Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2014. - Velike promene

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel dolazi neko novo lice u f1?neki mladi talenat?
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Originally posted by dzoni gp View Post
      Jel dolazi neko novo lice u f1?neki mladi talenat?
      Sergej SIROTKIN!
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Red Bull je priznao da su godine u ovom slučaju igrale protiv Raikkonena.

        "Mi smo želeli nekog vozača koji će dugo ostati sa timom. Kimi ima 34 godine dok je Daniel deset godina mladji. Za nas je Ricciardo bio bolja opcija i dobio je ugovor na tri godine", kazao je Marko.

        On je priznao da bi potpisivanje Raikkonena bio veliki izazov za sve u timu.

        "Upravljati sa dva takva vozača kao što su Sebastian i Kimi bilo bi dosta težak posao. Svako od njih želi da bude najbolji. Mi još ne znamo šta nas čeka sa Ricciardom. Nadamo se da će posle tri do četiri trke uspeti da parira Vettelu", dodao je savetnik u Red Bullu.

        "Očekujemo da Daniel bude brz kao Webber. Nekada je baš Mark bio brži od Sebastiana, a nekada su oni bili na istom nivou. To je ono što mi želimo od Ricciarda", dodoa je Helmut Marko.
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Bilo je nekih ideja za tweeter, videcemo sta moze da se uradi, nisam siguran da mi imamo prilaz osnovnom kodu i to bi trebalo da se odradi sa glavnim adminom koji nije bas cesto ovde.
          Da, on to mora da odradi, niko drugi ne moze. Ali ako se vi dogovorite i postavite to kao zvanicni zahtev, ne vidim zasto se ne bi prihvatilo... Twitter bi trebalo da daje source ako mu se trazi.

          Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Twitter je imenica. Glagol od te imenica je tweet. Čisto da se zna. Na Twitteru se tweetuje.

          Što kaže Nikola, biće zanimljivo videti tek sada duel Massa-Alonso. Massa će morati da pritegne da bi se dobro izreklamirao.
          Ne bih ocekivao previse od toga. Mozda ce jos 2 puta biti bolji u Q, ali u trci ako Alonso ne odustane nece nikako... Niti je bolid radjen za njega, niti je on na nivou Alonsa...

          Originally posted by dzoni gp View Post
          Jel dolazi neko novo lice u f1?neki mladi talenat?
          Sirotkin ide u Sauber, ako dobije super licencu, da li u Novembru ce imati test. U svakom slucaju, to ne bi trebao da bude problem. Talenat, nije da nije, ali ima i boljih naravno. Da Costa, Frijns, Sainz Jr. Prvi ili treci ce najverovatnije zavrsiti u Toro Rossu...

          Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Ljudi, nemam ništa protiv da pišete. I trebate da pišete još najmanje duplo više, ali otvorio sam još davno ovu temu za 2014. i sve što se tiče toga.

          http://www.sportklub.info/forum/show...Velike-promene

          Tu pišite slobodno. Pišite i ovde ako baš hoćete, ali trudite se da bude u temi za 2014. Pišite o transferima, predviđanjima i čemu god želite. Hvala unapred.

          Red Bull je plasirao jeftinu propagandu u zapadnjačkom stilu. Navodno su i Horner a i Newey hteli Raikkonena. Verovatno je on njih odbio, pa su posle morali da izmisle fin razlog.
          U stvari, meni se cini da je Newey bio vise za Ricciarda. Mateschitzt i Horner su bili za Kimija, Marko je lobirao za Ricciarda, a Newey je bio vise za Danija jer mu se svidja kolicina podataka koju dobija od njega. Kazu, oni koji su bili na YD testovima, da je Dani u nekim trenucima bio kao faks masina - samo stanca podatke...

          Evo, da ispostujem temu...

          Comment


          • Poruke vezane za 2014. sam premestio ovde. Sve! Uf, nije lako.

            Ko je sve testirao za Red Bull i Torro Rosso u poslednje 2 godine na YDT a da već nije u F1? Prvo će oni da idu u Torro Rosso. http://www.crash.net/f1/results/1936..._combined.html
            Carlos Sainz Junior jeste testirao, i to za Red Bull. Mislim da je vrlo realno da ide u Torro Rosso. Treba početi tražiti novog Fetela na vreme. Fora je što je Fetel i dalje vrlo mlad. Ima tek 26. godina, a i sam je u F1 ušao vrlo rano tako da bez obzira na kvalitet mnogi Red Bullu ne igraju neku ulogu, pa ni Ricciardo koji je samo 2 godine mlađi. Igrom slučaja, Fetelu se poklopilo u karijeri pa je pomerio granice.

            Što se tiče mog mišljenja za grid sledeće sezone, mislim da bi realno bilo da se neka mesta uprazne. Pogotovo u Caterhamu. Ne znam koliko je realno da uskoči Kovalainen. Kobayashi jako teško, ali Heiki bi mogao nekako. On verovatno već radi na tome kao i ostali ali je Raikkonen svima pojeo famu pa svi ostali ,,lete ispod radara". Pic mora da leti. Kad njega dobija Van der Garde koji ne ume ni da se skloni, sve vam je jasno. Obojica bi trebala da idu. Što se tiče Marussie, oni su još i ok. Trebali bi Bianchiju da nađu bolje mesto. Ako bi mogli da ga uguraju u Force Indiju kao što su trebali ove sezone to bi bilo dobro. Eto, on je izgubio mesto zbog sponzorstva, a ispostavilo se i da mu ne trebaju sponzori. Mogao bi neki tim iz sredine bez problema da predvodi. Chilton bi trebao da se vrati u GP2 na doškolovanje, ali nije realno da to očekujem zbog toga što mu je porodica poluvlasnik Marussije. Maldonado će verovatno hteti da se ubaci u Lotus. To je tim koji je i dalje tu pri vrhu. Biće više pri sredini nego pri vrhu, ali će definitivno biti bolji od Williamsa bez obzira na motore. Botas preuzima vođstvo u Williamsu i to je jedna svetla budućnost za njih. Priča se da će Sauber moći da odbaci Gutiereza, ali ne znam otkud takve glasine kad ima jake sponzore. Gutierez i Massa u Sauberu. Hulkenberg sa Maldonadom u Lotus. Perez i Button ostaju u McLarenu. Force India, pa... verovatno će da zadrže vozače, ali Sutil je opet nesiguran. Torro Rosso će zadržati Vergnea i verovatno će tu dodati Sainza. Nadam se da neće da eksperimentišu. Moraju sada da paze koga biraju jer će imati ceo Renaultov pogon što nije mala stvar. Ima će više sličnosti sa RB10 i Red Bullom nego ikada pre.Mercedes je potvrđen, kao i Red Bull. A sutra se potvrđuje Ferrari.

            Možda napravim analitičku tabelu svih transfera, očekivanja i mogućnosti.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • http://instagram.com/stefanodomenicali

              Jel ovo pravi profil Domenicalija? Postavio je slike Kimijeve kacige za 2014. Mnogo sam sumnjičav. Ne verujem da je njemu sad stalo do kacige, osim ako je unapred nisu dizajnirali.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Bio sam spreman odmah da odbacim da je to stvarno on, ali ima tu slika do kojih tesko neko moze da dodje osim ako ga ozbiljno progoni. Bemliga...
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Postavio je jednu pre nekih 3 sata i odgovrio je u komentaru, ako me ne vara Google Translate, da je uslikao Kimijevu kacigu koju ima kući. Sad pre pola sata je postavio sliku kacige koja se razlikuje od prethodne slike. Domenicali se ne bi zezao da radi u Photoshopu, a dizajn je kombinacija starog iz 2007-2008. sa novim sponzorima. I oblik mi se čini da je novi. Možda je render, ali to je neka zvanična stvar. Ne znam šta me tera da i dalje tražim podatke kad svi znamo da će ga objaviti pre ili kasnije.

                  http://instagram.com/p/eF5FwoxoJ7/

                  Na kraju krajeva, ispada da je Domenicali toliko srećan što se Kimi vraća da je prvi nazvao jednog novinara telefonom i rekao mu da je Kimi potpisao, pa je već sada postavio sliku kacige.
                  Last edited by MarkedOne8; 10-09-13, 22:12.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Ova slika je photoshop, ne mora da znaci da je njegov, ali je kvalitetan. Vidis po pikselizaciji one kineske reklame.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Ova slika je photoshop, ne mora da znaci da je njegov, ali je kvalitetan. Vidis po pikselizaciji one kineske reklame.
                      Meni više delova na slici izgleda pikselizovano, a i takav je Instagram po prirodi. Da li je Photoshop ili 3D render, zaista je nebitno. I sam izgled kacige nije toliko sada bitan kad će Kimi to da sigurno promeni. Ako je to pravi Domenicali, a 99% jeste jer bi u suportnom onaj ko održava taj profil bio teški bolesnik da traži po netu Domenicalijeve lične slike i stavlja ih, onda to znači da ga i Domenicali kao izvor informacija potvrđuje.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Domenikali se pominje kao izvor informacija AMuSa od pre neki dan kada su brakeovali pricu. Daklen bas je izricito receno, Kimi ce sledece godine voziti za Ferrari, kaze Stefano. Da li ce to i on dobiti demotion pa pusta informacije da cure, ili ga klovn Luka koristi kao licnog klovna za mase?
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Vrlo zanimljivo razmišljanje. Baš me je i Nikola pitao koga bi mogli da ubace. Nadam se da o Briatoreu ni ne razmišljaju ako uopšte žele da menjaju Domenicalija. Nije isključeno da zamene Domenicalija tamo negde u Decembru. Ulogu će imati i ishod u konstruktorskom šampionatu. Mercedes zaostaje samo 3 poena. Ako bi Ferrari bio treći, Montezemolo bi imao argument samo takav.
                          Koga bi mogli tu da postave a da nije Briatore? Da li je realno da Montezemolo sada kada je uzeo da dokazuje autoritet menja Domenicalija koji mu je potrčko? I da li je realno da se, iz istog razloga, odjednom na mesto šefa tima postavi Briatore. To bi bilo jednako kao da si Alonsu podišao još više.
                          Last edited by MarkedOne8; 10-09-13, 22:31.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Sirotkin u Sauberu, Esteban takodje ostaje tamo. Hulk mi deluje da ce u Lotus do daljnjeg, a Bianchi najverovatnije ostaje jos godinu dana tamo.

                            Kaciga je photoshop od ranije, sa novim sponzorima i izmenjenim logoima.

                            Luca ume da se lako zaljubi, pa i u staru ljubav sa kojom je greskom raskinuo, tako da mislim da je ovo Stefanu sve dopusteno. Ipak, cisto iz zabave - Sone, jel se jos govori od Brawnu nazad u Ferrariju preko Mumije?

                            Comment


                            • Samo jedan moze biti

                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Hmm, kako sam na Brawna zaboravio. Oni ga već neko vreme cimaju u Mercedesu i žele da mu otmu presto u rođenom timu.

                                P.S. Ono je lažni Domenicalijev instagram. To je neki homić koji vlaži na Domenicalija. Da čekamo mi ipak sutra.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X