Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Panathinaikos-Barcelona 0:3 Messi i ponovo Pedro.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      RUNI iz penala za 0-1 Mancestera,konacno da zabije gol,nadam se da ce to biti prekretinica da ce sada krenuti da trpa. &8@^J
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        kakav VELEMAJSTORKI gol modrica &8@^J &8@^J &8@^J

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Dali smo im 6,a oni nam vratili 1,bas velikodusni ovi Turci &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            [quote author=ruki link=topic=1259.msg203711#msg203711 date=1290636280]
            kakav VELEMAJSTORKI gol modrica &8@^J &8@^J &8@^J
            [/quote]
            Odlican gol,fantasticno je okrenuo igraca i onda iz koljena neobranjivo. #$&+|r
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Benfika izgubila. $JS}|

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                [quote author=dusan1610 link=topic=1259.msg203770#msg203770 date=1290638296]
                Benfika izgubila. $JS}|
                [/quote]
                (&$E# +-*^%* ja gotivim benfiku pogotovo davida luiza!
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Lose ove godine igraju i u prvenstvu,izgleda da su im odlasci Ramires-a i Angela Di Maria-e dosta stete donjeli,a ne znam da su doveli neke igrace kao zamjene.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    [quote author=dusan1610 link=topic=1259.msg203770#msg203770 date=1290638296]
                    Benfika izgubila. $JS}|
                    [/quote]

                    nevjerovatatno da nisu iskoristili kiks lyona, a jos nejvjerovatnije je da ih je hapoel ubio. sad moraju tuc svabe i ocekivat kiks lyona protiv hapoela. nerealno

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      tottenham, schalke, valencia, kopenhagen, roma, marseille, milan, sahtar
                      mozda i braga, rubin, basel
                      mislim da bi svi zeljeli dance ili ova 3 ako prođu
                      dosta iznenađenj,a novih timova, timova kojih dugo nije bilo.. sve u svemu zanimljiv koktel. iako mi se cini da snaga nije kao prijasnjih godina. mislim da bi pijevci mogli daleko, ekstremno daleko. za balea svi znamo a sinoc je lennon pokazao da se vraca u onu svoju staru ekstremnu formu. krila su im strasna a i ostali su odlicni. također bi i valencia mogla daleko. sahtar ce ispast u 4-finalu.
                      izgleda da je lyon prosao jer ima 3 boda vise i bolju gol razliku u porazu i pobjedi protiv benfice. na kraju im oni kasni golovi u lisabonu puno znace

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        Sto se LigaEVROPE ne igra danas,pa to mi srusi koncepciju za danas,u kladionici. ;D
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          [quote author=manda link=topic=1259.msg204013#msg204013 date=1290674258]
                          Sto se LigaEVROPE ne igra danas,pa to mi srusi koncepciju za danas,u kladionici. ;D
                          [/quote]i ja bas sad hteo da pitam zasto nema lige evrope danas &amp;*#GI(] narkomanija je cudo $%&amp;5@$A

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            I ja sam potpuno smetnuo sa uma da se danas ne igra ..Jos se cudim kako film na B92 u 9 .... h5g6k8

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Young Boys-Stuttgart,odgodjena utakmica.
                              Gledam Hajduk-AEK ovo nije fudbal,teren je dno dna,radi ove kise. #%d*
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Jedva cekam Juve u 21:00 7@$**
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X