Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zdravkelja View Post
    Real sigurno, kao sto sam i ocekivao, idemo po titulu

    Nego sad vidim ovo 2:5... Bogamu Jel Inter bio ocajan, ili je Salke bio mnogo dobar?


    Jos kad bi sutra Sahtjor iznenadio... Pusta zelja

    I Inter ocajan , naravno Chivu najocajnini , i Schalke strasan , mogli su jos 2-3 da stave , Inter je cak imao i srece ..

    A i sam si svjestan da je ti za Shakhtar zelja samo
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Za Totenhem se ocekivalo da primi par komada, jer su u duplo losijoj formi nego u delu sezone kada su lako izlazili na kraj sa Interom, a i Premier ligi su lako gazili...a, sto se tice Salkea, pa sad....ocekivao sam otpor, ali da ce da daju pet komada na Meaci Sve u svemu i oni mogu ovu sezonu nazvati uspesnom bez obzira sto su u domacem takmicenju plasirani daleko losije nego sto su ocekivali, plasirali su se u finale kupa pri tom izbacivsi Bajern Minhen u 1/2, a evo na domak su i 1/2 LS!
      A kada vec tipujemo, voleo bih da se u finalnu nadju Mancester i Barsa, jer definitivno ono finale pre par godina nije bilo kako sam ja ocekivao, realno ova dva kluba mogu mnogo vise!

      Comment


      • Mogao je inter pobedit ali na pocetku 2. poluvremena propustili sijaset prilika za vodjstvo i onda kazna... ja jos ne mogu da verujem da su primili 5 komada. Bruka...

        Comment


        • Salke

          Ne moze Inter bez Murinja...Finale Barca-UTD !

          Comment


          • RTS, direktno 20,45 5.4.2011.
            Fudbal LŠ: Real Madrid – Totenhem 4-0 (1:0)

            Utakmica “mačke i miša“... Real je potpuno kontrolisao ceo tok meša, diktirao tempo, napadao, davao golove s dve-trećine snage, ne da nije davao šansu protivniku da se razmahne, već Totenhem kao da je išao na što - blaži poraz... Ponovila se priča slično kao sa Lionom, na poluvremenu 1:0, a na kraju je bilo 3:0... Sada sa Totenhemom, jedan gol više jer je bio i jedan igrač više...

            Na svom terenu Real je zasluženo i naizgled lako – pobedio…Dominirao je skoro u svim elementima igre. Od početka su imali inicijativu. Prolazak u sledeće kolo Lige šampiona uopšte više ne dolazi u pitanje. Špqanci idu u London rasterećeni.
            Veoma brzi igrači: Marselo, Adebajor, Di Marija, Karlos Ronaldo, Ozil, Ramos, Alonso… koji su istovremeno i izvanredni tehničari, bili su gotovo neuhvatljivi. Celo drugo poluvreme igrači Totenhema su bili prilično statični ispred svog šesnaesterca, uglavnom držali ruke na leđima, podmetali telo na pravac šuta, izbegavali kontakt-igru da ne dođe do prekida u zoni šuta…, dok je lopta bila u nogama Madriđana, koji su imali vremena za 2-3 dodira ili čak da stoje i gledaju se u oči s protivnikom…

            Večeras je Marselo podbacio u napadačkim akcijama: loši i neprecizni centaršutevi, slaba dodavanja…, ali Murinjo je odmah reagovao i povukao ga iza leđa Ronalda, premestio više levo Ozala, Alonsa polulevo uz Marsela… i „levi bok“ je opet bio opasan…
            Opet, brzina – tehnika – dobro odabrana taktika…, kratke taktičke varijante koje su se tokom utakmice smenjivale dovoljno “tečno” i neprimetno da su igrači bili motivisani za igru, lako se kretali, i nisu dozvoljavali ekipi Tot-a da se odmori, ni sekundu.

            Bar pet-šest igrača Reala su bili neprekidno opasni po gol protivnika, spretniji s loptom, sve u svemu, za klasu bolji od Tot-a. Imali su preko tridest udaraca ka golu gostiju.
            Plenio je svojom igrom visoki Adebajor... Ozal je igrao samo koliko je trebalo...Alonso: iskusan, raznovrstan, neprimetan, pokretljiv, učestvuje kao korektor veznog reda i u odbrani i u kreiranju igre… Di Mario, standardno dobar... Ramos uzdržan po desnoj strani zbog G.Bejla... Pepe: večeras nije imao previše posla jedino što su on i Karvaljo s vremena na vreme oštrijim startovima “smirivali” pokušaje agresije gostiju…
            Karlos Ronaldo: njegovo prisustvo na terenu i autoritet značili su dovoljno… A važno je i da ostane u “tonusu” za dalje utakmice u LŠ. Još važnije za njega lično – dao je lep gol!
            Murinjo je i na ovoj utakmici postavio čvrstu i dosta oštru igru…

            Šta reći o igri Totenhema? Dve linije “slepljene u jednu” (poslednja i vezni red), na 20-30 metara ispred svog gola… Kod prekida u napadu samo pet igrača među belim dresov ima i onaj koji izvodi prekid (Van Der Vart)… Bili su previše nervozni… Njih izgleda iscrpljuje borba za visok plasman u Premijer ligi, i oni već razmišljaju o idućoj godini. Za ovu je - kraj! Modrič nije imao koga da “povezuje”… Gereta su Pepe, Alonso, Karvaljo i Ramos “strpali u mali džep”…

            Posmatrajući obojicu trenera „prolazila...“ mi je i misao: koji od njih dvojice bi u dogledno vreme mogao da bude selektor Gordog albiona... Mislim da će ipak prevagnuti Rednap, a „gospodin posebni“ bi mogao tek za dve do četiri godine... „Tako mi se nešto „javlja“!

            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment


            • Au, ja sam sve pogresno prognozirao...
              Ne mogu da verujem

              Comment


              • Salke unistio Intera



                A i Real je Totenhema
                sigpic

                Comment


                • Kakve je golove Inter primio,veliku nesrecu su dozivili juce,prvi odbijanac,drugi isto,treci noramlan,cetvrti Aronika(decko nije ni za Trecu C.ligu),i ovaj zadnji odlican.
                  Vratio im se onaj gol sa centra na kredit
                  Real je lagano i smireno odigrao,znalo se da ce zabiti minimum 3.gola,kada su dobili crveni,sudija se zajebao kod tog crvenog,poceo djeliti karotne u prvi 10.minuta,prvo se upozori malo poprica sa igracima,pa tek onda zuti,ovaj odamh,Krauc,Adebajor,pa Krauc
                  I onda ne svirao ociti penal,zato sto mora da vrsi konpenzaciju,ali vec je pokopao Totisu,oni su gotovi.
                  Bejl je imao dva-tri bjega,nisam ga gledao pola godine,vraca se.
                  Real mi sve vise lici na Arselan,samo kruze oko sesnestera,nikako da budu opsani
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Kakve je golove Inter primio,veliku nesrecu su dozivili juce,prvi odbijanac,drugi isto,treci noramlan,cetvrti Aronika(decko nije ni za Trecu C.ligu),i ovaj zadnji odlican.
                    Vratio im se onaj gol sa centra na kredit
                    Real je lagano i smireno odigrao,znalo se da ce zabiti minimum 3.gola,kada su dobili crveni,sudija se zajebao kod tog crvenog,poceo djeliti karotne u prvi 10.minuta,prvo se upozori malo poprica sa igracima,pa tek onda zuti,ovaj odamh,Krauc,Adebajor,pa Krauc
                    I onda ne svirao ociti penal,zato sto mora da vrsi konpenzaciju,ali vec je pokopao Totisu,oni su gotovi.
                    Bejl je imao dva-tri bjega,nisam ga gledao pola godine,vraca se.
                    Real mi sve vise lici na Arselan,samo kruze oko sesnestera,nikako da budu opsani
                    Aronika igra za Napoli... Ranocchia je u pitanju

                    Navijač Schalke-a sam do kraja LŠ;)
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Slicno je
                      Ma Salke je na kraju imao srece sto je dobio Inter,a ne Inter sto je dobio Salke kao sto su svi govorili.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Istripovao si se za Aronicu jer je i on dao autogol za vknd, Napoli-Lacio 3:4, inace njegov gol , tj. autogol je doveo Lacio ponovo u vodjstvo 3:2 ;)

                        Comment


                        • 4-3 hvala Bogu , ne 3-4

                          Veceras ocekujem pobjedu nas i Chelseaa
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            4-3 hvala Bogu , ne 3-4

                            Veceras ocekujem pobjedu nas i Chelseaa
                            Tvoji ce pobjediti,a Celzi nece.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Oce Celsi

                              @Dale: Zato sam stavio Barselonu na tiket, ako padne nece mi biti zao

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Kakve je golove Inter primio,veliku nesrecu su dozivili juce,prvi odbijanac,drugi isto,treci noramlan,cetvrti Aronika(decko nije ni za Trecu C.ligu),i ovaj zadnji odlican.
                                Vratio im se onaj gol sa centra na kredit
                                Real je lagano i smireno odigrao,znalo se da ce zabiti minimum 3.gola,kada su dobili crveni,sudija se zajebao kod tog crvenog,poceo djeliti karotne u prvi 10.minuta,prvo se upozori malo poprica sa igracima,pa tek onda zuti,ovaj odamh,Krauc,Adebajor,pa Krauc
                                I onda ne svirao ociti penal,zato sto mora da vrsi konpenzaciju,ali vec je pokopao Totisu,oni su gotovi.
                                Bejl je imao dva-tri bjega,nisam ga gledao pola godine,vraca se.
                                Real mi sve vise lici na Arselan,samo kruze oko sesnestera,nikako da budu opsani

                                Ranocchia je buducnost svetskog i italijanskog fudbala nosi odbranu Intera cele polusezone na ledjima a ima 21 godinu i retardiranog trenera. Sjajan je i tek ce da bude sjajan.

                                EDIT: 23 istripovao sam se.
                                Last edited by LBJmvpFORlife; 06-04-11, 13:15.

                                Comment

                                Working...
                                X