Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • berdih je jedan od mentalno najnestabilnijih igraca na turu, da ne kazem gubitnik u glavi. jako ga je lako izbaciti iz ritma i jednostavno ne zna da se nosi protiv favorita i mentalno jacih igraca a francuz je sigurno

    Comment


    • Nije vala, kad plan A stane moze komotno da ide kuci, a ima kome i da ode ako cemo pravo

      Mada, da mu je neko ponudio pocetkom marta 1/2 Indian Velsa i 1/4 Majamija uzeo bi on to bez razmisljanja
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Francuz je sigurno lud,to zna svako ko ga odavno prati ;)
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Po meni Berdychov problem nije toliko u glavi koliko u igri Gasqueta. Zna se kada je Čeh najjači, kada stoji na sredni terena i lupa svoje flat udarce i puca kao iz topa. Čim njega natjeraš na nekakvo kretanje, što Gasquet itekako može sa svojiim kutevima u igri, on mora raditi ono što najviše mrzi - udarati udarce iz trka.

          A onda da, kreću nervoza, pa UE, pa sve što dolazi s tim...

          @Clay

          Nebi ja imao ništa proti takvog plana B. Onda ja nemam ni plan A.
          Last edited by Clint_Eastwood; 29-03-13, 00:00.
          "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

          Comment


          • Uh kakav pasing hahahh bravo momche !!!
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Udri majstore
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Radim nešto, pa ne mogu non stop gledat... Pa ubi ga našmrkani...
                "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                Comment


                • Ma Čehova igra je šuplja ko đevđir. Jednodimenzionalan igrač koji nikada nije imao rješenja za protivnička 'istupanja iz šablona', odnosno kada protivnik igra drugačije nego što on želi. ;)

                  Sada je sve do Gaše, mora dobiti ovaj meč.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • tacno da mu ne odgovara gasquet po stilu igre gde njega od 1.95m mora da seta sto izgleda mnogo smotano, al govorim vise uopsteno za njega, kolko ga vec pratim svaki put isto, covek jednostavno nije za velike meceve..

                    Comment


                    • Niko od nas nikakve planove ne bi pravio u tom slucaju

                      Malo problema u ovom gemu ali se vidi koliko je miran i koliko puca od samopouzdanja, dobrim delom i zbog ocajnog rivala
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Ovakav govor tijela nikad imao nije!

                        Comment


                        • Sjevaju bekend paralele kao munje.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Ajmo po novi brejk i da se gleda bombarderka posle ;)
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Lako je nama, neko je dao dobre pare da gleda Jankovic/Cilica i Berdiha
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Nek se svak' o svojoj muci pozabavi, meni je plafon Sarajevo open, pa nikom ništa.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X