Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sampion iz 2005 Shaun Murphy je izbacen od strane kvalifikanta Jamie Jonesa 8 - 10
    Od 7-5 Jones je fantasticno udarao, zabelezio 2 veoma visoka trocifrena brejka od 136 i 134 i postigao za njegove domete fantastican rezultat i plasirao se u sledecu rundu gde ce igrati protiv boljeg iz duela Lee - Higginson

    Drago mi je sto Roni za sada nema vecih problema protiv nezgodnog Ebdona. Svi su ocekivali da ce to biti derbi prve runde,ali za sada Ebdon nije mi blizu partija od pre par nedelja koje su mu donele titulu u Kini.

    Najveci utisak za sada na mene je ostavio mladi Luka Brecel. Decko ima samo 17 godina prvi put igra na Svetskom sampionatu i postigao je veoma respektabilan rezultat protiv 7og igraca sveta Stevena Maguirea uzevsi mu 5 frejmova. Igrao je veoma hrabro Brecel stigao i do svog prvo century-ja, poseduje veoma eksplozivan stil igre,napadacki i ja to pozdravljam jer najvise volim takve igrace. Nazalost pri kraju meca doslo je do izrazaja neiskustvo 17godisnjaka kada je ulazio u serije gresaka i promasivao krajnje lagane udarce.
    U svakom slucaju pred njim je svetla buducnost. Nek mu je sa srecom
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Bresel ostaje upamcen kao najmladji ucesnik Svetskog prvenstva u Sefildu, samim tim je i najmladji sa sencurijem. Luka je zajedno sa Tonijem Dragom dobio i dvogodisnju mogucnost igranja na Turu, iako ce vrlo brzo sam sebi obezbediti ucesce svojim rankingom

      Marfi od pocetka nije nasao igru i nije uspeo da se otrese protivnika, sa kojim je igrao prvi i jedini put pre 6 godina i tesno ga dobio. Drago mi je zbog Stivensa, on ovde obozava da igra a derbi prve runde ostace to samo na papiru, nema Piter cime da parira Roniju, nikad nije ni imao

      Sutra u prvoj sesiji Dzad, u drugoj Roni i u trecoj Selbi, kud ces bolje
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment








      • Jednostavno genije

        Roniju za maksimalne brejkove treba od 5 do 10 minuta, dok Ebdonu treba 5 minuta za brejk od 12-15 poena.

        Da l' od sutra pocinju mecevi druge runde?
        sigpic

        Comment


        • Uvodna pesma za Ronija, sasvim prikladna


          Stize Sullivan do 9-3, nije imao tezak posao u prvoj rundi ipak Ebdon nije bio na nivou igara iz Kine.
          Roni skoro svaki put kada je izasao na sto a imao je relativno otvoren raspored kugli je to iskoristio i pocistio u njegovom stilu.U sledecem kolu verovatno protiv stare musterije Marka Williamsa


          Originally posted by Arnel.S View Post

          Da l' od sutra pocinju mecevi druge runde?
          Ne, sutra je poslednji dan prve runde, tek od prekosutra krece druga runda
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Stigao se Ronnie i osisati u medjuvremenu

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Stigao se Ronnie i osisati u medjuvremenu
              E da znam da sam zaboravio nesto bitno da napisem Bolje mu je ovako, iako ja volim kad se olindra skroz do kraja
              Vidi se da je ok raspolozen samo da ga to drzi do kraja turnira svi znamo kako je uvek izjavljivao da mu je tesko da izdrzi dugo van kuce a pogotovo cele dve nedelje na svetskom. Verujem da ce biti pozitivan i protiv Marka, voli on protiv njega da igra
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Ovo je frizura za drugo kolo,jer vec racuna da je prosao dalje...za samu zavrsnicu ce se osisati na 0

                Comment


                • Zavrsio je Williams napokon poslednji mec prve runde. Na kraju 10-6, mnogo je to traljavo izgledalo, verovatno se zbog velike prednost Mark totalno opustio. Nece to moci protiv Ronija u 2. kolu. Odlicno se znaju obojica, zadnja 4 njihova duela je dobio Roni i imam neki osecaj da nece imati previse problema sa Markom i da ce doci do sigurne pobede.

                  Maguire je veoma dobro zapoceo svoj mec 2. kola protiv Perry-ja. Sigurno su odigrali obojica i vecinski osvajali frejmove u kojima su prvi zapocinjali brejk. Posle prve sesije realan rezultat 5-3 za Stivena
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Prskaj,
                    U pravu si za Williamsa, bas je traljavo prosao, u poslednje vreme i igra tako, sve neki brejkovi od 30/40, nije konstantan. Inace, mislim da je on mnogo duze bez pobede nad Ronijem, poslednji put kad su igrali ostalo mi u secanju da je komentator rekao da je Williams bez pobede nekih 6/7 godina. Znam da nisam mogao da verujem da je tako dugo...
                    U svakom slucaju, pocelo drugo kolo, Maguire dobro igra, mada je i Perry solidan, ali ocekujem prolaz Stephena, i mislim da bi mogao daleko da dogura, mada u 1/4 finalu ide na protivnika meca Higgins-Hendry. Taj mec pocinje sutra ujutru a zavrsava se uvece, bice sigurno interesantno...
                    sigpic

                    Comment


                    • Verovatno mislis na rangirane turnire. Dobio je Ronija 2011 u Championship League, ali to nije ranking turnir.
                      Ja mislim da je zadnji put ostvario pobedu nad Ronijem u ranking turniru 2002 na Tajland mastersu.
                      Maguire bi trebao da prodje Perry-ja, bolji je igrac a i u boljoj je formi definitivno, ali zato u sledecem kolu bice tezak posao za njega.
                      U svakom slucaju jedva cekam derbi drugog kola Hendry - Higgins, taj duel ne moze da bude los. Potpisujem
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Verovatno mislis na rangirane turnire. Dobio je Ronija 2011 u Championship League, ali to nije ranking turnir.
                        Ja mislim da je zadnji put ostvario pobedu nad Ronijem u ranking turniru 2002 na Tajland mastersu.
                        Maguire bi trebao da prodje Perry-ja, bolji je igrac a i u boljoj je formi definitivno, ali zato u sledecem kolu bice tezak posao za njega.
                        U svakom slucaju jedva cekam derbi drugog kola Hendry - Higgins, taj duel ne moze da bude los. Potpisujem
                        Da da, pogledao sam i ja head-to-head, eto, 10 godina bez pobede u ranking turnirima... strasno...

                        Higgins i Hendry su vec opravdali ocekivanja, verovatno najbolja sesija od pocetka turnira, zavrseno 8 frejmova za manje od 2 sata, bas brza igra, po 1 century su napravili i jos dosta half century-ja. To je bio Higginsov 500. century u karijeri. Hendry vodi 5-3, igra se do 13, ima tu jos dosta da se igra.
                        Robertson vodi protiv Gilberta 10-6, igra prilicno dobro i treba ga ocekviati u 1/4 finalu...
                        sigpic

                        Comment


                        • I evo prvi put na turniru da vidim Stivenov prepoznatljivi udarac. Razbijanje kugli iz besa
                          Ne znam sta mu nije po volji, non-stop pravi one njegove grimase iako je u ovoj sesiji uzeo oba frejma i povecao prednost na 7-3
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Higins nije ni trebao da se nadje u drugoj rundi ali dalje srecom nece.. Hendri ide u 1/4, tacno 25 godina nakon prvog ulaska u zadnjih 8 na Svetskom prvenstvu
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Jedan frejm je bio potreban Hendry-ju da zavrsi posao protiv Higginsa. Ocekivao sam i prognozirao vecu borbu, ali John jednostavno ove sezone nije u elementu i potrebno mu je dosta treninga da se vrati u formu. Ne sumnjam da ce to biti veoma brzo

                              Sada prelazimo na duel druga dva svetska sampiona...nadam se da ce prikazati mnogo vecu borbu

                              kako Roni moze da odigra fantasticne defanzivne udarce, steta sto to ne radi cesce
                              Last edited by prskaj; 28-04-12, 14:55.
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Mark se za sada dobro drzi ali tek je prva faza, nece ovo Roni ispustiti
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X