Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: liga sampiona

    [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg63263#msg63263 date=1241643909]
    [quote author=Colts4Life link=topic=1259.msg63262#msg63262 date=1241643758]
    To nije sranje!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Sranje je ono juce sto je bilo na suprotnoj strani Manchestera!!!!!!!! ;D
    [/quote]
    da nisi zaboravio koji uzvicnik?
    inace,nije moja stvar,bas me briga sta ces pisati,samo ti kazem da ispadas bot.
    edit:
    [quote author=Colts4Life link=topic=1259.msg63262#msg63262 date=1241643758]
    To nije sranje!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Sranje je ono juce sto je bilo na suprotnoj strani Manchestera!!!!!!!! ;D

    EDIT Nauci da citas jer ja ne vidim u onom gornjem postu to Glory Man Utd!!! 8)
    [/quote]
    uhh,kakav odgovor.ja sam imao suludu ideju da ljudi koji ne znaju da citaju,odnosno trebaju to da nauce,ipak mogu da vide koju recenicu,a slepi su ti koji vec imaju problema na tom polju.aj sad lepo citiraj taj post,pa da vidimo ko "ne zna da cita"
    [quote author=Colts4Life link=topic=1259.msg63165#msg63165 date=1241556956]
    Bolje Chelsea,kad ih dobijemo dvaput zaredom,to vise nije slucajnost,to ce biti tradicija ;D ;D ;D
    [/quote]
    [/quote]

    Comment


    • Odg: liga sampiona

      [quote author=Colts4Life link=topic=1259.msg63272#msg63272 date=1241644954]
      Imas ti puno da ucis,ja sam sa 6 godina znao vise o fudbalu nego sto ces ti ikad znati ;D
      [/quote]

      Nevjerujem,pa ja sam napamet znao tabele svih liga,najbolje strijelce,broj bodova,ali sam vidio sad da ima i pametnijih stvari,....

      Comment


      • Odg: liga sampiona

        Glory Glory Man Utd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: liga sampiona

          Sramota kakva kradja veceras,da ti se zgadi LS.....nazalost ispao je bolji tim,surova istina......mancester je uzeo ponovo LS.....

          Comment


          • Odg: liga sampiona

            [quote author=Layzick link=topic=1259.msg63283#msg63283 date=1241650025]
            Sramota kakva kradja veceras,da ti se zgadi LS.....nazalost ispao je bolji tim,surova istina......mancester je uzeo ponovo LS.....
            [/quote]Ispao bolji tim!? Eto sale...
            Chelsea jeste bio ostecen, ali da su bolji tim od Barce to ne pije vodu. Skoro da su se 180 minuta branili i ako su zato zasluzili da prodju ja ne znam. To sto oni igraju je anti-propaganda fudbala.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: liga sampiona

              Pa da prosao je tim koji je imao za 90 minuta jedan sut u okvir gola....toliko o leprsavoj igri,lepoti itd.....Reci cu ono sto je vec jedan veliki trener rekao,ako ne shvatas koji je cilj fudbala, znaci rezultat, prolaz dalje,trofej,onda nemas pojma o nogometu......

              Comment


              • Odg: liga sampiona

                [quote author=Layzick link=topic=1259.msg63289#msg63289 date=1241651416]
                Pa da prosao je tim koji je imao za 90 minuta jedan sut u okvir gola....toliko o leprsavoj igri,lepoti itd.....Reci cu ono sto je vec jedan veliki trener rekao,ako ne shvatas koji je cilj fudbala, znaci rezultat, prolaz dalje,trofej,onda nemas pojma o nogometu......
                [/quote]
                U potpunosti se slazem,rezultat je najvazniji i bitno je da na kraju za makar 1 gol bude na tvojoj strani ;D
                Jebes ti leprsavu igru,loptu samo treba ujerati u gol ;)

                Comment


                • Odg: liga sampiona

                  balak je car,kada na kraju krenu ganjati sudiju,najradije bi ga skrsio,ali zna da ne smije...
                  Porastao mi je u ocima...
                  Mesi se obrukao jos jednom,sta barsa misle da ce im klubovi ko real pustati da se usetaju u gol,smjesno...
                  Mancester ima da istim sistemom ugusi igru barse...engleski presing ubija...
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: liga sampiona

                    [quote author=Tmac link=topic=1259.msg63287#msg63287 date=1241651220]
                    [quote author=Layzick link=topic=1259.msg63283#msg63283 date=1241650025]
                    Sramota kakva kradja veceras,da ti se zgadi LS.....nazalost ispao je bolji tim,surova istina......mancester je uzeo ponovo LS.....
                    [/quote]Ispao bolji tim!? Eto sale...
                    Chelsea jeste bio ostecen, ali da su bolji tim od Barce to ne pije vodu. Skoro da su se 180 minuta branili i ako su zato zasluzili da prodju ja ne znam. To sto oni igraju je anti-propaganda fudbala.
                    [/quote]

                    Comment


                    • Odg: liga sampiona

                      [quote author=manda link=topic=1259.msg63293#msg63293 date=1241680687]
                      balak je car,kada na kraju krenu ganjati sudiju,najradije bi ga skrsio,ali zna da ne smije...

                      ni sam ne vjerujem kako je izdrzao da ga ne udari.....da sam bio na njegovom mjestu bilo bi svasta ;D
                      [/quote]

                      Comment


                      • Odg: liga sampiona

                        Ma i ja bi ja mislim nako reagirao.

                        Comment


                        • Odg: liga sampiona

                          [quote author=Colts4Life link=topic=1259.msg63298#msg63298 date=1241681622]
                          [quote author=manda link=topic=1259.msg63293#msg63293 date=1241680687]
                          balak je car,kada na kraju krenu ganjati sudiju,najradije bi ga skrsio,ali zna da ne smije...

                          ni sam ne vjerujem kako je izdrzao da ga ne udari.....da sam bio na njegovom mjestu bilo bi svasta ;D
                          [/quote]
                          [/quote]
                          Kada citiras ne pisi u ono sto citiras,gledam,i pitam se,jel ja ovo napisa?
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: liga sampiona

                            My bad,sorry man,what a :-[

                            Comment


                            • Odg: liga sampiona

                              ma nije problem,nego lakse je viditi sta si napisao...
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: liga sampiona

                                lalala ispala g.... koja su na kradju i prosli dalje u polufinale.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X