Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

    Real je odmorniji od Barselone i imao je vise vremena da se spremi za El Clasico koji ce najverovatnije i odluciti sampiona.
    Ipak, sa druge strane, sacuvani su svi glavni Barsini igraci osim Messi-a i Xavi-a tako da je Pep sinoc uradio sjajan posao.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

      Ma sve su to vrhunski igraci, nisu kao nasi...da odigraju u cetvrtak npr Ligu Evrope, a u subotu ne mogu da sutnu loptu protiv nekog tamo BSK-a, CUkarickog...itd.

      Mislim na ove iz Partizana i Zvezde.

      Bice svi spremni na obe strane za derbi. Navijam za Real, ali bice pakleno.

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

        Ja se nadam da ce biti isti ili barem slican scenario kao prosle godine. $#^%RT
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

          Real mora da uzme Barsu da spasi sezonu!
          Bice to paklen mec,navijam za Real!
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

            [quote author=manda link=topic=1259.msg121370#msg121370 date=1270651509]
            Real mora da uzme Barsu da spasi sezonu!
            Bice to paklen mec,navijam za Real!
            [/quote]

            Slazem se. @(*6sd$%

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

              Pa,sta ja znam,Barsu ne volim,i to ne zbog onog juce,vec zato sto imaju pederski skauting i pristup transferima,a i previse nafuranih fegetrona u ekipi,koji visinu od metar prelaze za duzinu spljostene sumske jagode(bez peteljke)

              Ali uprava Reala na celu sa onim sakupljacem slicica "velikih zvezda" Florentinom Perezom je ispala sve samo ne strejt letos,i od tada ih se gnusam *%@(D!RY-

              Sve u svemu,ocekujem mec sa puno golova,i mnogo izlezavanja igraca ekipe koja bude vodila,jer bez toga to jednostavno ne bi bio spanski derbi.

              El ima negde prenos?

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                Nikada nisam navijao za Barsu, ali ako ih Real sad dobije, nek se samoubiju katalonci.
                3 svetlosne godine su bolji od Reala.

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                  Ima prenos na Magli i bice na ATV-u iz Banjaluke.
                  E sad, ako ne mozes da gledas ni na jednom ni na drugom bice brdo streamova na netu. &($%WP+
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                    Totot,komsa ima ATV(prvi put kad mi je rekao ponadao sam se da misli na arenal tv),probao sam da mu se privezem na satelitsku,al jbg zivim u osmospratnici pa je malo zajebano :S

                    Nista,moracu da odem kod njega i gledam kako onaj mesi urnise drugare sa parade iz prestonice +*@WT*48*

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                      [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg121377#msg121377 date=1270652933]
                      Totot,komsa ima ATV(prvi put kad mi je rekao ponadao sam se da misli na arenal tv),probao sam da mu se privezem na satelitsku,al jbg zivim u osmospratnici pa je malo zajebano :S

                      Nista,moracu da odem kod njega i gledam kako onaj mesi urnise drugare sa parade iz prestonice +*@WT*48*
                      [/quote]
                      Ja zivim 500metara od ATV-televizije!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                        [quote author=manda link=topic=1259.msg121379#msg121379 date=1270653455]

                        Ja zivim 500metara od ATV-televizije!
                        [/quote]
                        E super onda!

                        Evo kako cemo:

                        razmenicemo brojeve telefona,Manda ce izaci u dvoriste,i odatle slusati komentatora iz studija ATV-a,usput nam objasnjavajuci sta se desava!

                        Ili,jos bolje,posto bi bilo logicno da ima ATV,Mandusic ce morati da zrtvuje nesto uzitka gledanja utakmice,i nama preko mobilnog objasnjava sta se desava,ko trenutno ima loptu,koga trenutno kamera zumira,a posto ima i internet,moze da izvuce i nesto statistike.

                        E da,zamolicemo te da spremis i neki uvod,ne bi li nas uvukao u utakmicu +*@WT*48*

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                          [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg121382#msg121382 date=1270654614]
                          E super onda!

                          Evo kako cemo:

                          razmenicemo brojeve telefona,Manda ce izaci u dvoriste,i odatle slusati komentatora iz studija ATV-a,usput nam objasnjavajuci sta se desava!

                          Ili,jos bolje,posto bi bilo logicno da ima ATV,Mandusic ce morati da zrtvuje nesto uzitka gledanja utakmice,i nama preko mobilnog objasnjava sta se desava,ko trenutno ima loptu,koga trenutno kamera zumira,a posto ima i internet,moze da izvuce i nesto statistike.

                          E da,zamolicemo te da spremis i neki uvod,ne bi li nas uvukao u utakmicu +*@WT*48*
                          [/quote]
                          Bolje je skajp,jeftinije je i mogu da prenosim svima!
                          Fantasticna ideja! ;D
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                            I ja i ja :fc-[
                            Kad pocinjemo '65slif

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                              Nista od Runija nocas,Roben ce vjerovatno igrati jedno poluvrijeme &%@5w8&*
                              Bice tesko...
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                                Bice tesko,posto znam da ce bajern zabiti barem jedan gol! +-*^%*
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X