Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A finale kod devojaka... najverovatnije Wozniacki-Sharapova. Jeste Kerber dobila sva tri meča prošle godine protiv Karoline, ali je Dankinja mnogo stabilnija u ovom trenutku... Ukoliko pobede u polufinalu, Karolina će preuzeti deveto mesto od Stosur a Marija drugo.

    Comment


    • Bilo bi neozbiljno reci da ce se posle godinu dana ne igranja na betonu i ovolike pauze poigravati sa momkom koji je u formi i koji voli ovde da igra. Ovo je Tomasu sansa za pobedu posle skoro 6 i po godina
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        Добро вече, очекује се дуго очекивани вечити дерби: Феки-Рафа


        Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu.
        (Članova: 1 ? - Gostiju: 7)
        Zika


        људи! где сте?
        Trebalo je da svima bude jasno chim sam ja zaspao i to ne sluchajno vec namjerno da nisam ochekivao nishta od ovog mecha,mada chitajuci vas da budem iskren nisam ni ochekivao ovako laku pobjedu Rafe, u suprotnom bih opljachkao kladionicu,bio mi je No bet match,samo za uzivanje a eto vidim ni uzivanja nije bilo uopshte.
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • A evo gledam prvi set,Fed je pocheo bio mnogo jache nego protiv Stanishe ...

          http://www.youtube.com/watch?v=P0F_0KbUdjM
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Federer je poceo igrati na 0-3 u drugom setu...sve prije toga je bila smijesna igra

            Comment


            • Kasno upalio sva 4 motora znachi,pogledacu i to na brzinu,drago mi je zbog Rafe iako mi je milije bilo da bude obrnuto naravno ali Fed odavno vec najavljuje da mu se odmara malo,da ima obaveza itd .
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Na osnovu elaboracije forumaske, vidim da Fedal posebne novosti ne donese. 19 preti da u veće numere pređe, a onih 10 nekako mi betonirano izgleda, sa malom verovatnoćom porasta naviše.
                Intrigira me jedino taj Raficin bh spominjan noćas. Da li je trenutna pojedinačna impresija u pitanju ili je baš vidno poboljšanje. Pogledaću to sa Tomicom u duelu, iako sumnjičim mogućnost spektakularnog napretka u relativno kratkom toku vremena.
                Sve misterije i enigme oko Raficinog povratka ovim mečom su rešene. Nikada nisam mogao razumeti tu vrstu spinovanja koja dolazi iz štaba kralja prašine, koju samo mogu nazvati pokušajem prevare. Istina od prevare se i krenulo, od trenutka nasilne promene prirodnog dešnjaka u levorukog. Nije to prevara u izvornom obliku reči i za pogodnim terminom još tragam, ali spin tu ima začetak, a svi kasniji sa nadogradnja tog temelja. Spin pada u vodu na terenu, i tu se sve pokazuje a na doraslog protivnika u mentalnom i igračkom smislu on uticaja nema.
                Neka se Rafica vratio, i trebalo je. Imaće on još problema sa protivnicima raznih profila koji mu parirati mogu, a jedan osobito.
                sigpic

                Comment


                • Berdih, igrac koji moze da pobedi svakog osim Djokovica bice tesko sa Rafom ali ima i vise nego dobre sanse.
                  a Rafa cim pobedi Federera, odmah se prica kako je nedostajao tenisu i to ce se pricati dok ne pobedi Djokovica, a onda ce ponovo biti Folirafa i slicno
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    Berdih, igrac koji moze da pobedi svakog osim Djokovica bice tesko sa Rafom ali ima i vise nego dobre sanse.
                    a Rafa cim pobedi Federera, odmah se prica kako je nedostajao tenisu i to ce se pricati dok ne pobedi Djokovica, a onda ce ponovo biti Folirafa i slicno
                    Budi mirna to se nece desiti, barem ne ove godine
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Na osnovu elaboracije forumaske, vidim da Fedal posebne novosti ne donese. 19 preti da u veće numere pređe, a onih 10 nekako mi betonirano izgleda, sa malom verovatnoćom porasta naviše.
                      Intrigira me jedino taj Raficin bh spominjan noćas. Da li je trenutna pojedinačna impresija u pitanju ili je baš vidno poboljšanje. Pogledaću to sa Tomicom u duelu, iako sumnjičim mogućnost spektakularnog napretka u relativno kratkom toku vremena.
                      Sve misterije i enigme oko Raficinog povratka ovim mečom su rešene. Nikada nisam mogao razumeti tu vrstu spinovanja koja dolazi iz štaba kralja prašine, koju samo mogu nazvati pokušajem prevare. Istina od prevare se i krenulo, od trenutka nasilne promene prirodnog dešnjaka u levorukog. Nije to prevara u izvornom obliku reči i za pogodnim terminom još tragam, ali spin tu ima začetak, a svi kasniji sa nadogradnja tog temelja. Spin pada u vodu na terenu, i tu se sve pokazuje a na doraslog protivnika u mentalnom i igračkom smislu on uticaja nema.
                      Neka se Rafica vratio, i trebalo je. Imaće on još problema sa protivnicima raznih profila koji mu parirati mogu, a jedan osobito.
                      Nije istina osim ako on u svojoj knjizi laze da je morao igrat lijevom a ne desnom,imash knjigu na netu pa prochitaj !
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shpageti View Post
                        Nije istina osim ako on u svojoj knjizi laze da je morao igrat lijevom a ne desnom,imash knjigu na netu pa prochitaj !
                        Za knjige imam poseban filter, ne bih čitao ni Đokovićevu, a Nadalovu posebno
                        Last edited by pecaros; 15-03-13, 10:08.
                        sigpic

                        Comment


                        • shardo,

                          1.
                          Rafa treba tenisu!

                          2.
                          Rafa i sada pokazuje elemente foliranja. Pogledaj njegovih 5 zadnjih meceva: Almagro, Ferer, Harison, Gulbis i Federer. A sjeti se njegove price prije Akapulka: "Ako moje koljeno bude... mozda cu igrati IW."

                          3.
                          Jedan i dva ne protivrjece jedno drugome.

                          4.
                          Ako su Federer i Mari u formi, Rafa treba Novaku.


                          PS
                          Izasle su kvote.

                          Rafi daju 65% a Berduhu 35% sansi. To je otprilike realno. Poredjenja radi Mari ima 67% a DP 33%.
                          Last edited by NI; 15-03-13, 10:16.

                          Comment


                          • Rafa ce za mene uvek biti Folirafa. Da se razumemo . Nakon RG-a ja nemam nikakvo postovanje prema njemu a niti je to njemu bitno . Ali ja kao fan tenisa njega ne gledam istim ocima.

                            Ali da je potreban tenisu jeste. I da je unistio Federera jeste. Ja sam upalio preko kompa da gledam zato sto me je mrzelo da idem u dnevnu sobu da palim tv . Lepo sam odgledao do 3-0 u drugom setu i nakon toga sam ugasio kompjuter ... Nije bilo svrhe vise gledati. Rafa je bio kao pusten iz kaveza.

                            Ako dodje do finala i tamo bude Djokovic. Gledacemo veoma zanimljiv duel.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Evo repriza Fedal na SK+.
                              Taman da vidim sta se tu desavalo posto mi ne znam kojom magijom nije zveketao alarm u 3AM
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Sa navijačkog stanoviša Rafa mi nije nedostajao, verujem ni Fedistima, sa stanoviša kvaliteta ovog sumraka današnjeg tenisa i neizvesnosti, apsolutno.

                                Originally posted by NI View Post
                                Olja,

                                Trebao sam dodati "trivijalnosti nevezanih za tenis". Za Novaka i savakog drugog profesionalnog tenisera tenis je posao. Cim je nesto posao onda vise nije trivijalnost.

                                Za Novaka je fudbal trivijalnost a tenis posao. Za tebe, mene, Vladana... su oboje trivijalnost. To je razlika.

                                Tenis je vrlo specifican posao. Vrlo stresan za svakoga ko se njime bavi. Pod stresom teniser zna da izgubi kontrolu i da ga neki detalj zaokupira. To nije dobro. Teniseri kojima se to cesto desava ne mogu biti dobri teniseri. Ali oni koje okupira nesto nevezano za tenis, uopste ne mogu biti teniseri.
                                Ne, ne. To je druga krajnost. I nisam rekla da su stvari vezane za tenis trivijalnosti. Već da ako one uspeju da ga dekoncentrišu, nema razlike. Suština je da li teniser uspe da se vrati i prebodi sve ono što mu smeta do kraja.
                                Izuzetak su lične tragedije, koje si već pomenuo.
                                Novaka nije ništa okupiralo, već je imao jedan mali loš početni period, a nakon toga uspeo da se vrati i odradi posao do kraja. Za razliku od prošlogodišnjeg finala u Rimu.
                                Last edited by miloolja; 15-03-13, 11:43.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X