Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Samo cu reci da je jedna ovakva trka vise nego dovoljna ma koliko tradiciju i ostale stvari imala.


    Mrs,nemoj ga pustati molim te.Mali napaljenko pokusava nemoguce stvari i onda kada ne mozes nista drugo uraditi nego sijeci sikanu,seru nesto.

    A RB koliko srece imaju,klasika
    Last edited by DinoFC; 26-05-13, 14:28.

    Comment


    • #77
      Toliko o Kimiju , razlog vise da je Alonso trebao odvesti bolju trku , lagano ga McLareni i Sutil obisli
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #78
        Ne znam sta je razlog ovako lose voznje da je vozio prosjecno i samo cekao neku gresku mogao je doci do 5.pozicije.Polako me prolazi volja sa ovim nekonstantnim rezultatima i sad jos kad se promjene gume.


        EDIT:Sta reci za manijaka Pereza,zavrsio je kako treba na kraju.Imas 19 utrka da divljas bez ikakvi problema on nasao da to radi u MC
        Last edited by DinoFC; 26-05-13, 15:33.

        Comment


        • #79
          zasluzena pobeda Rosberga ubedljivo je najbolje vozio od svih danas i posle 3 SC je uspeo svaki put da napravi prednost od par sekundi. Hamiltona s***** SC i pao na 4-tu poziciju i nije mogao vise. RB samo odrzavao te 2 pozicije do kraja trke. Vettel skuplja bodove i vec ima 20 poena razlike. Sutil odlican, Perez je imao nekoliko dobrih obilazenja al na kraju je u**** Kimija Kimi uspeo na kraju da predje onu trojicu i da uzme bod i nastavi tradiciju, da je nazovem tako, zavrsavanja trka u bodovima Za Alonsa stv nemam reci. Zao mi mnogo Masse sto je imao identican incident kao u P3 i dobro je da je OK. Svaka cast Rosbergu na pobedi jos jednom. Apsolutno zasluzeno! Da ima konkurentniji bolid ili samo da Mecka ne jede gume onoliko, mogao bi da se bori za titulu sigurno.

          Comment


          • #80
            Rosberg je sve odradio sto je trebao, zasluzena pobeda. Lewis je izgubio siguran podijum u prvom stajanju, steta... Sve je islo Mecki i Red Bullu na ruku, po drugi put ove sezone.

            Perez ga pretera, dobrano... Ono sa Alonsom, nije trebao da dobije poziciju, nije ostavio mesta i de facto je izgurao Alonsa van. Kimiju je unistio trku, potom i sebi, a 2 puta je kosta Alonsa pozicije. Prvi put kad je naglo usporio u sikani, Alonso otisao sire da ga izbegne i Sutil je ugrabio priliku. Drugi put kad je odustajao, opet je Alonso morao sire i Button ga je prestigao... Nastavlja se tradicija da su parne trke lose za Ferrari. Ako se jos jednom ovako nesto desi, ode titula... Svejedno, neverovatan mi je pad forme od petka, identicno kao Lotusu u Maleziji, s tim sto oni nisu imali nikakve nove delove u subotu... Smrdi mi ne neke polivinile crne boje sarenih oznaka, kao i onda...

            Kimiju svaka cast! Uspeo je da se domogne poena i produzi niz na 23. Sad ima koliko i Alonso pre Spa, videcemo da li ce moci da se izjednaci sa Schumijem... Voleo bih to, mada mislim da njemu nije uopste bitno...

            1) Red Bull - 107
            2) Lotus - 90
            3) Ferrari - 88
            4) Mercedes - 78
            5) Force India - 36
            5) McLaren - 36
            7) Toro Rosso - 12
            8) Sauber - 5

            Comment


            • #81
              Bio je 5. kada je otišao u box, 10 krugova pre kraja
              Ali verovatno zbog onog magarca Pereza, pa kvar pre toga... u svakom slučaju svaka čast izašao kao 18. i za par krugova uzeo 1 poen, u 23. nizu
              Nikad mu MC nije odgovarao.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #82
                Rekao bih da je Ferari imao neki problem, nenormalno je da mu pobjegnu Baton i Sutil onoliko za samo par krugova.
                Srdjan i Pavle nisu pratili najbolje, dva kruga prije kraja je Kimi pretekao Gutijereza, nismo to vidjeli ali se pojavilo na grafici, a ako je meni upaljen live timing tokom trke i njima je sigurno.
                Sta se desilo u zadnjem krugu nemam pojma, ali su na kraju Hulkenberg i Botas kasnili dobrih 6 sekundi za Kimijem, mora da je neka greska bila.
                Zasluzena pobjeda Rozberga, cista kao suza. Iznenadio je tempo Mercedesa u trci, mada i prosle godine su imali odlican tempo u MCu, vidjecemo vec za dvije nedelje jesu li napredovali ili im je to ova staza omogucila.
                Sutil apsolutni pobjednik dana, kakva voznja
                Fetel i RB proracunato, kako samo oni to umiju. Malo ih sreca pogledala, posle se zadovoljili drugim i trecim mjestom, nisu uopste forsirali. Eto cisto da vidimo da su i dalje brzi pokazao je Sebastijan na kraju sa onim najbrzim krugom, mada je odma i ukoren. Nema sile da ce oni ispustiti titule i ove sezone.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Ja sam bio potpuno ubedjen da ce uzeti 10. mesto, samo sam brinuo za to curenje vode, mada ocigledno da nije bilo nista dramaticno...

                  I, da, Alonsu se zaglavio komad krhkotine u prednjem krilu pred kraj... Jos malo soli na ranu.

                  Comment


                  • #84
                    Covjek najbolji na svim treninzima, na kvalifikacijama i na kraju na trci, impresivno
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      ej vettel odradjuje box i onda izlazi SC..pfff
                      al ajd .. grozan je dobar hahahah .. .
                      jbg prvo massa samo da je on zdravo .. alonso , vidjelo se da nesto ne stima u timu danas ..

                      sto se kimija tice i zadnjeg kruga sigurno se nesto desilo kao sto kaze vanja 6 sekundi su kasnili iza njega pritom su zute zastave bile ..

                      perez

                      cestitke rosbergu.. zasluzeno
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #86
                        Neverovatno koliko se RB stvari poklopilo danas, pocevsi od prvog SF, pa i Perez im je danas bio ''treci vozac u timu''.Trka za zaborav, sada uzivati u sledecih godinu dana dok ova trka ne dodje ponovo na red.Najvise im je na ruku islo prekid trke, jer ne verujem da bi u tom slucaju recimo Veberove gume mogle da izdrze 50 krugova.Alonso je sigurno isao na stajanje manje, ali taj prekid trke je doveo do toga da on vise nema nikakvu prednost u odnosu na konkurente, Perez je puno uticao na njegovu danasnju poziciju.Sa Masom je za sada sve u redu.I to sto je Hamilton izgubio je vise greska mehanicara, trebali su brzo da reaguju i zbog toga sto nije bilo brze reakcije ispustili su dvostruku pobedu.

                        Ja koliko sam video Kimi je u poslednjem krugu bio ispred Gutiereza, i posto se na kratko pojavila zuta zastava cenim da se probio zbog toga sto su se Hulkenberg i Botas borili za desetu poziciju.Ako ne dobijemo snimak, barem neku informaciju cisto da znam.

                        Comment


                        • #87
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • #89
                              Sve cestitke Rosbergu na sjajnoj pobedi, od prvog treninga do samog kraja trke ubedljiv i brz. Svaka cast.

                              trka uzasna, ova staza ma koliko legendarna bila i ma koliko to sve izgledalo lepo i impresivno, ne dozvoljava pravo cisto trkanje i prestizanje, tuzna je F1 trka kada su meni licno najbolji momenti bili za vreme SC-a kada sam slusao grmljavinu SLS AMG-a...
                              velika sreca za rb i problemi i oscilacije za Ferrari vise nisu nikakva novost i tesko je ocekivati veliki preokret u nastavku sezone, mada se iskreno nadam...

                              sve u svemu, jako jakoooo duga 2 i po sata "trkanja"
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #90
                                RAIKKONEN-OVA POSLIJEDNJA 2 KRUGA U MC

                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X