Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Stan ima jednog navijaca na ovim prostorima koji trenutno ima neke druge obaveze izgleda
    Predavanja

    Ali je Stan dostigao takav nivo da se nisam brinuo da li cu ga sutra gledati

    Kakav majstor, ucinio mi je tenis zanimljivim u 2013...da nije njega, vjerovatno ne bih nista ni pratio...kad se Rogeru vec ne igra
    Last edited by shminka; 18-04-13, 14:11.

    Comment


    • Da sam znao da ce Andy ovako sramno igrati ne bi ti to rekao
      Fala Stanu sto mi je donio bodove na challengeu, sad moze da ispadne mada mi je svejedno posto mi taj cetvrtfinalni par cine Almagro i Stan, a Almagro mi je u polufinalu
      sigpic

      Comment


      • Berdih mica on i sljaka nikad nece imati cvrstu stabilnu vezu
        Gledala sam Stana, ono je bila lekcija, Marej je pokazao jedno veliko nista
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Britanski novinari

          Moraju napisati da je Murray unisten...umjesto da ga je Stan unistio

          Ja ne znam kako onaj Reed ima obraza da pise clanke vise...lik ne prati nista, a pametuje...

          Comment


          • Ноле избацује исто као јуче Гулбис...

            монако све коректно стиже и враћа и чека да ти пукне филм и да форсираш...ето доказа да је за шљаку нај важније стрпљење, а Ноле га за сада нема...
            Last edited by Žika; 18-04-13, 14:20.
            sigpic

            Comment


            • Van svakog ritma, Novak mora biti srecan sto ima bar gem na pocetku.
              sigpic

              Comment


              • Ajmo Nole prvo to zakomplikuj...valja se protiv uroka...

                Comment


                • Au sta je sa Novakom,o cemu on misli dok je u mecu.Totalno van forme,van balansa i odlutao u glavi pitanje gde

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    Au sta je sa Novakom,o cemu on misli dok je u mecu.Totalno van forme,van balansa i odlutao u glavi pitanje gde
                    Legni i odmaraj 5 dana pa onda probaj da istrcis 5 krugova na trim stazi, u laganom ritmu. Ustvari ni to, prosetaj nakon toga 3 km.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako profesionalac moze odigrati ovakav volej

                      Comment


                      • Sreca pa i Monako ne zna...

                        Comment


                        • I Gaske pobedio, danas sve neki lepi rezultati
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • као Ноле прихватио игру Монка, а као Ноле има нешто друго ала Стане? исто је пимплер као и Монако.. стужу све и пимплају...


                            мани Пралице да помињеш више тај зглоб!!! он увек кад изгуби поен гледа у земљу, патике, рекет, публику....такав је тип ...навикли смо се.
                            Last edited by Žika; 18-04-13, 14:27.
                            sigpic

                            Comment


                            • E da vidimo sad Delpa, nece valjda zaspati na terenu kao prosli put.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ovo posrnuce posle FHa moze da brine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X