Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by GledamSK View Post
    Sta mislite o Monfilsu,sta moze on na sljaci? Danas igra sa Montanjesom mozda i dobije.
    Njegov nacin igranja je takav da se njegovi zglobovi previse trose, pa zatoa je i toliko povreden i ne moze biti u konstantnoj formi. A za danas mislim da dobija, ipam mislim da ce presuditi domasni teren.
    P.s. Oprostite na moj cudan srpski, nov sam na forumu, iz Makedonije sam i pricam srpski koliko mogu.
    OVAKO

    Comment


    • Nema problema Stefane, razumijemo se dobrodosao u klub
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Del Imko View Post
        DelPO prekida tradiciju Nadala,pazite sta sam vam rekao
        Tesko da ce iko prekinuti tradiciju Nadala. Svejedno DP je jedan od trojice koji imaju kakve, takve sanse. (Novak i Mari su druga dvojica.)

        -Vjerovatno najbolje sanse ima DP iako je choknuo u IW.

        -Mari je nepoznata. Lendl je dao neke simptomaticne komentare. Jesu li nesto spremili?

        -Novak treba da igra MC ako je 80% fit. Za Nadala, naravno treba da bude 100%. To nece biti.

        Comment


        • Spektakl Kohlija i Andujara ce biti zavrsen u TBu

          5 zadnjih poena osvojio Kohli i prosao dalje, spasavao je i mec lopte na putu
          Last edited by shminka; 16-04-13, 14:05.

          Comment


          • I sada ce na terenu Princeva za 10-tak minuta izaci Gael Monfils i Albert Montanjes

            Comment


            • Kohli mi je jedan od najboljih igraca za gledanje na Tv-u, prelep tenis igra momak, veoma tehnicki pouzdan. Trenutno nije u najboljoj formi ali evo ga, vezao je dve pobede na sljaci i na pravi put je ka prepoznatljive forme.
              Ovaj Tsonga je veoma psihicki nestabilan, pa covjek je imao 2-0 i 15-40 a sad je 5-6 i servira za opstanak u setu. Zato i ne moze biti u top 5.
              OVAKO

              Comment


              • http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/...094446731.html

                ne umije Novak pogoditi kroz noge ni protiv amatera

                Comment


                • Izvrsio Kolja pritisak, mogao je vec da ima set u dzepu, Jou su svakako vece sanse u TBu
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovaj Janowixz vodio 5:4 i servirao za set.I na kraju izgubi set 7:5.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Ja cu pricati pricu za koju smatram da je utemeljena u cinjenicama. A cinjenice pokazuju sljedece.

                      Ko je bolji na sljaci Novak ili Nadal ?

                      Nadal naravno. Nadal dobija svakoga ako je 90% od svoje Top forme. Izuzetak je Novak. Novak se muci sa 10-tak igraca ako je 90% od svoje top forme.

                      Ko je favorit u direktnom susretu Nadala i Novaka, u vaznom turnira na sljaci, ako je Novak u TOP formi (Igrac je u top formi par nedjelja godisnje.) ?

                      Ne znam. Nadam se da cu saznati ove godine.

                      Nadal ne smije da bude defanzivan i ceka. Moze li Novak naci lijek za ofanzivnog Nadala na sljaci? Nadam se da cu saznati.
                      I na kojim cinjenicama je utemeljena tvoja prica da Nadal samo moze pobjediti Novaka ako ovaj ne igra najbolje ?!
                      Ja vidim samo pretpostavke,cak mogu izvuci iz tvog posta upravo ono sto i mislim
                      Last edited by DinoFC; 16-04-13, 14:15.

                      Comment


                      • Tsonga ima 5:1 vidi se da francuz ima vise samopouzdanja

                        Comment


                        • Ocekivano, mnogo vise moze posle servisa i svaki TB ce biti prednost za njega. Nadam se da ce Davydenko nastaviti u ovom stilu, jedan bas kvalitetan mec.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            I na kojim cinjenicama je utemeljena tvoja prica da Nadal moze pobjediti Novako ako ovaj ne igra najbolje sto moze?!
                            Ja vidim samo pretpostavke,cak mogu izvuci iz tvog posta upravo ono sto i mislim
                            Pricali smo o prosloj godini. Nadal je imao seriju poraza od Novaka u finalima GS-a. To je islo na ruku Novaku. Prosle godine je u konacnici ipak sve zavislilo od Novaka.

                            Ove godine? U dnu duse ja se nadam da su svari iste kao prosle godine ali...

                            1.
                            Nadal je svjez a pokazao je sjajnu formu u Americi. Nacin na koji je sredio DP u zadnjem setu je impresivan. Je li Nadal bolji nego ikada? Moze li biti agresvniji nego ikada?

                            2.
                            Novak je prosle godine na sljaci, a dijelom i ove, ima losiji BH nego pretprosle godine. BH je apsolutno kljucni udaraca protiv Nadala. Pogotovo paralela. Da li Novak moze positici istu efikasnost i konzistetnost na BH strani kao sto je imao 2011?

                            3.
                            Novak je bolji igrac nego je bio 2011. Nije u boljoj formi, ali je bolji igrac. U prvom redu zato sto mu je napad efikasniji. I servis-FH i izlasci na mrezi su mu bolji. Koliko je to poboljsanje relevatno za sljaku? Hoce li ga to uciniti losijim na sljaci?

                            4.
                            Koliko su tri uzastopna poraza uticala na Novakovo samopouzdanje protiv Rafe?

                            Najvjerovatniji odgovori na ta cetiri pitanja su:

                            1. Nadal nije bolji nego 2011. i 2012.

                            2. Novak moze dovesti BH u red.

                            3. Novak ce prilagoditi igru sljaci. Imacemo nesto izmejenjenu igru i u odnosu na sljaku 2011. i u odnosu na dosad vidjeno 2013.

                            4. Novak imao samovjerenje da je bolji od Nadala i da ga moze pobijedti na sljaci.

                            Ako sam u pravu onda ce opet sve zavisiti od Novaka. Ali tek treba da se vidi da li ce odgovori na ta 4 pitanja biti bas takvi ili nesto drukciji, povoljniji za Nadala.
                            Last edited by NI; 16-04-13, 14:37.

                            Comment


                            • Sve to fino izgleda kada se poslozi,ali cu ti ja isto reci kratko da Novak ima samo jednu jedinu pobjedu protiv Nadal na sljaci(ne racunam Madrid 2011)kada je Djokovic bio na vrhuncu svoji mogucnosti a Nadal gubio setove od Lorencija i dosao do finala dobijajuci Gaskea i Cilica, i ostale velikane


                              Vidjecemo da li ce sve tako ali sigurno necu imati nista protiv da sve zavisi od Novaka a da pritom osvoji 1 set u tri meca

                              Comment


                              • Tsonga je pobedio starog majstora Davydenka 7:6 6:2.Bravo Tsonga

                                Comment

                                Working...
                                X