Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Spain MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ono sto sam ja video, narocito u Moto2, je da ga opako smara da gubi vreme iza ostalih. Samopouzdanje koje je posedovao, i i dalje je prisutno, mu je dozvoljavalo da cini neke poteze koje bi malo ko drugi probao. I tako je prolazio 20+ ljudi u jednom krugu i slicno 2 puta, skoro za redom. Hoce pobedu, po svaku cenu, to nigde ne porice.

    Ovo je za nejga vreme kad tako nesto treba da radi. Skoro je napunio 20 godina, sta je to? Nista. Sta je Rossi radio u nejgovim godinama? Kad ga je Biaggi izgurao u Francuskoj 2000. (mozda 2001. nisam siguran), prestigao ga je na tom mestu u sledecem krugu i pokazao mu prst u sledecoj krivini - dok je skretao! To je pozitivan stav, ima visoko misljenje o sebi, sa punim pravom i ne dozvoljava ikom da ga gazi. Nije ovde niko Marca gazio, ali on nema sta da izgubi sad, nema sta on da razmislja o poenima za sampionat, sad ga interesuju samo pobede, kako u trci tako i u duelu. Da je pao i oborio Lorenza, mislim da bi svi bili iznenadjeni reakcijom. Ali to necemo saznati dok se tako nesto ne desi. A mislim da ce se desiti ove godine.

    A oko spremnosti na izbacivanje protivnika - sta je rekao Vale, sta mu je proslo kroz glavu kad je pomislio da moze da padne, bas u toj krivini te trke koju pominjes? Ako padnem, ne bih voleo da padnem sam... ;) Niko ne zeli da padne, zbog sebe jednostavno - ali ako padam, daj da i on nekako padne, kad je vec zapeo da me zadrzi iza sebe...
    Last edited by Vanja #66; 07-05-13, 23:55.

    Comment


    • #92
      936462_10151656114090769_1491137216_n.jpg

      Ne znam da li ce uspeti da se vidi , posto ne znam da postujem fotke na forum

      Comment


      • #93
        ja se nadelila lajkica i malo je reci da sam odusevljena komentarima,svaka vam casto markezu vise i ne komentarisem,godinama sam to radila i sto je dosta - dosta je.sada on govori za sebe (i to prilicno glasno).dete mi je odraslo i ostaje mi samo da se slozim sa stivom:"I would have criticised Marquez if he hadn't had a go."
        i mislim da bi dorna morala da porazmisli o uvodjenju nekog pravila u vezi sa vozacima koji kasne za ceo krug.ne znam kako,ali neka ih uklone sa staze
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #94
          Originally posted by crni View Post
          E sad da li je Markez zaista opasan vozac?
          odgovorice ti kal;)

          "At the end of the day, it's racing. I don't think Marquez did anything wrong," Cal Crutchlow told. When asked if he thought Marquez was a dangerous rider: "Not in any way, shape or form. No. He's a hard rider, there's a difference."
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment

          Working...
          X