Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni miriše na "linč meč"...
    A kiša pljušti, li pljušti...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      http://www.uefa.com/uefachampionslea...&match=2007745

      Sastav za utakmicu

      Barcelona u istom sastavu samo je tu oporavljeni Iniesta umjesto Keite,a Real dosta ofanzivno,Higuain,Kaka,CR i Di Maria su u prvoj postavi,jedino mozda iznenadjenje je Ozil na klupi.

      Nadam se da cemo veceras napokon vidjeti pravu utakmicu.
      Stegao "jaja" Murinjo Mislim da ce Real vcrs pokazati odlicnu partiju sa pomenutim sastvaom, ali ipak je 0:2 velika prednost protiv njih, a jos kada tu prednost ima Barselona

      Comment


      • Bice ovo kidanje,sudija ce morati biti oprezan,posto moze da dodje do tuce(grubi startova),a mislim da ce Real katastrofu da dozivi.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Real mora da da najmanje 2 gola da prodje i otvorice se,pa mogu da pljuste golovi..

          Mada mislim da ce Real igrati koliko im Barsa dozvoli..Jer Real,po mom mislenju moze da dobije Barsu jedino 1-0 ili tako nesto,kada igra zatvoreno,slicno kao u Kupu Kralja..A sad ce naravno pristupiti ofanzivno i otvoreno,pa ce ovo biti potpuno drugaciji mec nego u Kupu..

          Mada sve zavisi od Barse..Ko zna mozda Valdez kiksne,znamo kakav je golman i da je najslabija karika Barse..
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Dobija ovo Real nocas. Mnogo su bolja i kompaktnija ekipa... Je li ovo opet umjetnicka Barca igra sa tri zadnja vezna?

            Comment


            • Bolja Barsa, uostalom kao i uvek do sada... Šteta... ne volim ih...
              Prepoznatljiva pas igra, na prvu, sve ono što Realu nedostaje...
              Nejasna je i ta napadačka igra i formacija, koju Real krasi, o kojoj svi pričaju... ja od toga ništa ne videh na nekoliko utakmica, koje gledah ove sezone...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kasiljas spasava Real koliko moze,ubrzo ce pasti gol za Barsu,ne moze on vecno ovako da brani ;)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Dobija ovo Real. Bolji su.

                  Comment


                  • Mislim da je ovo ukraden gol Realu,Ronaldo je pao i slucajno je preko njega naleteo Maskerano,nista od faula sigurno...A jos je Maskerano pao posle 3 godine i bacio se kao da su ga ciglom gadjali.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Može neko da priča ko šta hoće, ali Murinjo je apsolutno u pravu...
                      Čist, regularan gol je poništen Realu!!!!!
                      Strašno!!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Evo Barselona daje gol,ne volim ni jeda n ni drugi tim ali vise ne volim Barselonu,svakako cu da navijam za Manchesteru finalu
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Je li stvarno? Ne vidjeh, posto gledah malo "studio" koji nikako da se desi... Ne vjerujem da je sve to neka teorija zavjere, vec da se stvari jednostavno dese. evo ga sad Barca dade, ali ne mislim da je to nesto upereno protiv Reala.

                          Comment


                          • Ocekivano s'obzirom na sanse 1-0
                            Moze se reci da Barsa samo doda gas i odmah postigne gol..Mogli su izmedju 30-35min,ali Kasiljas je bio izuzetan..

                            Inijesta majstor,kroz cetvoricu...
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Nije ništa tu konkretno protiv Reala, već je problem što Barsa mora da pobedi... kao da im znanje nije dovoljno...
                              Last edited by miloolja; 03-05-11, 21:09.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Opaa 1-1,bice dobrog fudbala.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X