Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: liga sampiona

    [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg61885#msg61885 date=1240952027]
    [quote author=Freelancer link=topic=1259.msg60584#msg60584 date=1240145014]
    Do kraja Lige Sampiona, svim srcem uz Chelsea.
    [/quote] Ko za g ....
    je deo mog motoa,
    Celsi da Bog da se rasfomirao kad ti govnarske pare u glavi PU.
    [/quote]
    kultna pesmica.svaka cast za stav.

    Comment


    • Odg: liga sampiona

      Dakle sino? ko god je stigao tukao je onog Alvesa...?ovjek se sav raspametio....
      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • Odg: liga sampiona

        [quote author=DANIJEL BL link=topic=1259.msg61909#msg61909 date=1240993050]
        Dakle sino? ko god je stigao tukao je onog Alvesa...?ovjek se sav raspametio....
        [/quote]

        i anrija,ubili covjeka,cak se onesvjestio,a onaj mesi nista od njega,jedan prolaz,eventualno dva,i eto da nije imao onu sansu,anrije po meni od napadaca bio najaktivniji,prolazio je borio se....pa j zato i dobio batina...

        veceras igraju crveni djavoli,ima da obave posao protiv oronulog arsenala...u prvoj utkmici...dvarazlike ce biti dovoljno...sasvim ;D
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: liga sampiona

          Pa i ja se nadam pobjedi.....
          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

          Comment


          • Odg: liga sampiona

            [quote author=DANIJEL BL link=topic=1259.msg61915#msg61915 date=1240996288]
            Pa i ja se nadam pobjedi.....
            [/quote]
            malo je nadati se,poslije onog u subotu,znam da ne mogu da lose odigraju,a arsenal je los,sta ce djeca kada vidi gigsa i skolasa,treba malo da uce oni jos,da bi mogli da se nose sa njima...
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

              Comment


              • [/quote]
                ma znam,to ja malo neobjektivno sa moje strane,ali mora se ;D,ali tu moze mancester da uzme i 4-0,a moze i da bude 0-0,sve zavisi,prvi 20minuta,ako ih otvore sa ranim golom,arsenal je gotov...
                da li znas ima li znacajni izostanaka iz postava jednog i drugog tima,ja mislim da man.utd. je kompletan...
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                  Comment


                  • [/quote]

                    nevil je legenda i nevidjena budala,covjek kada zabiju gol vise se raduje od onog ko je zabio gol,a hargvejsa nema vec puno,a steta za andersona,ali naspram ovim povredama arsenala,man.utd. je u prednosti,sta mislis o dimitru berbatovu...
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                      Comment


                      • Odg: liga sampiona

                        ni ja bas nevolim berbtova,tevez mi je najdrzazi igrac man.utd.,ali berbatov igra timski,asistira i zabija,podjedanako,a oko oseje,ne bi se slozio,on je dosta bolji u ofanzivi od brauna i nevila,braun nema veze,a nevli je star i nije isto talenat za centarsut,a rafael je dobar u napadu,a los u odbrani,pa je najbolji osea solucija,posto je u globalu najkompletnije,ne smije se rizikovati sa rafaelom,nije arsenal naivan...
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: liga sampiona

                          Meni su manje-vise svi OK,osim Kristine.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Odg: liga sampiona

                            [quote author=manda link=topic=1259.msg61933#msg61933 date=1241005827]
                            ni ja bas nevolim berbtova,tevez mi je najdrzazi igrac man.utd.,ali berbatov igra timski,asistira i zabija,podjedanako,a oko oseje,ne bi se slozio,on je dosta bolji u ofanzivi od brauna i nevila,braun nema veze,a nevli je star i nije isto talenat za centarsut,a rafael je dobar u napadu,a los u odbrani,pa je najbolji osea solucija,posto je u globalu najkompletnije,ne smije se rizikovati sa rafaelom,nije arsenal naivan...
                            [/quote]
                            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • Odg: liga sampiona

                              joj,kada se pricalo proslog prelaznog da ce doci,danijel alves,zamisli da on dodje,evra i alves,jao sta bi im radio man.utd,tek tada,ali dobro je i ovo...ccc,4-5titula po sezoni,malo li je... ;D ;D
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                                Comment

                                Working...
                                X