Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Prle

    Pa dat ću ti autogram, nikada nisam bio umišljen
    "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

    Comment


    • Divi ga što se gica i vrišti. Crni Gašo, šta mu uradi ?!
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • A Cheh se kao fol chudi neshto...hahahaha
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Popravi mi dan, kakav umjetnik!!!

          Comment


          • Savrseno!! Hvala vama petorici za ovo lepo vece na forumu, bolje sagovornike i bolji mec covek nije mogao da prizeljkuje

            Cekajuci finale Has vs Gaske..
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Hajmo odmah podijeliti uloge, ko za koga navija ?!
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • е још Мареј да киксне и бићу задовољан..

                ја навијам за Хаса!!! и наравно да Гаске добије Мареја.. и у финалу опет Хас..
                Last edited by Žika; 29-03-13, 00:30.
                sigpic

                Comment


                • Ja nemam dileme,za Haasa ipak haha zna CW zashto
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Risa

                    Comment


                    • Drogas u polufinalu. Odlicno za sport.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zna se...

                        Tommy Haas, ako tko ne zna kako izgleda, eno ga na slici dolje
                        Last edited by Clint_Eastwood; 29-03-13, 00:34.
                        "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Popravi mi dan, kakav umjetnik!!!
                          Zaista nam je popravio noc i svaka mu chast ...smijem se josh Tomasovoj faci hahahah -kao hm pa eto deshava se a josh smjeshnije mi je bilo kad uze svoj servis gem,pa se ono bodri-eto dobro je,nije me brejknuo
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Jbt ko je sve u polufinalu, drugi najveci masters na kraju ispade kao turnir u Maloj Krsni Valjda ce David do titule da spasi sto se spasiti moze.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Protiv Tommya se ne može. Ishod meča protiv Ferrera će u mnogome zavisiti od taktike i gameplana za koju se Tommy odluči. Španac je znao i Murraya dovoditi do ludila, pa neće biti nimalo čudno ako to uradi i sa Švabom koji ionako uvijek izgleda kao 'bure' suhog baruta i čeka najmanju sitnicu da oplete po svemu i svaćemu. Međutim, dobio je Novaka i Simona relativno lako, za očekivati je da isto može uraditi i protiv Ferrera. ;)

                              Svaka čast Gaši na večerašnjem meču, onih nekoliko bekend paralela su me ostavili bez daha. Veliki majstor, kada igra onako kako zna, sve izgleda nevjerovatno lagano.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Originally posted by Navras View Post
                                Jbt ko je sve u polufinalu, drugi najveci masters na kraju ispade kao turnir u Maloj Krsni Valjda ce David do titule da spasi sto se spasiti moze.
                                Nadajmo se. Jbg zamisli taj turnir na kojem drogas stize do polufinala. Da se predje vise na sljaku pa da se stvari vrate u normalu, mada se sve ovo itekako jos uvijek moze ispraviti, samo treba da David i Andy opravdaju ulogu favorita. Andy ce unistiti narkomana najvjerovatnije, David i Tommy su veliki majstori, madjionicari i tu moze svasta bit'.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X