Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Spain MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    And here we go again Uskoro scena "ambicije vece od ocekivanja "

    Comment


    • #32
      Originally posted by urke030 View Post
      DZUKELA ostaje DZUKELA !!!
      I posle pitaju zasto ne volim Lorenza...

      Originally posted by Drezik View Post
      And here we go again Uskoro scena "ambicije vece od ocekivanja "
      Ambicija veca od umeca... ;)

      Comment


      • #33
        Hvala na ispravci na to sam mislio

        Comment


        • #34
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          I posle pitaju zasto ne volim Lorenza...



          Ambicija veca od umeca... ;)
          LEP OPIS KLINCA

          Comment


          • #35
            Za koga ti ono bese navijas pre svih, za Doktora? I pisi malim slovima...

            Comment


            • #36
              Oce i biti konferencije za stampu?

              Comment


              • #37
                Krajnje je vreme da se sport klub pozabavi dvojicom cirkuskih komentatora,koji su poceli da se gube u pojedinim izjavama...CITIRAM :"Srecom pa vozac nije povredjen,pa mozemo da uzivamo u unistavanju motocikla"...Dalje,neka izvade malo glave iz Lorenzove pozadine. I o kakvoj kazni za Markeza ovde pricaju???Kako moze da bude kriv vozac,koji je vec na poziciji ispred,i nije menjao radijus krivine,a Lorenzo ulece u njega,misleci da ce da ga "zaplasi" ili natera na kocenje ??? Nadjite nekog da komentarise ko se zaista razume u ovaj sport,ovo postaje presmesno.

                Comment


                • #38
                  Auuu zgotivih Markeza Lose sam ga procenio... Pokazao je da je covek Veoma ruzne reci sam uputio ka Pedrosi posle prve trke, kritikovao ga, jer znam da moze, jer se secam prosle godine i bilo mi je krivo. Voleo bih da on uzme titulu ove godine. Pozitivaa lik. Lorenca prezirem i svako ko ga sjebe raste u mojim ocima. Doktoree ja te ne otpisujem, ali zivni malo prijatelju haha ... Imam komentar za Moto 2, vozac koji je usporio Espargara, treba biti diskvalifikovan momentalno. Kakav kreten. Narain Karthikeyan moto 2. Kolko je ovaj Dukati ocajna masina, to je strasno, Dovi, koji je prosle godine razvaljivao Kraclova redovno, sada se muci na toj masini protiv sjajnog Espargara, i stvarno je glupo sto on trune na tom crt-u a neki Bredli Smit vozi tech 3 yamahu. Samo da ima vise prototipa bila bi festa. Imace Markez mnogo vecih problema u zivotu od jednog Lorenza, spremi se, stize Vinales kroz 2-3 godine

                  Sto se tice trke kao trke, Yamahe su bile slabije, ili mi se cini, iako ova staza bi trebalo vise njima da odgovara. Pedrosa uradio nesto tipa Esteve Rabata. Rossi veoma los. Kraclov da ima bolji motor..hmm pitanje sta bi bilo, bio bi bolje plasiran sigurno. A Lorenzovo odbijanje rukovanja je tako prostacki, kakav je to saban, sve je bilo u zaru borbe, ako je Markez pogresio kaznice ga, sta ti imas tu da glumis nesto, pruzi ruku, sport je to. Nikad nije bio covek. Lazem, jeste, ali kada je pobedjivao onda ima onaj osmeh.Ljigava zmija
                  Last edited by Cassius Clay; 05-05-13, 14:21.

                  Comment


                  • #39
                    lorenzo je veoma losa licnost ali odlican vozac i to mu niko ne moze oduzeti. Eto, prva pobeda za pedrosu u ovoj sezoni i kao sto vidite moze i on da pobedi... u sve tri kategorije sve razliciti pobednici na ove tri trke divno. marquez opet odlican, pogresio je na kraju bio preambiciozan i eto...

                    Comment


                    • #40
                      Pedrosa je zaista danas odagnao sve sumnje u njega i njegove mogucnosti. Odlicna pobeda za njega, zasluzio je. Honde su izgledale jako lose u petak, Marquez narocito, a u nedelju imaju 1-2, to je stvarno velika stvar. Marquez je nesto nasao jutros ili preko noci definitivno, nije bio ovako blizu do danas. Svaka mu cast, ima srce, ima hrabrost, cuku i veliko umece. Ocekivao sam da ce pasti na 2 od prve tri trke, sampioni obicno guraju masine preko granice kad dodju u kraljevsku klasu, ne - on ima pobedu i 2 podijuma.

                      Incident sa Lorenzom je klasika. Razlikuje se od preticanja Rossija i Gibernaua, ali ne puno. Tad je psiholoski efekat kolena bio veci, danas je Marc jednostavno precenio svoje sposobnosti kocenja i stanje guma, ali je uspeo relativno brzo da vrati motor na krivinu. Lorenzo je otvorio vrata i sam je kriv zbog toga. Svi znaju da je Marc trkac, a ne vozac na stopericu kao Lorenzo i Stoner i naravno da ce probati tako nesto. Ono ne pruzanje ruke na kraju i odmahivanje prsticem je posebna prica i pokazuje dovoljno... Sta sam rekao, Marc sigurno sampion sledece godine? Vise me ne bi cudilo ni da uzme titulu ove...

                      Rossiju definitivno nije trebao onaj pad juce. Nikad se on na drugom motoru nije najbolje snalazio, to se potvrdilo. Velika razlika danas i juce, prevelika. Tako je kako je, tu je gde je... Vraca se u formu, Qatar je mozda bio malo na inspiraciju, ali sam ubedjen da bi danas mogao da se bori za pobedu da nije pao na kvalifikacijama.

                      Crutchlow... Pa, dobro, to je njegova pozicija. Sigurno je i on malo ugruvan od jucerasnjih ekskurzija. Bautista se malo trgnuo, dok Bradl popusta pod pritiskom... To je lose za Stefana, jos 2 ovakve trke i moze da se pozdravi sa podrskom Honde za sledecu godinu. Ducatijevci solidni, Hayden je bio dosta bolji od Dovija ovog vikenda. Pirro i Ducati mogu biti zadovoljni sa GP13 Lab, a videcemo kakva ce sutra vremena postavljati Dovi i Nicky. Nadam se da ce biti bar 0.3s bolji obojica. Espragaro odradio dobar posao, nema sta...

                      Comment


                      • #41
                        Ne bih da komentarisem Markezovo cisto preticanje. Pedrosa, pa sada ocekujem puno u nastavku sezone. Za Lorenca samo mogu da kazem ispao manje ljigav nego sto sam ocekivao. Ipak je jedan bio bez premca

                        Comment


                        • #42
                          Iiii neka mi neko objasni sta rade ovi Spanci vise? Njihova deca pocinju da treniraju sa 3 godine izgleda, posto su najbolji u fudbalu, kosarci, rukometu, dobre tenisere, dobre vozace i F1 i motora. Fenomen od naroda, izvinite na off, ali usla mi himna u glavu hahah

                          Comment


                          • #43
                            80-ih godina su dobijali novac od Evrope i ulagali ga u sport. Onaj novac koji je trebao da ide SFRJ pre svega (pa se ovde desilo sta se desilo) za ulazak u EU je otisao njima, davali su nesto za turizam, a veci deo za sport... I eto, world domination... Da se zaustavim na tome o tom novcu, sve dalje je zalazenje u politiku, a to niko nije potrebno...

                            Originally posted by crni View Post
                            Ne bih da komentarisem Markezovo cisto preticanje. Pedrosa, pa sada ocekujem puno u nastavku sezone. Za Lorenca samo mogu da kazem ispao manje ljigav nego sto sam ocekivao. Ipak je jedan bio bez premca

                            http://resources2.news.com.au/images...i-in-jerez.jpg
                            Stvarno ne zalim niti cu zaliti sto je otisao iz MGP-a, a svi oni koji su zalili za njegovim "stilom" - imate update 2.1 u vidu Marqueza. Dodato je jos malo osecaja za motor i ubacena je nova skripta za borbu u trci. Potpuno druga prica, sad sljaka kao lud...
                            Last edited by Vanja #66; 05-05-13, 14:30.

                            Comment


                            • #44
                              Svaka cast Pedrosi i neverovatnom Markezu .
                              Preticanje nije bilo idealno cisto ali sport je to i brzine su velike a samim tim se pojavi i koja greska ali mislim da nije to za onoliko palacanje prstom , treba devojcica da shvati da to ipak voze muskarci e sad neko je malo maljaviji a neko ce tek biti .

                              Comment


                              • #45
                                Nemojte tako ljudi... Mozda Srdjan cita forum.

                                Comment

                                Working...
                                X