Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam jedne prilike igrao odbojku s istegnutim ligamentima skocnog zgloba...nezaboravno iskustvo

    Bilo bi jos nezaboravnije da je bilo suncano ko u MCu

    Comment


    • Dize ritam Novak

      Comment


      • On razmislja o tome, to mu je kocnica, on je covjek koji se nije susretao sa povredama do one povrede ledja 2011. i ima veliki strah. Stegnut je jednostavno, nema ostecenja pokazao je MRI, ne bi mu dozvolili da igra da postoji rizik, hipohondar je.
        sigpic

        Comment


        • Jelenina maza

          Comment


          • Originally posted by Jack 10 View Post
            Stvarno mac sa dve ostrice,sa jedne strane bi vise vole da preda,ipak R.G je prioritet i ne treba rizikovati nesto ozbiljnije.a sa druge strane nikako da docekam njega i Rafu da gledam,mada ima tu posle jos 2 kola do njega...U svakom slucaju on zna najbolje
            RG prioritet? Mozda sledece god mozemo da se nadamo necemu,ove god bice super ako dogura do polufinala.

            Comment


            • U Wimbledonu mu je uspijeh 3. kolo

              Comment


              • Van balansa, sporiji je bar za pola koraka, a usudjujem se reci i za cijeli korak kad je on u pitanju.
                sigpic

                Comment


                • Povreda clanka su najgore, ja kao obican rekreativac pa se bojim da zgazim kako treba posle "blagog" istegnuca clanka. Mogu mislit kako je njemu, opterecuje zglob svakim pokretom

                  Comment


                  • Mora nam za kraj pokazati da ga boli noga

                    Comment


                    • Novak prolazi kroz ozbiljnu igracku krizu pri cemu povreda nije iskljucivi uzrok tome, ona je samo dodatno zakomplikovala situaciju. Kondiciono on lose stoji jos od IW-a, tu je negde krenuo i igracki pad.

                      I ako jos uvek oseca posledice povrede ne znam zasto ne preda i ne znam zasto je uopste insistirao da igra MC? Ima jos turnira, nije MC jedini.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Jos jedan set od 45 minuta bar i to bi bilo to.
                        sigpic

                        Comment


                        • Krenuo na pogresnu stranu ne znam fkt sto mu ovo treba...predaj majstore

                          Comment


                          • Konsultacije sa doktorom i odlucuje da nastavi. Veci je problem u glavi.
                            sigpic

                            Comment


                            • ја бих рекао да је њега захватило ово пролећно мртвило ... делује као да има неки вирус...или као да нема кондиције...нева воље за игру, нема адреналина, ината нема ничега...ајде да видим други сет да ли ће да му наиђе...

                              е када је био гладан борио се као лав...сада бира и закера све живо... нека кад му се може.. брига њега што се ми нервирамо и почињемо да га мање волимо...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ovo je krenulo,a i zavrsice se kao sa Juznim...

                                Comment

                                Working...
                                X