Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam, al' uvijek u mecevima sa Markom ima vise strpljenja i zivaca, .
    sigpic

    Comment


    • Bizzare Ronnie



      Genius at work .
      sigpic

      Comment


      • Fantastican je Jones za sada. Pravi 2 trocifrena brejka zaredom i sada je rezultat 6-6.
        Vredi pogledati i drugi deo sesije, obojica su na nivou, ocekujem jos kvalitetniju igru
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Uzima Roni prvih 5 frejmova u danasnjoj sesiji. Ubacio je u brzinu, koncentrisan je i koristi bukvalno svaku priliku kad dodje na sto. Zaista je uzivanje gledati ga kako pozicionira belu i cisti crvene. Procenat uspesnih ubacaja mu je negde oko 93% sto je sjajno i prosto ne daje previse prilika Robertsonu jer malo gresi.
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Dok su Carter i Jones odigrali jedan frejm, za to vreme Ronnie i Neil su zavrsili prvi deo svoje sesije i otisli na mid session. Mislim da to sve govori. Neil uopste ne igra lose ali je Ronnie usao u zonu i ovaj mec je resen.
            U proseku Roniju treba 15 sekundi za udarac, samo nize century-je, covek moze samo da ga gleda i da mu se divi.
            Stvarno kad igra na ovom nivou ne postoji niko ko moze da mu parira.

            Za to vreme na drugom stolu Carter i Jones ocajno igraju. Muce se i jedan i drugi, prvi frejm je trajao mnogo dugo i nikada ni u jednom frejmu nisam video toliko promasaja. Izgleda nazalost da ce polufinala biti krajnje nezanimljiva ali se nadam da ce Maguire moci da parira O'Sullivanu u velikom finalu
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Bravo genije, doktore!
              Nego je l' prva sesija oba meca u 14h, druga u 20h, ili?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Arnel.S View Post
                Bravo genije, doktore!
                Nego je l' prva sesija oba meca u 14h, druga u 20h, ili?
                Da, 14h i 20h.

                Comment


                • Igra perfektno Roni ovih 10-ak dana.Juce je zasluzeno pobijedio Robertsona.Potpuno je koncentrisan na igru i greske je sveo na minimum.
                  U 1/2 finalu sa Stivensom,mislim da je to lak posao za Ronija,ako bude igrao kao predhodnih nekoliko meceva ;)

                  Comment


                  • Sada sam vec ubedjen da ce ovo biti nova titula prvaka sveta.. trebao je da bude na brojci od 4 odavno
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Arnel.S View Post
                      Bravo genije, doktore!
                      Nego je l' prva sesija oba meca u 14h, druga u 20h, ili?
                      Vise se ne igraju uporedo mecevi, sad je samo jedan sto u areni...

                      O'Sullivan je juce lagano dobio, stvarno to nisam ocekivao, imao je i Robertson svojih sansi, ali ih je slabo koristio i naravno da u takvoj situaciji mora da izgubi.
                      Drago mi je za Cartera da se vratio posle ozbiljnih zdravstvenih problema, ima sansu da ponovi finale sa Ronijem iz 2008, ali mislim da ce tesko proci Maguire-a. S druge strane Roni veliki favorit protiv Stevensa, ali ipak je Matthew vrhunski igrac, ne verujem bas da ce biti laganica...
                      sigpic

                      Comment


                      • Wuxi Classic postaje rangirni turnir tako da cemo vec od kraja juna krenuti sa najozbiljnijim snukerom (napisao sam tenisom )

                        Broj rangirnih turnira u Kini popeo se na 5
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • prava sreca da roni nije "covek od reci"nije se jos povukao,a zapretio je ohoho putada nema njega,ja nikada ne bih saznala koliko ova igra moze da bude zanimljiva i koliko u njoj moze da se uziva
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Dosta slab i ispresecan mec, Roni ce valjda zavrsiti vece sa bar dva frejma prednosti
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro,Roni je odigrao veoma dobro prvi dio prve sesije,poveo sa 4-0,onda nesto bolja igra Stivensa i smanjuje na 5-3.O`Saliven ne blista veceras,u zadnjem frejmu je promasio jednu laku kuglu,a onda brejk od 80 za Marka.
                              Sjutra nastavak u 15-45h,a od 11h na boriliste izlaze Megvajr i Karter

                              Comment


                              • Dobro je, Karter ima 10-6 i Skot vec pocinje da besni. Nadam se da ce pilot ovo zavrsiti a Roni zna sta mu je ciniti, ovo jednostavno ne sme da ispusti i mora osvojiti titulu
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X