Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1259.msg253603#msg253603 date=1298411117]
    Nema im spasa u revansu najvise zbog onog trenera,njemu Kalstrom igra umjesto Pjanica #%d* #%d* #%d* i onaj Delgado umjesto Brianda $JS}| ,Chelsea rutinski iako nisam ocekivao to,Anelka dao 2 gola
    [/quote]

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Polako,zna Lion kako protiv njih,vrlo lako moze da im pukne kontra na sred Bernabeua i da ih izbace.Real je veceras bio osjetno bolji pa ih opet nije mogao pobijediti.Pjanic je strasan igrac &+I}\
      sigpic

      Comment


      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        real je imao posjed, precku i stativu. lyon je imao onaj zicer gomisa, 2 blokirana suta sa 5 metara. volio bi da ih lovren rijesi, decko je svjetska klasa a 21. mu je tek. i da pjanic igra u prvoj, ako to zasluzuje

        Comment


        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Mislim da je dovoljna ova slika.... &8@^J

          Jeste da nisam miljenik RM,al ovaj covjek je majstor svog zanata $#^%RT


          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Cekaj,cekaj,ti kao navijac Milana cijenis Murinja,e to se rijetko vidja $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              [quote author=Vladan link=topic=1259.msg253628#msg253628 date=1298412600]
              Cekaj,cekaj,ti kao navijac Milana cijenis Murinja,e to se rijetko vidja $#^%RT
              [/quote]


              Cijenim ga i to mnogo,jeste da voli da provocira i te stvari,al njegovo znanje se nemoze umanjit.

              Comment


              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                Ko ne ceni tog coveka,taj laze sebe $#^%RT ja mrzim inter iz dna duse(dobro preterujem) ali taj covek je osvojio ls sa portom...tacka. h5g6k8

                Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  [quote author=Rossonero link=topic=1259.msg253629#msg253629 date=1298412768]

                  Cijenim ga i to mnogo,jeste da voli da provocira i te stvari,al njegovo znanje se nemoze umanjit.
                  [/quote]
                  Ma salim se ja,nego znam neke navijace Milana sto ga ocima ne mogu vidjeti h5g6k8
                  Majstor je,ako i sa Realom uzme LS,onda mu samo ostaje da uzme neku reprezentaciju i popne na krov svijeta,a toliko godina ima ispred sebe da vjerujem da ce uspjeti h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Iza covjeka stoje rezultati,pa ti njega volio,ne volio.
                    Murinjo je car &8@^J
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      [quote author=manda link=topic=1259.msg253636#msg253636 date=1298413060]
                      Iza covjeka stoje rezultati,pa ti njega volio,ne volio.
                      Murinjo je car &8@^J
                      [/quote]


                      Bit ce ona zamjenik Fergusona u Manchi $#^%RT h5g6k8

                      Comment


                      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        [quote author=Vladan link=topic=1259.msg253628#msg253628 date=1298412600]
                        Cekaj,cekaj,ti kao navijac Milana cijenis Murinja,e to se rijetko vidja $#^%RT
                        [/quote]


                        Pai ja kao navijac Juve-a cenim i postujem Murinja. #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          [quote author=Rossonero link=topic=1259.msg253639#msg253639 date=1298413158]

                          Bit ce ona zamjenik Fergusona u Manchi $#^%RT h5g6k8
                          [/quote]
                          Jedva cekam taj dan :fc-[ h5g6k8
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            [quote author=bice link=topic=1259.msg253641#msg253641 date=1298413207]

                            Pai ja kao navijac Juve-a cenim i postujem Murinja. #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                            [/quote]
                            Drugo si ti,rivalstvo izmedju Milana i Intera je nesto nenormalno,s tim moze samo da se mjeri ono izmedju Lacija i Rome u Italiji h5g6k8
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              [quote author=Vladan link=topic=1259.msg253647#msg253647 date=1298413345]
                              Drugo si ti,rivalstvo izmedju Milana i Intera je nesto nenormalno,s tim moze samo da se mjeri ono izmedju Lacija i Rome u Italiji h5g6k8
                              [/quote]


                              Mozda sam ja jedan od rijetkih navijaca Milana sto postuje Murinja,sta da ti kazem $#^%RT @(*6sd$%


                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Vala jesi jedan od retkih,ja ga mrzim iz dna duse h5g6k8
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X