Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: liga sampiona

    [quote author=DANIJEL BL link=topic=1259.msg91903#msg91903 date=1253085636]
    mogu?e......mislim da ?e biti tvrdo....
    [/quote]moze biti sve i 0-0,i 5+,kako se otvori utakmica!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: liga sampiona

      [quote author=manda link=topic=1259.msg91904#msg91904 date=1253085848]
      [quote author=DANIJEL BL link=topic=1259.msg91903#msg91903 date=1253085636]
      mogu?e......mislim da ?e biti tvrdo....
      [/quote]moze biti sve i 0-0,i 5+,kako se otvori utakmica!
      [/quote]
      Iz X u X.... To cu odigrati a dolazi provereno...
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Odg: liga sampiona

        Nastavlja se LS,nakon duge pauze! &&*/+*
        utorak:
        AC Milan-Manchester U.
        Lyon-Real Madrid
        srijeda:
        Bayern Munich-Fiorentina
        FC Porto-Arsenal

        A sledeci parovi osmine finala igraju se sledece sedmice,to je novitet ove sezone! (%fsd%&j
        Stuttgart-Barcelona
        Olympiacos-Bordeaux
        CSKA Moskva-Sevilla
        Internazionale-Chelsea

        Po meni najzinimljivi par je naravno Milan-Mancester,mislim da Mancester mora da prodje Milan (%fsd%&j,ali sada je Milan znatno digao formu,pa moze biti svasta.
        I Mancester je u problemima sa povredama,nikako da sve budu zdravi!
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: liga sampiona

          Meni se cini da ce najvece "iznenadjenje" ostvariti Lion.

          Igraju ocajno i ogavno ove sezone,i mislim da je to pravi nacin da se dobije Real. h5g6k8

          Ako sam u pravu,a bice da jesam(Manda to najbolje zna),onda ce to biti zbog gola u gostima.

          Naravno,Arsenal dobija,rekao bih i Manchester,dok Bayern ima da napuni Fiorentinu na obe utakmice @(*6sd$%

          Comment


          • Odg: liga sampiona

            Sta mislite, moze li CSKA nesto vise protiv Sevilje?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: liga sampiona

              [quote author=T-Mac link=topic=1259.msg115387#msg115387 date=1266246518]
              Sta mislite, moze li CSKA nesto vise protiv Sevilje?
              [/quote]
              Sevilja ne briljira zadnjih mjeseci,a sta reci za CSKA,ne igraju prvenstvene utakmice vec mjesecima,i mislim da ce to odluciti ovaj par!
              Osim,ako Krasic nastavi resetati mreze!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: liga sampiona

                [quote author=T-Mac link=topic=1259.msg115387#msg115387 date=1266246518]
                Sta mislite, moze li CSKA nesto vise protiv Sevilje?
                [/quote]

                Moze da ih prodje CSKA,zasto da ne?
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: liga sampiona

                  [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg115419#msg115419 date=1266250959]

                  Moze da ih prodje CSKA,zasto da ne?
                  [/quote]
                  Pa pazi,sanse za prolaz CSKA su vrlo zgoljave...

                  Prvenstveno jer stoji ono je Manda rekao,i cinjenica je da igraci Ruskog kluba sigurno nisu u takmicarskoj formi.A iskreno ne verujem da bi dobili Sevilju,koja ima strasan tim ove sezone,pa sve i da su u sredini sampionata @(*6sd$%

                  Ali ovde ce sigurno sve pljustati od golova,a zna se da je u takvim utakmicama sve moguce.

                  Comment


                  • Odg: liga sampiona

                    Vratio se Milanu Pato,on je opasan,mi imamo problem s povredama,samo da ne izgubimo &@/+W
                    Lion uvijek napravi dosta problema Realu,ali ovo je neki drugi Real,Real koji ima Ronalda,kako je to mocan igrac,njega mislim da ne mogu cuvati,tu je i Iguain koji je u strasnoj formi.

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: liga sampiona

                      Napokon cu nakon dugo vremena cuti Marijana '65slif

                      Comment


                      • Odg: liga sampiona

                        [quote author=fc nadal link=topic=1259.msg115541#msg115541 date=1266346975]
                        Napokon cu nakon dugo vremena cuti Marijana '65slif
                        [/quote]
                        Pa nz bas sa koliko ce zara prenositi ligu sampiona,ipak,nije to Cvajta

                        Comment


                        • Odg: liga sampiona

                          Dr. Ronaldinho &&*/+*
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: liga sampiona

                            Mancesterski,na misice 1-1,jedva!
                            Kakav gol Skolsa,legenda!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: liga sampiona

                              Ako Manchester ovo ne izgubi, ja ne znam...
                              Ne da nisu zasluzili izjednacenje, nego su zasluzili da prime jos minimum 2 gola.

                              EDIT: Kakav raspad Milana, prelazimo na Lion - Real...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: liga sampiona

                                Iiii naravno,potpuno neocikavano greskama rivala junajted dolazi do rezultata *%@(D!RY-

                                Onaj Pirlo ima tehniku o kojoj igraci poput runija i ronalda mogu samo da sanjaju.Umetnik covek,zaista je uzivanje gledati ga.Ronaldinjo smexi povaljao je svakog od ovih seljaka jedno 3put.

                                Ali opet,Milan ne moze da se nada boljem rezultatu sa ona dva debila na mestu bekova.Ne zna se ko je gori &Q45q@%

                                Comment

                                Working...
                                X