Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da zakuvamo malo atmosferu pred finale. Nadam se da se ovakve stvari nece ponoviti sutra uvece.

    sigpic

    Comment


    • Ovo znam šta je i ne pada mi na pamet da gledam!!!!
      Toga se ionako najviše plašim!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Neka smo pokusaju da glume pored Vidica i Ferdinanda...

        Comment


        • Kako li ce da zapocne mec Ferguson sutra bas me zanima, dobro golman zna se ko je, odbrana takodje, ali vezni red je nedoumica...kapiram da ce morati da postavi jaci vezni red protiv ubica Barsinih u vezi Cavija i Inieste, te samim tim ocekujem u srcu veznog reda Kerika ili Flecera, mozda Pol Skolsa, mada tesko, na stranu Valensija i Park (vise zbog defanzivnih karakteristika), mada i Gigks bi bio odlicno resenje....Boze pogubio sam se skroz Nani mi ne ulazi ni u jednu kombinaciju nzm sto
          Spic naravno Cicarito-Runi.

          Comment


          • Ne znam koga ce Ferguson staviti u vezni, ali ja msm da bi Nani trebao igrati, jer je brz za kontre a takodje ima tehniku i prodoran je...mada bice tesko kako god.

            Samo da sudije ne useru cijelu stvar i bice dobro!;)
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Ne znam koga ce Ferguson staviti u vezni, ali ja msm da bi Nani trebao igrati, jer je brz za kontre a takodje ima tehniku i prodoran je...mada bice tesko kako god.

              Samo da sudije ne useru cijelu stvar i bice dobro!;)
              I vise od teskog, mada nije da nisu bez sanse, cak daleko od toga!
              Ima vec jednog brzog, Valensija, a on je, po nekom mom misljenju, dosta bolji u odbrani od Nanija (protiv Celzija, msm da je to bilo na tom mecu, je cak igrao i desnog beka), tako da ce Valensija sigurno biti prvi izbor....
              Sto se tice sudija, ljudski je gresiti

              Comment


              • Ma Park treba da igra u sredini,flaster na Cavija ili Iniestu a Flecer ili Kerik prostor da pokrivaju i pokusavaju da seku lopte.Na krila Gigs i Valensija po meni.Da je neka druga ekipa,morali bi sa jednim napadacem da igraju ali zbog Runijeve borbenosti i defanzive ima mesta i za Cicarita.U odbrani nikako Rafaela i Fabia,jer su i dalje prilicno slabi u defanzivi i ne igraju bas dobro te jace utakmice.O'Sej treba da pocne na desnoj strani i naravno Vidic,Ferdinand i Evra sa njim u odbrani.Ja bih recimo tako krenuo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  I vise od teskog, mada nije da nisu bez sanse, cak daleko od toga!
                  Ima vec jednog brzog, Valensija, a on je, po nekom mom misljenju, dosta bolji u odbrani od Nanija (protiv Celzija, msm da je to bilo na tom mecu, je cak igrao i desnog beka), tako da ce Valensija sigurno biti prvi izbor....
                  Sto se tice sudija, ljudski je gresiti
                  Tako je

                  Ma ne znam opet, jeste Valencia bolji u odbrani ali opet Nani je dosta opasniji u napadu od Valencia-je, ima taj dribling i moze napraviti visak i onda sutem ili dobrim pasom urgoziti gol Barcelone. Zavisi za sta ce se odluciti Ferguson, kakvu taktiku ce primijeniti.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ferguson je stari lisac,popio je samar od Barse 2009,zna greske koje je napravio,a na greskama se uci..

                    Valjda ce ManUTD,osvojiti vise ih volim nego glumce iz Holivuda..
                    Mislim da Cicarito moze da prevagne,tim njegovim osecajem za gol
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Barcelona=Fc Hollywood
                      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Tako je

                        Ma ne znam opet, jeste Valencia bolji u odbrani ali opet Nani je dosta opasniji u napadu od Valencia-je, ima taj dribling i moze napraviti visak i onda sutem ili dobrim pasom urgoziti gol Barcelone. Zavisi za sta ce se odluciti Ferguson, kakvu taktiku ce primijeniti.
                        Slatke muke su to, slobodno se moze reci


                        hahaha....nzm zasto mrzite Barsu, ljudi igraju najlepsi fudbal ubedljivo ali opet vise bih voleo da pobedi Junajted, cisto zbog Vidica ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Slatke muke su to, slobodno se moze reci


                          hahaha....nzm zasto mrzite Barsu, ljudi igraju najlepsi fudbal ubedljivo ali opet vise bih voleo da pobedi Junajted, cisto zbog Vidica ;)

                          Ma necemo sada o tome zasto ih mrze...uglavnom ima razloga za tavko nesto;)
                          I ja bih volio da osvoji United zbog istih razloga!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ma necemo sada o tome zasto ih mrze...uglavnom ima razloga za tavko nesto;)
                            I ja bih volio da osvoji United zbog istih razloga!
                            Ti si navijac Celzija, za tebe znam zasto ih mrzis, tj. pretpostavljam.....a dobar gol im je zabio tada Esien

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ti si navijac Celzija, za tebe znam zasto ih mrzis, tj. pretpostavljam.....a dobar gol im je zabio tada Esien
                              Meni ovo lici na provokaciju, sta ti kazes?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Kalu View Post
                                Ferguson je stari lisac,popio je samar od Barse 2009,zna greske koje je napravio,a na greskama se uci..

                                Valjda ce ManUTD,osvojiti vise ih volim nego glumce iz Holivuda..
                                Mislim da Cicarito moze da prevagne,tim njegovim osecajem za gol
                                Glumce, brate nisu krivi sto su najjaci, jbg.

                                Comment

                                Working...
                                X