Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad mu nema spasa

    Comment


    • Kakve majstorije i onda ovako sretno ubaci ovu zelenu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kako je bio dobar ovaj frejm, svasta se desavalo, ali kraj je bio genijalan
        ali onih nekoliko snookera sto je Roni napravio su bili
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Steta sto mu se bijela ne odbi koji cm vise, zasluzio je to nakon onakve plave kugle a onda je na kraju bas katastfora odigrao

          Steta, ali je ocigledno da ne moze ovdje do iznenadjenja...cim je dosao na 7-7 odmah se unervozio

          Comment


          • Nisam gledao do kraja . Koliko se zavrsilo za danas ?

            Comment


            • I ovu sesiju je dobio Roni, 5:4, a ukupno je 10:7.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Aha , hvala . A igraju do 18 dobijena ?

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Aha , hvala . A igraju do 18 dobijena ?
                  35 podijeli sa 2 je ...
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • 17,5

                    Comment


                    • Kako covek plese oko stola, nek se on vrati samo ovde svake godine i ja srecan <3
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ma igrat ce on turnire sljedece godine, mora zbog sponzora...a stvarno je postao naporan s ovim izjavama o povlacenju...odavno to ne treba shvatati ozbiljno

                        Comment


                        • Ajde Hawkins sad da te vidimo. Trebao bi ovo biti zanimljiv kraj frejma

                          Evo vec je pogresio
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Tvoja magija djeluje i na snookeru

                            Comment


                            • Ronni morao da se pripremi juce da ga sad dokosuri

                              Ko od sale 15:10 , sada samo ovo lepo da privede kraju i da slavi ponovo
                              Last edited by Lord Aleksoni; 06-05-13, 17:17.

                              Comment


                              • Odlicno je krenuo Barry u poslednjoj sesiji . Osvojio je prva dva frejma , mora Ronni sto je pre moguce da se vrati ili ce biti preokreta ;) .

                                Evo ga majstor grabi ka tituli , uzeo je 16 frejm , ajde jos dva samo

                                Jel zna neko , da li se jos takmici Jhon Higgins , pored Ronnija moj omiljeni igrac
                                Last edited by Lord Aleksoni; 06-05-13, 19:59.

                                Comment

                                Working...
                                X