Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Higgins je svetski sampion,svaka cast majstore,sve najbolje i da osvajas jos dosta prvenstva i da jos dugooooo igras snooker ti si kralj snookera...
    Sve cestitke i Trump-u pred njim je velika buducnost..
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Navijam za Trampa sviđa mi se stil igre strašno Higgins mi je nekako defanzivan mnogo kvalitetan je igrač i legenda ali nekako mi nije simpatičan stil igre krivo mi za Dinga što je ispao ali šta je tu je ...
      Ma gde defanzivan, pa ne bi bio treci na listi centuria svih vremena da je defanzivan. Ne bi postigao ovoliko uspeha da nije ofanzivan igrac.
      Ali kakav 'double' roze na kraju, i sad je ispred O'Sullivana po titulama. Nadam se da ce Roni poceti ponovo da igra dobro, ako ga Trump nije inspirisao onda niko i nista nece. I top 16 ce biti jaci nego ikad sledece sezone...
      Higgins legenda
      sigpic

      Comment


      • Ali sjajno je snookerovao Trumpa kada je stavio belu iza crne,i onda je tad resio mec,fenomenalan je.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Pa naravno. A sto se tice Trumpa stvarno sve one dugacke kugle su neverovatne, ali onda dok pravi brejk ubacije ih previse lezerno i zato uvek zavrsi negde na 40/50, jer prosto ne moze da stalno gubi poziciju i ubacuje riskantne lopte, pre ili kasnije mora da promasi neku. Imao je srece da ga do finala niko nije u potpunosti kaznio za to, ali ako na nekoga mozes da racunas da uvek kazni protivnika onda je to Higgins.
          I jos zasto je on najbolji: Moze da apsolutno razbije nekoga, a ako mu ne ide onda je dovoljno snazan da pobedi u poslednjoj partiji ako treba.
          Sad sam procitao da je Steve Davis posle ovog meca izjavio da je Higgins najbolji igrac ikada.
          sigpic

          Comment


          • Prosle godine Davis ga je dobio u drugoj rundi,evo sada je John osvojio sampionat,i potpuno zasluzeno.
            Trump kao sto ti rece uvek stane na pola,on ima dobre i veoma jake udarce ali video si kada je promasio roze kuglu koju bih i ja u nekom slucaju ubacio,bila je bas u pravcu rupe,i onda je John to kaznio naravno.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Zelim da cestitam Dzonu, jednostavno mnogo je u toku drugog dana bio bolji. Ipak on je "veteran" i ko zna, mozda mu je i ovo poslednja titula svetskog sampiona, dok za Dzada ima vremena, ima samo 21 godinu i osvajace on titule i titule. Nedaj se Dzade kralju!

              Comment


              • higgins je dobio iskustvom i strpljenjem i svaka mu cast jos jednom je pokazao da je najboljidok je trump pravio brzoplete greske al jos je mlad i to je normalno da pravi,al zato je pokazao veliki talenat i umjece da za buducnost ne mora da brine.i sam higgins ga je pohvalio i rekao je da je uzivao u njegovim fenomenalnim potezima.sta rec nego svaka cast obadvojici

                Comment


                • Svaka cast Higinsu na tituli u sefildu,mada i da je Tramp pobijedio ne bi bilo nezasluzeno.Tramp ce sigurno uskoro postati prvi na listi i sigurno ce biti veliki sampion.Odusevio me je igrom u sefildu i steta sto nije osvojio.

                  Comment


                  • Strava, ima i pdf o snookeru. Jedva cekam da pocne sledeca sezona!

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Strava, ima i pdf o snookeru. Jedva cekam da pocne sledeca sezona!
                      I ja isto.

                      Comment


                      • @ Vanja
                        Za koga navijas?
                        Inace sledeci turnir je na pocetku juna, igra se u Kini.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pocetkom juna ne moze biti nikako
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Pocetkom juna ne moze biti nikako
                            Nova sezona snookera pocinje 20. juna

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              @ Vanja
                              Za koga navijas?
                              Inace sledeci turnir je na pocetku juna, igra se u Kini.
                              U principu, ni za koga preterano, niti protiv koga, za razliku od drugih sportova. Volim da gledam dobar snooker, a s obzirom da su svi oni j*bitacni igraci (mislim na one iz top 20), uvek bude dobrog snookera.

                              Mada sam u finalu ipak navijao za Judda, zato sto je stariji svega 2 godine od mene, zato sto igra agresivno uvek osim kada je to ocigledno glupo, a i zbog onako opaljene frizure.
                              Drago mi je zbog Higginsa, svasta je preziveo ove sezone, pokazao je da je veliki borac, plus je Highlander.
                              Od ostalih, uvek navijam za O-Sullivana, on i Judd slicno igraju.

                              Comment


                              • 02/06 - 05/06 Wuxi Classic More
                                05/09 - 11/09 Shanghai Masters More
                                17/09 - 25/09 World Open More
                                03/12 - 11/12 UK Championship More
                                08/01 - 15/01 Masters More
                                01/02 - 05/02 German Masters More
                                13/02 - 19/02 Welsh Open More
                                15/03 - 19/03 Players Tour Championship Finals More
                                27/03 - 02/04 China Open More
                                15/04 - 01/05 World Championship More

                                Mislim da ovo vazi za svaku godinu, ali videcemo 2. juna da li je ovo tacno.

                                @ Vanja Sto se tice Trumpa sjajno je sto je tako agresivan, ali mnogo puta je i ocigledno glupo, zato je onoliko puta gubio poziciju u sred brejka, nekad je nepotrebno rizikovao. Ali u svakom slucaju veoma zanimljivo za gledanje i naravno pomaze sto je toliko precizan u svim ti dugim loptama, jer gadja neke lopte koje nikad ranije nisam video da bilo ko pokusava da ubaci. A inace se slazem da su svi iz top 16 a i jos par njih van, sjajni igraci i zanimljivo je gledati ko go da igra...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X