Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako to radi Marc...



    Ovako to rade ostali...



    Jel treba jos nesto da se kaze?

    EDIT: Obozavam kad samog sebe moram da korigujem... Dovoljno je jos ovo da se kaze.

    Last edited by Vanja #66; 09-04-13, 19:11.

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      NE treba ga otpisati. Ne znam sto ne pogleda snimak Brna prosle godine, kako me tada odusevio, tako me je razocarao u nedelju. Pa to je tako ne samo u sportu nego svuda, klincima moras da pokazes ko je gazda inace ce da se obezobraze. Markez je vec sada svima veca pretnja Yamahama nego on. E sad ako ne moze, to je drugo, a ja videh prosle godine da moze. On izgleda ne veruje u sebe uopste. Kakav luzer
      Ako mi je dozvoljeno da prokomentarisem,naravno...ne treba nikoga otpisati naravno,ali ce mo se sloziti da,recimo Cal ili Bradl ili neko slican njima,nemaju neku sansu za titulu..razlog je bajk..e tu je cela poenta price koja se ovde provlaci vec skoro 3 god.."bajk"..pa to i dalje nekome nije jasno i dalje uziva da omalovazava nekoga ko apsolutno nije imao konkurentan bajk..slozicemo se svi da ga Dani ima?!..sta je uradio svih ovih godina unazad?,a pritom je imao "opasno magare"pod sobom??..gubio titule od Rossija,Lorenca,Stonera..sad mu je na vratu sledeci glavoseca,Mark..da li ce uspeti da bar dobije njega??ja msm da hoce,ako nizbog cega drugog,to je samo zbog iskustva...Nesa je po meni apsolutno u pravu kad kaze,a i ja sam tog misljenja,da kad neko nije rodjen,nije bre i tacka..A sto se tice Markeza sa njegovim "pretnjama"Yamahi,neka bude da ne kvarim nekome volju i zelju,ali je on dalekooooo od pretnje kako Horheu tako i ovome sto ne zna da vozi pojedine motore...cak sta vise msm da mu se Qatar posrecio,ali ajd da ostavimo da vreme pokaze koliko..mozda ja nisam u pravu,ali da bi talenat uspeo u prvoj godini u Mgp-ju potrebna je sreca,znanje i psiha,posto motor vec ima..srecu ce mozda imati,kao sto je imao svih prethodnih godina,talenat je neosporan,znanje ce verovatno unaprediti,ali psihu tesko..bar ne u ovoj godini,u to sam siguran..i to ce se videti posle prve trke gde izgubi 4 ili 5 mesto..stavise,moze da dozivi Danijevu sudbinu,vecito tu negde ali nikako na pravom mestu..ali da ne idem toliko daleko,deckic je tek "prihajao"..;)
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post


        Nece, ovo je potpuno drugaciji odnos nego sa Pedrosom... Bice tu i tamo neka zafrkancija uz umotane psiholoske igrice, ali Marc mu nece ostati duzan ni sekunde, niti ce obracati paznju na to.
        ..hmm..sumnjam da ce tako bas biti..jeste on drzak i bezobrazan,sampion kao sto kazes,ali bas zbog toga ce i obracati paznju..zato sto misli da je sampion..sampion je "bio"pored Espargara,veliko je pitanje da li moze biti tako "veliki sampioncic" pored Lorenca i Rossija..pa i pored Danija..nzm..steta sto Bradl i Cal nemaju to sto imaju svi ovi..motor..da li mislis da je Pedrosa zasluzio tu hondu vise nego li Dovi?kazes da si u slucajnosti davno prestao da verujes..nije slucajnost sto je Pedrosa ostao a Dovi otiso iz honde..
        sigpic

        Comment


        • Poslednji koji se lako primio na mentalne igrice je bio Stasey, pre njega Dani. Lorenzo se nije primio... Daniju je bilo otezano time sto je od starta u najjacoj klasi tavorio sa povredama. Ima ih preko 20 do sad. Sve to utice na samopouzdanje, zato mu, izmedju ostalog, prosla godina i jeste bila najbolja...

          Ako se Lorenzo nije primio, zasto bi Marc? Koji je morao da se nosi sa konstantnim "opservacijama" novinara kako on izgleda ima najbolju masinu ispod sebe... Sto je u Austinu pokazao da je teska budalastina. Sta sad, Honda je njemu dala bolji motor nego svom dugogodisnjem pulenu Pedrosi? Uostalom, videli smo dominaciju Kalexovog rama pre 4 dana, tako da ni Suter nije najbolji ram. Sto bi rekao Vettel - obviously...

          Pedrosa je jos uvek u Hondi iz istog razloga zasto je 90% Yamahe plakalo kad je Rossi otisao 2010. - vole ga. Momak stalno izbacuje informacije, prijatan je za rad, harizmatican je. Naravno, i tome ima granica. Tako je Nakamoto izjavio da ako ove godine ne uzme titulu, Dani je nece videti. Sa cime se sasvim slazem... Cak sam misljenja da nije iskljuceno da Dani (u slucaju da ne bude sampion) na kraju ove godine okaci kacigu. I njemu je svega preko glave. Od pocetka u timu koji ima jednu od 2 najbolje masine, a nista konkretno nije uradio. To su pricice koje ne dolaze od zlih jezika, vec od ljudi koji su dugo, dugo u padoku. Ima ugovor za jos jednu godinu, ali nisam siguran da ce hteti isplacivanje od Honde ako se odluci da ode.

          Bradl ove godine ima 2013-spec motor. Nece dobijati sve najnovije zafrkancije kad i ova dvojica u Repsolu, ali nece ih ni dugo cekati. Cal ima masinu sa polovine 2012. Rekoh vec, izvlaci iz tog motora sve, inspirisan je da pokaze Yamahi da zasluzuje vecu podrsku (koja mu je i obecana kad je potpisao prosle godine, ali do sad se to nije obistinilo) i mislim da kroz to izvlaci vise nego sto bi izvukao da ima 2013. M1... U svakom slucaju, nadam se da cemo imati priliku da i to vidimo.

          Comment


          • Ova sezona ce biti ludilo,a sledeca jos bolja. Culi ste da ce Yamaha rentati svoje agregate, pa ce svi imati sansu da imaju iste motore. Bice u pitanju samo sasije i sitna podesavanja koja ce donositi stotinke E onda ce doci do izrazaja vozac i ekipa. I meni je jako krivo za Crutchlowa,ali mislim da je dao sve od sebe i da su ostalo samo u pitanju razlike u motorima. Pokazao je da moze da se nosi sa fabrickim timovima, ali ne na duze staze.Tako da mislim da ce sledeca sezona te razlike ispeglati sa ovom odlikom Yamahe. Bice vise konkurenata za titulu Razlika ce samo biti ko ima koliki budzet za takve poduhvate.

            Comment


            • Comment


              • Ako Dani ove godine kojim slucajem bude iza Markeza treba sam da ode iz te Honde.Ne kazem ja da je on los vozac,naprotiv mislim da je dobar ali ne dovoljno dobar za fabricku ekipu.2006 je debitovao u najjacoj klasi i do sad nista nije uradio (osvojio titulu).
                Sa druge strane Markeza koliko god da ne volim prva trka je za njega bila savrsena.Ne verujem da ce ove godine uzeti titulu ali sledece ce biti opasan kao i Lorenco,Rosi i ajde da kazem Dani.
                sigpic

                Comment


                • Po nekom mom misljenju,Dani je ostao u Hondi upravo zbog Markeza prevashodno, tu neke "ljubavi i dobrote nema prema nikome",osim surove realnosti i profita na bilo koji nacin i kao najmanje lose resenje,jer bi svako drugi bio konkurencija,a to je vec vidjeno u slucaju Stoner-Pedrosa-Dovi,rezultat se zna,4:1 za Yamahu u poslednjih 5 sezona..ok,tacno da je on fin momak,dobar za saradnju,ali nedovoljno "isplativ" i kao takav je tu da pomogne pre svega "mladom pevcu" koji je vidjen ocima velikog sefa Nakamota,kao neko ko bi mogao da se suprotstavi Lorencu(vec strasno velikom vozacu,ma koliko ga ne voleli mnogi) u narednim godinama,jer Rossi nece voziti jos ne znam i ja koliko godina,jer je ocigledno da to Pedrosa ne moze,to je jedna stvar.Druga stvar zasto je Pedrosa jos uvek tu a to je,da je ostao Dovi(ili da je doveden bilo ko drugi umesto Danija,bio je Bradl opcija,ali se odustalo pretpostavljam bas zbog bivse opcije Stoner-Pedrosa,koja takodje nije dala ono sto se ocekivalo od nje),on tu neku,ajd da kazem zastitnicku ulogu,ne bi bas odigrao po zamisli Nakamota a i Repsola,kao sto ce je odigrati Dani,jer je taj isti Dani vec proslost za Hondu,i kao takav je najbolje resenje za ovu godinu,a mozda i za sledecu..ne zaboravimo,da je taj isti Dovi,kad je najvise trebalo Pedrosi poena,bio u najvecim duelima bas sa Pedrosom i bio ispred njega.Kad on nije osvojio titulu prolse godine,nikad i nece,i on je vec sada upravo zbog te neosvojene titule,koleteralna steta Markeza,a to Dovi ne bi bio sigurno,ili bilo ko drugi..taj bi isto zagorcavao i "smetao" kako Markezu tako i Nakamotou..Spansko-Italijanska veza(tim) ne funkcionise ni u ludilu u velikim timovima,osim u slucaju Yamahe gde je prevashodno u pitanju novac,a i Rossi je samo jedan i neponovljiv..a sve ovo sto sam naveo gore,moglo se videti u Qataru,jer mu Dovi ne bi ostao duzan sigurno,a Dani ubijen u pojam od svega sto mu se izdesavalo zadnjih 6 godina,kao neki mlakonja,i to je ceo tim Honde na celu sa Nakamotoom apsolutno svestan..kao obrazlozenje je dato,gume i neka navodno lose odradjena podesavanja Danijevog motora..totalne gluposti msm..
                  Last edited by Rossini; 11-04-13, 00:23.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, to sam zaboravio da pomenem, Bradl je vidjen kao "naslednik" Pedrose u Hondi... Iliti - Dani out => Stefan in. Jer izgleda da je Yamaha bacila oko na Polyccia, a procice jos 2-3 sezone dok Vinales, Rins i Alex Marquez ne budu bili za MGP...

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Da, to sam zaboravio da pomenem, Bradl je vidjen kao "naslednik" Pedrose u Hondi... Iliti - Dani out => Stefan in. Jer izgleda da je Yamaha bacila oko na Polyccia, a procice jos 2-3 sezone dok Vinales, Rins i Alex Marquez ne budu bili za MGP...
                      to za Bradla je nekako prirodno, sa privatne na fabricku Hondu, mada mislim da ce do tad Markez biti toliko cvrst kao #1 u toj ekipi da se ostali nece bas otimati oko tog sedista... to je neko moje misljenje mada voleo bih da vidim Bradla i Cal-a u najskorije vreme na fabrickim masinama
                      Espargaro nije taj kalibar kao Markez da se odmah fantasticno snadje i prilagodi, cini mi se da ce on imati vise problema na startu MGP karijere nego sto Markez ima i sto je ocekiano da ce imati... mogao bi on kao sampion m2 u tech3 pa da se tu uci za nesto vise
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment








                      • I screen-shotovi isecka koji traje ukupno mozda 2s (3:15 i sledecih par sekundi), meni posebno drag...



                        Voleo bih da ovo potraje sledece 2 sezone, sumnjam da ce biti ovako srdacni sve vreme i negde bih i voleo, da se taj odnos ne bi pokvario, da se Rossi povuce posle sledece sezone... Tako sto ce predati krunu malom, razume se, gde ja stadoh ti - produzi i slicno.

                        Ha, sad vidim da je bas taj momenat izdvojen kao kadar za sam klip... Prajsles...
                        Last edited by Vanja #66; 12-04-13, 18:44.

                        Comment


                        • aaaaaaaa vanja gde isceprkas sve te stvarciceja to nisam ni videla,ali za razumeti je da nisam bila bas pri sebi
                          ne samo da se nadam,nego sam sigurna da se taj odnos nece promeniti,jer mark OBOZAVA rosija,ostvario mu se san da se trka protiv njega,rosi je za njega bogtako da mislim da ce se desiti bas onako kako si napisao,u rosijevom stilu

                          a za potpis
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • It's what I do...

                            Comment


                            • Kriziram f1 nije ni upola zanimljiva kao MotoGp kad je tu "The Doctor"

                              Comment


                              • e malo ga preteraste ko ce njemu da zagorca zivot covek na zalasku karijere samop polako ima jos dosta trka ove godine a i sledece

                                Comment

                                Working...
                                X