Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga jos jedan gem , da li ovo sluti na preokret

    Comment


    • Хе, је, сада ће Рафа по интимним тренуцима....мало дуже да чепрка по гузи....
      Last edited by Žika; 15-03-13, 03:28.
      sigpic

      Comment


      • Zato kad ga Berdih dovati i nemoj da ste mi se tad nacrtali da navijate za njega, drzim monopol u navijanju za Berdiha, vas lazne navijace ne priznajem
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Cuj Smoke on the Water u pozadini...

          Comment


          • Ja ću apsolutno biti uz Berdiča, ako treba i avatar menjam.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sto je najtuznije, odlicno reternira iz BHa danas

              Comment


              • Ovo je vec nesto drugo, ovo je prava stvar
                sigpic

                Comment


                • Ajmo svi za Tomasa, ooo, svi za Tomasa...

                  Comment


                  • Ma ledja su u pitanju, nema se tu sta pricati, samo sto ga malo popuste, pa moze odigrati jace i bolje, sto sada radi.
                    Genius, outrageous, the best ever! RF!

                    Comment


                    • Berdih-Nadal, pa navijam za neki zemljotres ili tako nesto
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja sam samo praktična.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Shardonnay View Post
                          Zato kad ga Berdih dovati i nemoj da ste mi se tad nacrtali da navijate za njega, drzim monopol u navijanju za Berdiha, vas lazne navijace ne priznajem
                          Koga priznajes?

                          Berdih je inace u dobroj formi, skida on minimum set Rafi.

                          p. s. Pres*ao sam i ja vise sa ovim optimizmom
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Nadal ce se sprdati sa Tomasom, unistice ga visokim spinovima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odlican je BErdo, puno bolji od Rogera na ovom turniru

                              Comment


                              • Дакле, Феки губи 820 бодова!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X