Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko nije imao srece Trump da napravi maksimalni brejk , gadjao je da ubaci plavu i ubacio je ali mu je usla bela u rupu .

    Comment


    • Ode i Selby

      Comment


      • Kakva igra Ding-a, nakon 6:2 uspeva da dobije 8 frejma dok King uzima samo 1 i Ding ima sada veliku prednost od 10:7 u frajmovima
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Au, kako se Ronnie sprda, kako je sad uzeo frame

          Comment


          • Palite Eurosport ili strimove , veliko 1/2 : Trump - Ronni O" Sullivan

            Odlicno polufinale , za sada prednost na strani Ronija 4:3
            Last edited by Lord Aleksoni; 02-05-13, 15:31.

            Comment


            • A koliko je ovo drugo polufinale ocajno. Bas je bezvezan zreb bio, mogao je npr. Murphy lagano da bude umesto nekog od njih, vise je zasluzio.

              Comment


              • U svakom slucaju O'Sullivan-Trump je finale pre finala , steta za Murphya , gledao sam prvi dio meca , Trump se nije mogao sastaviti , kasnije sam se iznenadio kad sam vidio rez. , ocito mu pauza prijala. Ronnie the Rocket opet uzima
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ronnie se poceo nervirati u ovoj posljednjoj sesiji i mnogo nekarakteristicnih gresaka je napravio. Lagano je mogao sesiju da uzme 7-1.

                  Trump najobicniji siledzija.. jos kad sam cuo da nosi cipele od preko hiljadu funti zgadio mi se, ali mi je ipak drazi od vecine.

                  Ronnie kada se povuce snooker gubi svu svoju draz. Nazalost..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ronnie se poceo nervirati u ovoj posljednjoj sesiji i mnogo nekarakteristicnih gresaka je napravio. Lagano je mogao sesiju da uzme 7-1.

                    Trump najobicniji siledzija.. jos kad sam cuo da nosi cipele od preko hiljadu funti zgadio mi se, ali mi je ipak drazi od vecine.

                    Ronnie kada se povuce snooker gubi svu svoju draz. Nazalost..
                    Mogao je isto tako i da izgubi sesiju,igrao je ocajno ali je Tramp bio jos gori...

                    Tramp je jos mlad i vrijeme je pred njim,ja ga ne volim nikako ali sigurno ce biti velikan kada zavrsi karijeru ako ovako nastavi,decko je ubica

                    Snooker uopste nije nezanimljiv bez Ronniea,mozda jeste drugaciji,ali ne gubi draz nikako.Barem je tako kod vecine ljudi koje ja znam a da vole snooker.Niko nije prestao da gleda jer nema njega.Prosle sezone se oprostio najveci igrac ove igre svih vremena Stephen Hendry pa se i dalje nista nije promijenilo jer na touru ima odlicnih igraca;)
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Mislim ja i nisam neki bas sada pretjerani pratioc Snookera, ali evo gledao sam bruku turnira.. Poceo sam gledati snooker i svidio mi se zbog Steve Davisa, pa onda Ronnia.. Hendrya sam volio jer je hladan ko spricer bio, ali kako su godine odmicale sve losiji i losiji je bio..

                      Mislim meni realno ce izgubiti snooker nesto. Svakako ima super igraca. Trump je dobar, bit ce jos bolji, ali mora shvatiti da mora skinuti brzinu sa bijele kugle jer previse puta ga to izradi..

                      Hendry je najbolji igrac, ali Ronnie je defintivno najtalentovaniji i najprirodniji igrac snookera ikada...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ako u nekom sportu ne fali zestoke konkurencije, onda je to definitivno snooker

                        Comment


                        • Ronnie je veceras mogao hladno dobit 8-0 i sutra odmarat, a i moglo je i da bude nerjeseno preko noci.. Mnogo gresaka od oboice, ali Trump je kriza ali je sretan i skoro uvijek se izvukao kada je nesto promasio..

                          Ko bi rekao da ce trupa Judd napraviti brejk preko 100, a Ronnie nece...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Jel video neko sta je to Ronnie uradio pa ga je Michaela Tabb opomenula? Navodno neki "neumesni gest"...

                            Inace, ovo je jedno od slabijih SP u poslednje vreme, ovi iz top 10 su bas zakazali, ne pamtim kad je ovako bilo, u finalu ce biti lak posao za Ronnie-a ili Trumpa... Walden je solidan igrac, ali nije to taj nivo, pogotovo ne na 35 frejmova, Barry Hawkins mi je uvek bio gotivan, i navijam da prodje Waldena, ali svakako da ni on nece imati sanse u finalu...

                            Sto se tice Ronijeve penzije, jeste tacno da snooker gubi njegovim odlaskom, ali uvek se tu nadje neko novi, Judd je pravi primer, mada ga nesto ne volim, ali mora mu se odati priznanje na igri, pogotovo protiv Murphy-a je pokazao igru koju nisam mislio da poseduje, izdrzao je u dugim taktickim borbama i pobedio jedan napet mec, zaista sampionska igra...
                            A kad Ronnie ode najvise ce mi nedostajati njegovo rivalstvo sa Higginsom i brojna finala koja su odigrali medjusobno, to su mi uvek bili najbolji mecevi, imali su neku posebnu draz...
                            sigpic

                            Comment




                            • 14:36 eto zbog toga ga je upozorila

                              Kako je prelud ovaj covjek malo je reci
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • U finalu majstor

                                Moram priznati da sam ocekivao veci otpor, ali s obzirom na to kakvu je sezonu imao Judd...ovaj rezultat ipak nije iznenadjenje

                                Comment

                                Working...
                                X