Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim bila zanimljiva ova cetvrt- i polufinala! Dakle Kina je pobedila Vels, a Severna Irska Hong Kong (koji su pobedili Englesku!). Nade UK spale na Severnu Irsku, pored Skotske, Velsa i Engleske... Wau!

    Comment


    • Ah, konacno dobar snuker, Hendry vs. Gould, nije bilo lose i definitivno bi bila velika steta da je Hendry ostao pri odluci da se povuce nakon Sheffielda prosle godine. Sad u drugom kolu igraju on i Higgins (najverovatnije), hell yeah!

      Comment


      • Posto u Australiji ne igra Roni,navijacu za Trampa.
        Tramp ima veoma tezak zrijeb,u prvoj rundi Mark Davis,a onda Selby.

        Comment


        • Tramp izgubio odmah 5-3 od Dejvisa

          Comment


          • Auu,zao mi je Trampa.Nisam bio u prilici da gledam mec.
            U nastavku turnira navijam za Selbija.

            Comment


            • Nije ni bilo prenosa, samo neki highlightsi

              Comment


              • Dobro je, izgleda da ipak necemo izgubiti jos jednog favorita, Robertson je upravo izjednacio protiv Dalea, verujem da ce sad uzeti i treci frejm za redom.

                Comment


                • Stjuart Bingam ce u Melburnu igrati svoje prvo finale rangirnih turnira u karijeri koja traje preko 15 godina! Na moju radost, tu ce biti sjajni Mark Viliams da ga spreci da uzme i titulu

                  Bingam je dobio Marfija 6-2 a Mark istim rezultatom veterana Kena Doertija. Son je promasivao lagane kugle, Kena je izdala njegova defanzivna igra i otuda ovako lagani porazi
                  Last edited by ClayWarrior; 24-07-11, 12:55.
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Gledao sam delimicno meceve, Mark izgleda standardno dobro... Onaj Bingham mi nekako i nije bas za finale, ali dobro, mora jednom da se desi... Hendry se izgleda navikakva na novi stap.

                    Comment


                    • Power Snooker se igra danas, pocela je prvo polufinale. Sasvim slucajno video

                      Parovi Selby - Gould i O'Sullivan - Robertson

                      O'Sullivan je izvukao neverovatnu pobedu u cetvrtfinalu protiv Dotta, gubio sa vise od 100 razlike i u poslednjih 5 minuta sa power playom nadoknadio i dobio sa 3 razlike

                      Comment


                      • U toku je prvo cetvrtfinale Uk championshipa izmedju mog omiljenog igraca Maguirea i talentovanog Trumpa.
                        Obojica su u prethodnom kolu izbacili velike sampione - Trump Ronija a Maguire higinsa.
                        Maguire uzima prvi frame. ukljucite se na eurosport imam osecam da ce ovo biti dobra partija
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • zavrsava posao trump 6:3 krajnji rezultat. Solidna igra trumpa nista specijalno ,ali veoma bleda igra maguirea odavno meni izgleda kao da njega ne zanima ova igra moze on to mnogo bolje
                          Trump ogroman talenat moze biti veliki sampion,ali dosta cesto pravi pocetnicke grese dok veoma teske udarce sa lakocom izvrsava. Te greske kad bi malo smanjio bio bi dosta dominantan na turu
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Roni nije nesto u formi, u zadnje vrijeme.. Ne znam zasto :S

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Roni nije nesto u formi, u zadnje vrijeme.. Ne znam zasto :S
                              Zato sto mu puca k.... realno ... Obozavam ga... ko zna sta se zbiva njemu u glavi
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by Fanta View Post
                                Roni nije nesto u formi, u zadnje vrijeme.. Ne znam zasto :S
                                Izjavio je jucer da razmislja o prekidu karijere...prica o tome kako zivot nudi puno vise od igranja snukera i da bi se volio okusati u necemu drugom...

                                Inace u polufinalu UKa ce igrati Robertson i Trump...mec koji je svakako finale prije finala...Robertson danas bio jako odlucan,odlicno je igrao i lako pobijedio...i ona dva izgubljena frame-a je trebao dobiti...Trump me odusevljava sve vise svakim svojim nastupom...nema sumnje da ce biti veliki sampion...i on danas poprilicno lako dobio svoj mec...
                                Sutra ce prstati na sve strane...
                                U drugom polufinalu igraju Walden i Allen...cini mi se prvo polufinale rangirajucih turnira za Waldena...nanizao je 3 odlicna meca...ali i njegovi protivnici nisu igrali na najvecem nivou...u polufinalu ce sigurno imati vecu tremu od Allena...ko god da prodje imat ce jako tezak mec u finalu...

                                Comment

                                Working...
                                X