednog od najboljih klubova na svetu,i dugogodisnji profesionalac ne prilici da se onako ponese prema doktoru...gde je mozak Victore? #%d* #%d* #%d*

                          Ovo za prskalice,jeste sramota...nisam verovao da ovo mogu da urade,bas je bilo glupo,pobedili su,i sta sad,rukujemo se,prihvatimo poraz i pozelimo srecu u daljem takmicenju...to se tako ne radi,te prskalice i ostala sranja.... $JS}| $JS}| $JS}|

                          [/quote]

                          Dobro je što jesi navijač, ali nisi zaslepljen ... svaka čast !!! +*@WT*48*



                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                            Kakav ciganski klub ova barcelona. Ovim juce su dokazali koliko su mali. Mene bi bilo sramota da sam njihov navijac. Onaj jadnik buskec da ima obraza, nabio bi kapu na glavu i nestao na 2 nedelje dok se sve ne stisa...tj. dok ne izgube i titulu u ligi.

                            I nije mi jasno koji je problem imao ovaj mali cigancic valdez na kraju...?

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                              [quote author=Freelancer link=topic=1259.msg127013#msg127013 date=1272547824]
                              Kakav ciganski klub ova barcelona. Ovim juce su dokazali koliko su mali. Mene bi bilo sramota da sam njihov navijac. Onaj jadnik buskec da ima obraza, nabio bi kapu na glavu i nestao na 2 nedelje dok se sve ne stisa...tj. dok ne izgube i titulu u ligi.

                              I nije mi jasno koji je problem imao ovaj mali cigancic valdez na kraju...?
                              [/quote]

                              Sta sad,kao,izgubice i titulu u ligi!?

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                                Gde si bre Phenome &($%WP+
                                Jel pala flasica bensedina +*@WT*48*

                                Sta vam je napravio Murinjo ima da se opasuljujete dva meseca. I usrani Real ce vam uzeti titulu. Nista necete osvojiti.

                                Murinjo je genije taktike. Ubio vas je sa nevidjenom 4-4-1 (nakon iskljucenja) odbranom.
                                Kao sat. Niko nije ispao. Taj posed lopte i to. Podsetite me koliko je Zvezda imala posed lopte u Bariju (%fsd%&j

                                Nemoj da ste smesni. Na vise nacina se dolazi do pobede. Vasa je greska sto mislite da to mora kroz umiranje u lepoti.

                                Nego, sto nije igrao Mesi sinoc?

                                Comment

                                Working...
                                X