Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Toliko povika oko jedne osice, da je dohvatio neki stršljen pet dana ne bi mogla da sedne
    sigpic

    Comment


    • Bojana,

      Da li ovaj novi avatar znaci da se Federer polakao povlaci a ti si izabrala nasljedinka? Ko bi drugi nego Dimitrov.

      Comment


      • Dimitrov moze da bude srecan ako nasledi 2% Federerovih navijaca, kada se ovaj povuce ... ma sta dva 1% i to mu je mnogo
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Bojana,

          Da li ovaj novi avatar znaci da se Federer polakao povlaci a ti si izabrala nasljedinka? Ko bi drugi nego Dimitrov.
          Sigurno cu za njega navijati i nadam se da ce da prevazidje tu blokadu koju ima, jer igra prelep tenis, napadacki

          A trenutno je na avataru zato sto je onaj moj na odmoru, a i slika mi je mnogo dobra Medjutim, cim se priblizi Madrid, Fed ce se vratiti

          a u potpisu stoji ciji cu ja fan zauvek biti ;)
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Dokle god nosi nadimak Baby Federer biće i navijača od originala, ali ako razne blokade ne nestanu, otići će i navijači.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Delpo ima nekih porodicnih problema i valjda je odmah otisao u Argentinu, moguce da je to razlog sto je lose odigrao i sto nije bio fokusiran.
              Preskace i MC,vraca se tek u Estorilu..Zeli odmoriti zapesce od niza teskih meceva,i biti potpuno spreman za zemlju i RG..
              Tako sam ja cuo..

              Danas krecu prave stvari 4.kolo na rasporedu u muskoj konkurenciji,a jucer sve ocekivani rezultati

              Otvaraju Ferrer - Nishikori - Jako zanimljiv mec,jer je Japanac na velikim turnirima opasan po svakoga.Ferrer sigurno potresen ranim izljetanjem u IW i danas je pod velikim pritiskom takodjer,jer bi danasnjom pobjedom bio nadomak polufinalu.Zdrijeb mu se otvorio,i isao bi na pobjednika Ramos - Melzer za polufinale.Takodjer mu je vazno obraniti proslogodisnje 1/4,i zaraditi nesto bodova prolaskom u 1/2,i ako se ne varam opet b prestigao Nadala.
              No,sve ove kalkulacije i racunanje bodova,padaju u vodu ukoliko ne bude na vrhunskoj razini,jer Nishikori je pokazao da on ima igru za Ferrera.Sporija podloga sigurno vise odgovara Davidu.Bice to mec sa dosta izmjena sa osnovne linije,gdje prednost servisa nece imati veliku ulogu.Ukoliko Nishikori smanji u limite broj neprisiljenih,i ako uspije nametnuti svoju igru vinerima bice jako zanimljivo.Narocito cemu biti potrebna koncentracija u zavrsavanju poena,jer znamo koliko David vrati nemogucih lopti,i uvijek trazi udarac vise za poen.Mislim da Nishikori ovdje moze vrlo kvalitnetno parirati,jer sigurno ima puno vecu sposobnost zabijanja vinera sa osnovne nego Ferrer,pitanje je samo hoce li oni zavrsavati sa prave ili krive strane linije.Ako Nishikori dobro udje u mec,ima dobre sanse danas,jer je poznat kao igrac kojemu je samopouzdanje uvjetovano dobrim/losim otvaranjem meca..

              U isto vrijeme na drugom terenu pocinje mozda malo neocekivan par
              Melzer - Ramos - Ovdje je moj favorit Spanjolac,koji je pobjedom nad domacim miljenikom dobio enormno samopouzdanje.Prosli Miami je odigrao odlicno,gdje ga je Gasquet jedva izbacio.Iako je prvenstveno kao i vecina Spanjolaca zemljas,dobro se snalazi i na hardu.
              Ima jako dobre udarce i sa jedne i sa druge strane i sposoban je pogadjati vinere i sa po 2 metra iza osnovne linije.Nekad ga ne volim gledati,bas zbog tog defenzivnog mentaliteta(ima istu manu kao i Gasquet ),ali momak se trudi i ostvalja srce na zemlji/betonu,uglavno na kojoj god podlozi igra
              Sto se tice Melzera,ove godine postize jako dobre rezultate,ali sa igrom koja je daleko od njegovih najboljih dana(uvijek cu pamtit njegov RG,kad je dobio Novaka,kako je tada igrao),ali dovoljno dobrom da dodje u finale Zagreba i osvoji Dallas.Uglavnom igra meceve u maksimalan broj setova,sto dokazuje da nije bas uvjerljiv.Pogotovo bi trebao imati danas problema,jer je dosada dobijao uglavnom momke koji su losiji defenzivno,i jaki su udaraci,koji se cesto raspadnu ako je velik negativni omjer viner/nepresiljene.
              Danas se susrece sa defenzivcem,sa kojim treba jako puno strpljenja za izgraditi poen i osvojiti ga,a nisam siguran da ce Melzer imati strpljenja za citav mec,i opet moguce 3 seta.

              Berdych - Querrey - Mislim da ce danas Amerkanci ostati i bez svog jedinog predstavnika,i da ce sve snage morati baciti na zensku konkurenciju,gdje imaju realne sanse za titulu.Razlog je vrlo jednostavan.Berdych se u 2 meca s(p)retno provukao,i sumnjam da ce danas dopustiti jos jedan "au pair" mec.Jednostavno je bolji u potpuniji igrac i sto je jos bitnije u boljoj formi.Moze bit neizvjesnosti ako Querrey bude ludjacki servirao,ali u globalu,Berdychu je on idealan supranik,jer mu je stilom igre dosta slican,ali je puno ovisniji o svom servisu nego Tomas i losije se krece.
              Ocekujem laganu pobjedu Berdycha,isto kao i Cilica sinoc.

              Gasquet - Almagro - Dvoboj dvojice igraca sa odlicnim BH,iako je Gasquet ipak kompletniji igrac,danas ocekujem da bi Niko mogao ovdje slaviti.Cisto jer se Gasquet ovdje muci.Dosegao je tu razinu Gasquet,kada i sa ne bas sjajnom igrom,bez problema moze doci do 4.kola ili 1/4 jednog mastersa.Po govoru tijela,vidi se da ga muci taj glezanj.
              Almagro iako zivi za zemljanu podlogu,i dosad je nebrojeno puta pokazao,kako zna dosta biti nemotiviran na ostalim podlogama,rekao bi,da se u zadnjig godinu-dvije , konacno poceo ponasati kao igra koji vjeruje u svoj ogroman potencijal,koji nije ogranicen na samo jednu podlogu.Igrac koje je gust gledati,sa odlicnim BH,FH vinerima,i koji je konacno to poceo pokazivati i na ostalim podlogama..U ostalom,poznat je i po tome da je protiv Top 10 igraca jako motiviran,i ocekujem odlican mec..Iako se nadam da nece imati karakterisicnih ispada u vidu deranja na skupljace lopti(djeca od njega imaju traume) , i da se nece kao i obicno imati 5-6 FOOT FAULTA,pa da gleda suca kao da ce g ubiti..Osebujan lik..

              Slager dana za mene Cilic - Tsonga - Vjerujem da Marin danas moze slaviti..Daleko je od uvjerljivog ,ali dobija..Za samopouzdanje mu je jako bitan,jedan Top 10 skalp..Tsonga je vjerujem idealan za to.Tsonga ove sezone igra svoju karakteristicnu igru.
              Dosta puta njegovi mecevi su doslovno dobijeni na silu,toliko nepravilnih udaraca,toliko cudnih poteza,a opet sa nekad maestralnim volejima i FH vinerima..BH ni sam ne zna koji ce odigrati,nekad jednorucni nekad dvorucni..Pretpostavljam da bi od silne snage koju posjeduje igrao jednorucni,ali naucio je dvorucni i je*** ga
              Cilic sigurno puno elegantniji,ali mu fali drskosti koju Tsonga ima,i takodjer mu fali da ga udarci povuku da zavrsi poen na mrezi.Ocekujem odlican mec,sa malo brejkova i Cilicevu pobjedu...

              I na kraju 3 meca,od toga jedan koji sigurno necu gledati Simon - Tipsarevic,jer ce biti tesko smaranje i silovanje teniske igre..
              Drugi mec je druga krajnost,u kojoj ocekujem svu ljepotu tenisa Djokovic - Haas..Nadam se da ce Haas biti na nivou,i pokazati da je i dalje spremniji od pola 20-godinjsaka..
              Murray - Seppi - mozda bi i gledao cisto da vidim hoce li se MUZZA konacno prodrmati,ili ce ostati u svojoj melankoliji,i da vidim hoce li Andreas danas pokazati ikakve emocije
              Last edited by luka; 26-03-13, 14:10.

              Comment


              • Ferrer ce na 4. mjesto cak i ako ispadne danas

                Cilic rutinski dobija, tehnicki je bolji 8 puta i red je da to i na terenu pokaze...laganih 2-0
                Last edited by shminka; 26-03-13, 14:19.

                Comment


                • Sto dalje implicira (kakav geacki izraz ) da je Rafica do posle RG peti ... tako da ce na sljaci biti "dzumbusa" u zrebovima ... nadam se da ce zaista i biti, a da nece Nadal na Ferera . Osim ako David ne podbaci bas na ovim mastersima do RG pa ne odbrani bodove, ali to je malo verovatno ..... bice zanimljivo ... valjda
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ferer brani oko 500 poena, ne znam tacno, a Nadal brani sve osim Madrida, tako da postoji ogromna sansa da Nadal ostane no.5 za RG, i to ce stvarno biti zanimljivo
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • 840 bodova brani Rudar...ali u MCu moze dosta zaraditi, tako da ce vjerujem lako skupiti barem hiljadarku

                      Comment


                      • Kako je Jelena u 1/4 finalu , kad je ovde nema nigde

                        http://www.wtatennis.com/SEWTATour-A...13/902/MDS.pdf

                        Comment


                        • Probaj da skrolujes
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Skrolaj prema dole

                            Comment


                            • HAHAAHHAHA , obicno je sve na jednu stranu bilo

                              Comment


                              • Kako volim ovo kad slucajno proverim dal mozda ima nesto u 4 kad ono ima i to bas Nishikori <3 Taman pred trening, da vidim sta je to toliko dosadno u Majamiju
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X