Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je strasno tuzno ovo sto se desava Federeru. Ovdje vise ne moze i ne smije biti izgovora, nikakvo tankovanje, nikakvo izbjegavanje Nadala ili bilo koga drugog. Covjek nece biti ni u 10 na race listi od ponedeljka, a sredina je maja, ovo je ogroman pad koji nikako nisam ocekivao da ce se desiti ovako brzo. Potreban je Roger na visokom nivou tenisu i dalje, Madrid je turnir koji njemu mora da odgovara najvise od svih tokom sezone sljake, brzi turnir, maltene beton. Pauza je sigurno ucinila svoje ali on 2013. jednostavno nije na nivou i ovo vise nije trazenje, ovo je ozbiljan pad, ozbiljan udarac. Od sad pa do USOu je potrebno na svakom turniru da ide do polufinala bar, mora, jednostavno mora, mora i neka titula doci, najgore je sto nije previse zabrinut. Ova sezona je dosta specificna, TOP 4 ne vladaju toliko dominantno kao prethodnih godina, nisu zakljucani do polufinala i to je dobra stvar, ali je Roger ozbiljno popustio.

    Milo mi je sto je Stan dobio, nisam gledao mec, milo mi je i zbog Davida iako mi je posebno krivo sto taj mec nisam odgledao. Simon me prijatno iznenadio, mada gledam 15 minuta tek, nisam vjerovao da ce on ikad vise ovako namuciti Murraya, da ce biti na domak pobjede cak. Murray je za njega penicilin.
    sigpic

    Comment


    • Cudna sezona za Federera, ali je on odabrao da ce biti upravo ovakva. IScrpljen je bio na kraju 2012, to je barem jasno...uzeo je ovu pauzu kako bi se spremio za najvazniji dio sezone. Siguran sam da je do sada samo na AO isao potpuno spreman, a da je ostalo turnire bukvalno odradjivao ;)

      Padom cu ove rezultate smatrati ako turniri zakljucno sa Wimbledonom prodju ispod nivoa. Oduvijek je bio odlican u pravljenju rasporeda, tako da ne sumnjam da je opet izabrao pravu stvar

      Comment


      • mec godine

        Comment


        • Mogao bi Andy da pobijedi vala, da se dovuce do finala nekako kad mu je zrijeb ovakav, cisto da ne gledamo kako se Nadal seta do titule
          sigpic

          Comment


          • Fkt mu je IO FH vrhunski udarac

            Murray protiv Rafe ne bi 3 gema osvojio

            Steta sto ovako zavrsi, nije to Gilles zasluzio Murray je morao ranije zavrsiti...ali ne smije lik paralelu da opali, nema sanse

            Sutra ce ga Berdych nalupati
            Last edited by shminka; 10-05-13, 00:17.

            Comment


            • Vidjecemo kad se sretnu
              Mislim da bi ga itekako namucio i da bi gledali jednog drugacijeg Murraya, ultra agresivnog, koji bi koristio BH na pravi nacin.

              Prekaljeni majstor voleja Gilles Simon odlucio da tim udarcem zavrsi ovu pricu
              sigpic

              Comment


              • ma on BHom na sljaci ne moze parirati Ferrerovom BHu, a ne Rafinom FHu

                FH mu je za sljaku izuzetno los...tim udarcem nista ne bi napravio, to je sigurno

                Comment


                • Za FH si u pravu, ali mu treba mec protiv Nadala da bi se podsjetio kakav BH ima
                  sigpic

                  Comment


                  • Berdych, pa Jo ili Stan...nek mu je sa srecom, ali mislim da su mu sanse da dodje do finala male

                    Comment


                    • Stan najveci problem, ali nece preko Tsonge. Da, da, toliko je nesposoban
                      Inace prskaju cestitam na prolasku tvog pulena, na najvecoj pobjedi u karijeri
                      sigpic

                      Comment


                      • Gilles
                        Sad bi Berd stvarno mogao da ga nalupa sutra, pa neka osvoji Nadal kako god .Toliko je smarao Andy, Simon bio agesivniji , jace udarao , isao po udarce dobrim delom meca , ali bg-a GOAT voleji mu dodjose glave
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Kad bi video (Djokovic) koliko se vuce moralisanje i drndanje oko toga sta je rekao, mislim da bi to ponovio i na forumu. Al' najrealnije. Svet nastavio da se okrece oko svoje ose, turnir ide dalje, al' neki prosto ne pustaju ovaj forum da odraste. cmok

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Meni je strasno tuzno ovo sto se desava Federeru. Ovdje vise ne moze i ne smije biti izgovora, nikakvo tankovanje, nikakvo izbjegavanje Nadala ili bilo koga drugog. Covjek nece biti ni u 10 na race listi od ponedeljka, a sredina je maja, ovo je ogroman pad koji nikako nisam ocekivao da ce se desiti ovako brzo. Potreban je Roger na visokom nivou tenisu i dalje, Madrid je turnir koji njemu mora da odgovara najvise od svih tokom sezone sljake, brzi turnir, maltene beton. Pauza je sigurno ucinila svoje ali on 2013. jednostavno nije na nivou i ovo vise nije trazenje, ovo je ozbiljan pad, ozbiljan udarac. Od sad pa do USOu je potrebno na svakom turniru da ide do polufinala bar, mora, jednostavno mora, mora i neka titula doci, najgore je sto nije previse zabrinut. Ova sezona je dosta specificna, TOP 4 ne vladaju toliko dominantno kao prethodnih godina, nisu zakljucani do polufinala i to je dobra stvar, ali je Roger ozbiljno popustio.

                            Milo mi je sto je Stan dobio, nisam gledao mec, milo mi je i zbog Davida iako mi je posebno krivo sto taj mec nisam odgledao. Simon me prijatno iznenadio, mada gledam 15 minuta tek, nisam vjerovao da ce on ikad vise ovako namuciti Murraya, da ce biti na domak pobjede cak. Murray je za njega penicilin.
                            Mislim da preterujes i da ga prerano otpisujes.
                            Ono sto je shminka rekao, osim AO-a ni na jednom drugom turniru nije davao svoj maksimum, nego je bukvalno sve to odradjivao. Madrid mozda njemu odgovara, ali Madrid nije najbolji turnir za povratak, teze se ulazi u ritam, a to je ono sto je njemu najpotrebnije trenutno. A i nekako mi je ove godine Madrid drugaciji u odnosu na prethodne (proslu ne racunam), cini mi se da je sljaka skroz drugacija i da se drugacije ponasa
                            Mozda je on sad deseti ili koji vec na race-u, ali najbitniji deo sezone za njega tek predstoji i on ulazi svez i odmoran.
                            Takodje, servis mu je juce sasvim ok funkcionisao, a fh i bh ce posle jos malo stimovanja da dodju na svoje.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Jer gleda neko Serenu?, sta je bre ovo 0-6

                              Comment


                              • sad bi analogno trebalo da napisem: " Ne, JEL smo uglavnom na poslu? "

                                Comment

                                Working...
                                X