Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gašin forhend je najgori još od Stefana Edberga. Ne smijem zamisliti koliko bi ovaj GS-ova uzeo da mu je FH bio upola dobar kao bekend.

    Drago mi je što je Francuz pobijedio, iako me pošteno naljutio kada je trebao osigurati brejk prednosti, no to je ono na što smo navikli gledajući njega.

    Volio bih da Čilkan prođe Tsongu i Querrey Berdycha. Kada bi Tomi i Novak odigrali približno kvalitetan meč kao u Torontu prošle godine, bio bih prezadovoljan.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Mislim da je ovo bilo sve sto se tice mog tenisa iz Majamija za danas, bolje je gledati fudbal na blatu nego Andreasa Sepija ili ono sto sledi
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Dzon ne zna gde udara ali nije ni Sem puno bolji, ovo bi mogla biti najgora sezona americkog tenisa u istoriji
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Berdih do titule
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Kako igraju Amerikanci, mi jos i imamo sanse u DCiju

            edit:
            Sharda na ignore listu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Prepustim ti Feda i tako mi vracas?
              nista vidim da cu morati da se vratim u igru
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Skupise muke nekako 20 vinera, mada mislim da su im i neke servise racunali ulgavnom, ode lik u 1/4 jednog Majamija pobedivsi dva neiskusna bandoglavca i coveka koji nijedno oruzje nema
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • ево је наша громада....

                  где бре, овај Симон стиже сваку лопту, а Типса нема јаке ударце и прецизне да би га дестабилизовао... плашим се за Типсу.
                  Last edited by Žika; 26-03-13, 21:46.
                  sigpic

                  Comment


                  • Za Janka je Zil kao slag na tortu,toliko ga inspirise,fijuk.sibir
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • A ne mogu ja da gledam ovog Tipsu tj ne moze on da odigra rutinski pa to ti je, mora da me nervira! sva sreca evo sad se vratio...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Cilic show

                        Morao si i ranije do seta, ali necemo traziti dlaku u jajetu...idemo po jos jedan

                        Comment


                        • Tipsa se vraca u formu a Marin zavrsio prvi
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Vraca u formu ? Vratio brejk i odma nakon toga ispustio to.

                            Nema tu ni f od forme.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Poslije ovakvih vezanih meceva i po ovakvom vjetru bi mu pobjeda nad Simonom bila najveci rezultat u karijeri...bez ikakvog pretjerivanja

                              Comment


                              • Bilo bi lepo da odbrani cetvrtfinale ali zaista tesko...
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X