Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isner tek od pola 1...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ok, nema dovoljno jakih oruzja kao neki, ali svakako svaki od osnovnih moze udarati masu jace. Pokazao je to recimo protiv Rafe u MCu...
      Novak je svakako upravu i 90% tenisera se razvija na nacin koji je on pomenuo...ali je Risa bas pretjerao

      Comment


      • Evo je Cibulkova standardno podivljala trese Serenu. Sledece kolo ima da izgubi od bilo koga 6:1 6:1
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Luka, nemoj me tjerati da i ja opet pocnem vjerovati

          Comment


          • Jedan info za voditelje SK. David Goffin je Gofen, a ne Gofan. Isto tako Justine Henin je Enen, a ne Enan. Tako piše u Pravopisu srpskog jezika, a u pitanju je transkripcija francuskog nazala [ɛ̃]. Setite se Gogena koji se piše Gauguin. Hvala što ćete mi praćenje teniskih mečeva učiniti podnošljivijim.
            Hvala.

            Comment


            • Ma ne mislim da oni nesto tu moraju mijenjati u igri, ali jednostavno je to u glavi. Oni kad su mladi nemaju sta da izgube, mogu samo da se probiju i pstanu neko i nesto. E cim postanu neko i nesto vise razmisljaju i mogu mnogo vise da izgube, zato neki potpuno promijene stil. Ja sam Novaka zavolio zbog svoje agresivnosti, ali on danas nije isti igrac kao prije 6 ili 7 godina. Nije ni Gasquet ali je on bas nazadovao. realno je najpozeljniji protivnik najboljima od svih iz TOP 10 drustva, to sve govori. Janko ce namuciti i Murraya i Novaka, protiv Murraya ce u gotovo svakom mecu pucati na pobjedu, desice se i Gasquet da namuci ponekad, da i pobijedi kao sto je Rogera u Rimu onomad, iznenadi, ali na duze staze nista.

              Prolazi Almagro, steta za Goffina, mislim da je mogao bolje odraditi ovaj mec. Ipak je morao agresivnije i sto je najvaznije ravnije, udarci sa dosta spina mnogo vise odgovaraju Almagru.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Luka, nemoj me tjerati da i ja opet pocnem vjerovati
                Nada u Gasqueta umire posljednja,moj shminka

                Mogao je Delpo uzet slem,moze i Gasquet..SIGURA

                Comment


                • Namucit ce i on Murraya, to nikad nije bio problem. Problem su mi ovi mecevi sa slabijim igracima. Sjetit cete se RGa i duela sa velikim Zoppom...mec za povratiti

                  Nije problem njemu se presaltati na agresivniju igru...pokazao je to protiv Murraya na RGu, kad ga je razbio...protiv Rafe u MCu...pa i Roger Rome...ali mi nije jasno zasto igra sa Zoppom 18metara iza osnovne linije
                  Takve igrace ce dobiti i da igra na jednoj nozi, pa ne vidim zasto u takvim mecevima ne isproba agresivnije varijante jer ce mu onda biti lakse u tezim mecevima igrati istu igru

                  Comment


                  • Murraya na sljaci ne racunam, on je previse neozbiljan iako je napredovao i iako ce sigurno i dalje napredovati i postati tu itekako konkurentan za titule.
                    Kad Nalbandian koji je za Gasqueta izmislio tenis nije uzeo Slam, naravno da nece i ne treba ni Francuz. Cak ni Masters nece gledati nadam se, kakav crni Slam

                    Ovaj Bellucci nije normalan
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by schomy View Post
                      Jedan info za voditelje SK. David Goffin je Gofen, a ne Gofan. Isto tako Justine Henin je Enen, a ne Enan. Tako piše u Pravopisu srpskog jezika, a u pitanju je transkripcija francuskog nazala [ɛ̃]. Setite se Gogena koji se piše Gauguin. Hvala što ćete mi praćenje teniskih mečeva učiniti podnošljivijim.
                      Hvala.
                      e ко их шиша и мене на западу нико не изговара Жика него: Зика и то неким нагласком да не кажем, педерским гласићем.....

                      кад уђемо у јевропу има да тражимо да им се уведе Вук Караџић
                      Last edited by Žika; 25-03-13, 18:29.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Namucit ce i on Murraya, to nikad nije bio problem. Problem su mi ovi mecevi sa slabijim igracima. Sjetit cete se RGa i duela sa velikim Zoppom...mec za povratiti

                        Nije problem njemu se presaltati na agresivniju igru...pokazao je to protiv Murraya na RGu, kad ga je razbio...protiv Rafe u MCu...pa i Roger Rome...ali mi nije jasno zasto igra sa Zoppom 18metara iza osnovne linije
                        Takve igrace ce dobiti i da igra na jednoj nozi, pa ne vidim zasto u takvim mecevima ne isproba agresivnije varijante jer ce mu onda biti lakse u tezim mecevima igrati istu igru
                        A jeste problem namucit Murraya

                        Gasquet ce to odsad sve dobijat...Vec je u ovoj sezoni spreman za iskorak...

                        Jadni Bellucievi navijaci..Ne gine svakome bar jedan cir na zelucu
                        Covjeku su nekad i tribine male,gdje mu loptice zavrsavaju

                        Comment




                        • Kakva slika!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • I po meni niko ne moze reci za Gasqueta,da je taj neko izmislio tenis za njega,pa cak ni David...Necu povlacit paralele ko je bolji ili losiji,ali u svakom slucaju niko nije toliko bolji ni od jednog ni od drugog da se moze rec da je taj neko izmislio tenis za njih...Moje misljenje

                            Sta Gasquet ne moze uraditi u tenisu,ne postoji ta stvar...Isto vrijedi i za Davida
                            Last edited by luka; 25-03-13, 18:33.

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post

                              Kakva slika!
                              Бога ми, повелика!
                              sigpic

                              Comment


                              • Morale su zatefericiti Cibulkova i Serena

                                Comment

                                Working...
                                X