Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: liga sampiona

    [quote author=fare link=topic=1259.msg60323#msg60323 date=1239897702]
    pa to svako kaze uvijek treba pritisak prebaciti na protivnika
    [/quote]
    mislim da se gigs ne bi slozio sa tobom...

    Comment


    • Odg: liga sampiona

      Ma Manchester ispada ,bice repriza nedavnog finala Barsa -Arsenal ,a to su i dve najfudbalskije ekipe od ovih 4 preostalih.U svakom slucaju,navijacu ja za Arsenal jer vise mrzim Man utd a i stvarno nema smisla koliko su baksuzi sa povredama (gunnersi) red je da im se sreca osmehne jednom.Sto jes- jes.

      Comment


      • [/quote]
        hvala,dr.milanche...ali ne mozes reci za mancester,ipak oni imaju runija...decko je debitovao za repku sa 17 godina..u tom periodu zivota verovatnije je da primis poziv od majkla dzeksona nego od sven gorana eriksona...

        Comment


        • [/quote]
          hvala,dr.milanche...ali ne mozes reci za mancester,ipak oni imaju runija...decko je debitovao za repku sa 17 godina..u tom periodu zivota verovatnije je da primis poziv od majkla dzeksona nego od sven gorana eriksona...
          [/quote]

          Comment


          • Odg: liga sampiona

            Po cemu je arsenal "fudbalskija" ekipa od mancestera i chelsija?

            Comment


            • Odg: liga sampiona

              [quote author=Layzick link=topic=1259.msg60347#msg60347 date=1239909938]
              Po cemu je arsenal "fudbalskija" ekipa od mancestera i chelsija?
              [/quote]
              Mislim da su mislili da je mladja!
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: liga sampiona

                ne,nismo...makar ja nisam...mada ja to nisam ni rekao...ma nema veze...

                Comment


                • Odg: liga sampiona

                  Pazi ako je rekao "fudbalskija" to nikako ne moze da znaci mladja,mene samo zanima zasto se potcenjuju ostale ekipe?Ispade Arsenal neznam sta a trofej nisu osvojili ne pamtim...

                  Comment


                  • Odg: liga sampiona

                    [quote author=Layzick link=topic=1259.msg60350#msg60350 date=1239911277]
                    Pazi ako je rekao "fudbalskija" to nikako ne moze da znaci mladja,mene samo zanima zasto se potcenjuju ostale ekipe?Ispade Arsenal neznam sta a trofej nisu osvojili ne pamtim...
                    [/quote]

                    Pa zna se da Wenger oduvek gaji "total football" filozofiju,napadacki i lep fudbal ,a i ne secam se kad su igrali zadnji put u najjacoj mogucoj postavi. A ne pada mi na pamet da podcenjujem Mancester i Celzi ,nisam toliko glup.

                    Comment


                    • Odg: liga sampiona

                      Pa pazi,sto se tice lepote fudbala to je relativno,meni licno mancester posle barce igra najlepsi fudbal.....

                      Comment


                      • Odg: liga sampiona

                        [quote author=Layzick link=topic=1259.msg60355#msg60355 date=1239919984]
                        Pa pazi,sto se tice lepote fudbala to je relativno,meni licno mancester posle barce igra najlepsi fudbal.....
                        [/quote]

                        To se slazem da je lepota fudbala relativna stvar.

                        Comment


                        • Odg: liga sampiona

                          Do kraja Lige Sampiona, svim srcem uz Chelsea.

                          Comment


                          • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • Odg: liga sampiona

                              au ubise ove drvosece iz celsija katalonce,malo pre je bilo 3-4 igraca na zemlji...strasno,celsi mi se gadi.a ovaj boskovic svrsava na terija:teri,teeeri kakav start terija,fenomenalan kapiten celsija,fenomenalna kontrola kaznenog prostora teeeeeeriii kakav potez!fenomenalan klizeci,jos jednom,teri preagresivan za anrija.
                              garant navija za ruse.

                              Comment


                              • Odg: liga sampiona

                                [quote author=Freelancer link=topic=1259.msg60584#msg60584 date=1240145014]
                                Do kraja Lige Sampiona, svim srcem uz Chelsea.
                                [/quote] Ko za g ....
                                je deo mog motoa,
                                Celsi da Bog da se rasfomirao kad ti govnarske pare u glavi PU.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X