Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61



    ahahha
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #62
      Originally posted by MarkedOne8 View Post
      To pitaj SC i vremenske prilike. Ako bi bilo bez kiše i incidenata, onda ovako: Masa, Force Indije i Lotusi na jedno stajanje. Većina na dva. Alonso bi trebaow na jedno ali ići će na dva. Pitlane jeste kratak ali u Monaku je manja brzina pa je box manje vredniji. Nadam se da neće biti ni kiše ni SC.
      Zanimljiv je (kako kome) Monako i bez toga.
      Massa ce u najboljem slucaju na 2 zaustavljanja, on ce morati agresivno da vozi celu trku, a to nece moci sa jednim stajanjem. Mnogo se vremena gubi ako se zagalvis iza nekog puza, ma koliko pokusavao da cuvas gume.

      SC ima 30% sansi da ne izadje, ali 100% da ce izaci...

      Originally posted by Ben Spies 11 View Post
      mislim da je zamenio kacigu jer ne moze ona devojka da mu se skida pozadi jer nema sunca naravno ako je istina ono sto kazu srdjan i pavle
      Da, ne bi se skinula bez Sunca, ali ne verujem da je to razlog sto je nije drzao.

      Originally posted by Maric91 View Post
      Na plasman Rozberga i Hamiltona najvise ce uticati prvo skretanje kao i boks.Na prvu ruku cini mi se da je Veber taj koji moze najvise da izgubi.Nesto mislim da ce Veber biti taj koji ce maksimalno da usporava Rajkonena i Alonsa kako bi Fetel napravio razliku.Sve ce to pasti u vodu, ako dvojac Mercedesa bude vodio kolonu.Sto Marked rece, Kimi konacno na cistoj strani i valjda ovaj put nece izgubiti poziciju od Alonsa na pocetku.
      Webber nesto da uradi za Vettela? Nema sanse...

      Inace, Mecka je izgleda testirala sa Pirellijem posle Spanije u toku 3 dana, pokrili su preko 1000 km... To je opasno krsenje pravila, jer niti je Young Driver Test, niti je pravolinijski test. Navodno, Pirelli moze da testira sa jednim timom po izboru u toku godine, ali to nigde ne pise u pravilima FIA-e za F1...
      Last edited by Vanja #66; 26-05-13, 10:24.

      Comment


      • #63
        pada webber na startu
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • #64
          N-E-D-O-P-U-S-T-I-V-O! Sramotno! Sad mi se prevrće želudac, a prošle nedelje sam napisao kako nisu ovoga puta upropastili sezonu.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #65
            Pravo kaze Sone, Brawn ima neka dokumenta i zafrkava Bernieja sa njima...

            Comment


            • #66
              Vidjecemo jesu li rijesili problem guma na taj nacin, mada ne vjerujem, 4 godine ista prica. Totalno je suludo imati ovakav bolid, za jedan brzi krug maltene
              Ako nedje imaju sansu to je MC, no i to je znak pitanja ako im tempo bude kao u prethodnim trkama
              sigpic

              Comment


              • #67
                oni mogu brdske trke da voze.. jedna voznja gume se ne trose puno i eto sampioni veliki
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #68
                  http://www.gp1.hr/otkriveno-mercedes...-drugih-ekipa/
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #69
                    http://us10.chatzy.com/23633478726143

                    Comment


                    • #70
                      Nesto nece chat,jel do mene ili ne moze niko da udje?
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Nece ni meni , do chatzy-a je.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #72
                          ne radi chat?

                          Comment


                          • #73
                            Mozda sam ja lose postavio, probaj te preko linka sa predhodne trke

                            Comment


                            • #74
                              moze li ovdje taj link?

                              Comment


                              • #75
                                Ja se ne secam da sam gledao dosadniju trku u zadnjih 5 godina
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X