Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ostrvski fudbal ume da bude ultra-zanimljiv,ali imam osecaj da ce ovi da umrtve,mislim ne bi to bila LS bez toga.

    Al zato Barsa-Sahtjor ce da bude totalni fudbal.
    sigpic

    Comment


    • Barca naravno da pobedjuje sutra a ovaj drugi meč, ujedno i derbi ove runde biće spektakl.
      Nadam se mečevima sa dosta golova...

      Danas na 2 meča, 11 golova!!!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Inter, nostra unico grande amore!!! idemo dalje ne lozite se koji crni Salke

        Comment


        • Ahaha Inter !! Kakva bruka,majko mila! Pa ovaj Salke je toliko puta bolji od Intera koliko je jeftiniji Sto se Reala tice ne mislim da je sudija kriv ista,ona dva starta su za zuti ,nema tu sta da se prica...
          Ali inter... strashno

          Comment


          • Листам коментаре, видим да је много голова, који су коначни резултати? хвала.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Zika View Post
              Листам коментаре, видим да је много голова, који су коначни резултати? хвала.

              Real - Totenhem 4:0
              Inter - Salke 2:5

              Comment


              • Originally posted by milanche View Post
                Ahaha Inter !! Kakva bruka,majko mila! Pa ovaj Salke je toliko puta bolji od Intera koliko je jeftiniji Sto se Reala tice ne mislim da je sudija kriv ista,ona dva starta su za zuti ,nema tu sta da se prica...
                Ali inter... strashno
                Za 8 dana se cujemo ovde kad budem slavio Veslijev gol iz penala za 5-0

                Comment


                • Аууу, а ја морао госте да служим.... убићу се.. види Интер? нешто ту није нормално?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Za 8 dana se cujemo ovde kad budem slavio Veslijev gol iz penala za 5-0
                    Sto je najgore,oni bi to i mogli da urade ako bi igrali najbolje sto umeju i ako bi,uz malo vise srece rano poveli sa 2:0 recimo, ali ovo sto Inter igra u zadnje vreme je bedan izgovor za fudbal.

                    Comment


                    • Dve utehe večaras .. Deki je dao gol kojim opet ulazi u istoriju, a Šalke je jedan od retkih nemačkih klubova koji su mi dragi ..

                      Žao mi Totenhema .. Krauč tenkre, još Bejl malo posle toga promaši šansu i ode voz kroz kukuruz ...

                      Comment


                      • Bravo Leonardo bravoooo INTER ! ! !

                        Comment


                        • Kako li je Bajernovcima tek sada

                          Comment


                          • Real sigurno, kao sto sam i ocekivao, idemo po titulu

                            Nego sad vidim ovo 2:5... Bogamu Jel Inter bio ocajan, ili je Salke bio mnogo dobar?


                            Jos kad bi sutra Sahtjor iznenadio... Pusta zelja

                            Comment


                            • Comment


                              • Inter je pao psihicki kada su primili 3. gol.Malodusnost je najgora bolest u sportu.

                                Comment

                                Working...
                                X