Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto sam i ja kategoricno odbacila teoriju za Milan, da iznesem sad zavrsnu rec ne mislim da je jedan nacin razmisljanja defakto ispravan, a drugaciji potpuno pogresan. I nisam mislila da ismevam neciju posvecenost i navijacku opredeljenost, jer i sama sebe smatram nenormalnom u tom smislu, Federer je samo jedna osoba za koju bolesno navijam, ali nije jedina. Ali kako mozes da funkcionises normalno, ako te neciji poraz toliko izbaci iz takta mislim, volim ja Feda, Milan, Bajern, ali sebe volim vise. Nece Fed sutra otici na posao umesto mene, platiti mi letovanje i slicno. U redu je ne biti srecan zbog poraza, ali ako ne mozes da se resetujes u najkracem mogucem roku, ne pise ti se dobro. Ovde ne mislim na one koji mogu sebi da dopuste taj luksuz da danima sede u 4 zida i tuguju. Cak i da nije igrao mec to vece, sta ste mislili, da bi Djokovic malo plakao zbog poraza Milana? isto kao sto je trener rekao igracima Milana - e momci nemoj da ste tuzni zbog poraza, ajmo u hotel igra nam Nole?

    I kada se toliko trudis i radis i treniras kao Djokovic, ne mozes, jednostavno ne mozes sebi da dozvolis da razmisljas o takvim stvarima pred mec. Nisu dzaba izmislili karantine. Ovde vec pricam iz iskustva, pre nego sto izadjes na teren, postojis samo ti, jer nece neko drugi doci i zavrsiti posao za tebe.
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Rodzeru je bolje da ne izadje na teren, bice pociscen.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Bravo Gandalfe ... ova opaska bode u centar .... Ajde jos neku molim te, mozes ti to, znam da mozes. Odusevljavao (ozbiljno nije zajebancija) si me i u proslosti
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Starac ide danas na 2-mesecnu pauzu.

          p.s. hahahaha kako je Rafa samo slozio facu kada je bila rasprava oko coaching-a.
          Last edited by Mr. Wolf; 14-03-13, 17:59.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Kad igra Nole ? Sutra ? Petak ?

            A Federer i Nadal u 3 ujutru ? Ko ce to da ceka -.-.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Originally posted by Bonomo View Post
              Kad igra Nole ? Sutra ? Petak ?

              A Federer i Nadal u 3 ujutru ? Ko ce to da ceka -.-.
              Sutra ili u petak isto ti dodje
              sigpic

              Comment


              • Xaxaxaxa . Pa da . Ali da li igra posle ponoci ili npr 21:00 u Petak ?

                Zbunjujem samog sebe sad.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  Xaxaxaxa . Pa da . Ali da li igra posle ponoci ili npr 21:00 u Petak ?

                  Zbunjujem samog sebe sad.
                  Dnevni termin, malo Nole da se osunca, ubledeo nesto
                  sigpic

                  Comment


                  • 21:00 Berdych - Anderson (ATP Indian Wells)

                    03:00 Federer - Nadal (ATP Indian Wells)
                    Last edited by Žika; 14-03-13, 18:14.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samanta se povukla sa turnira zbog povrede lista na desnoj nozi. Kerber u polufinalu protiv pobednice meča Azarenka-Wozniacki (23:00)

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        21:00 Berdych - Anderson (ATP Indian Wells)

                        03:00 Federer - Nadal (ATP Indian Wells)
                        Jesi li siguran da je u pitanju ATP Indian Wells?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ako Novaka ili bilo kojeg profesionalnog tenisera rezultat Milana, ili bilo kojeg drugog tima ili bilo kakva slicna trivijalnost, moze dekoncetrisati na pocetku meca onda sigurno ne moze doci do prvog mjesta ili zadrzati prvo mjesto. Naravno, ovdje ne govorim o ozbiljnim porodicnim problemima ili nedao Bog smrti u familiji.
                          Last edited by NI; 14-03-13, 18:47.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Ako Novaka ili bilo kojeg profesionalnog tenisera, rezultat Milana ili bilo kojeg drugog tima ili bilo kakva slicna trivijalnost, moze dekoncetrisati na pocetku meca onda sigurno ne moze doci do prvog mjesta ili zadrzati prvo mjesto. Naravno, ovdje ne govorim o ozbiljnim porodicnim problemima ili nedao Bog smrti u familiji.
                            Tek kada bi Zvezdine poraze shvatao tragicno ni u prvih sto ne bi bio
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako prenose zenski dubl valjda ce i muski.. ovo je idealna sansa za blizance da konacno osvoje Indian Vels, posto nikada nisu. Sjajno zvuci podatak da su pre davnih 14 godina na debiju igrali u 1/4
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Moram i ja jos jednom, nisam bila tu kad ste pricali.
                                Prvo, ja razumijem da se navijaci razocaraju i da su smoreni kad im tim ili igrac izgube, normalno je to. Ali da to moze da te izbaci iz takta i da 7 dana ne mozes da dodjes sebi (a Vladan je naveo takav primjer), to ne razumijem. Ne da ne razumijem, vec tvrdim da nije moguce, pogotovo ne kod uspjesnih ljudi, a niko ne sumnja u to da je Djokovic uspjesan covjek. Bojana je fino rekla da sebi ne moze da dozvoli da ne funkcionise, ne moze niko ko ima iole ozbiljan posao i zivot, a ne neko ko je prvi na svijetu. Jednostavno to malo ko moze sebi da priusti. Njemu niko ne bi urucio radnu knjizicu, ali da je takav kao sto pisete, nikad ne bi bio, ne samo 1. reket svijeta nego ni blizu toga.
                                Ovo za Delpa i papu je, naravno, bila sprdnja, svi znaju da je Delpo ogroman vijernik, a papa mu zemljak pa bi se dalo povezati. A mozda treba analizirati njegove poraze i vidjeti da nisu Boca Juniorsi (cini mi se da za njih bas navija ) gubili tog ili tih dana i da li je njihov poraz ikako uticao na njegovu igru, trebalo bi to malo procackati, mozda ima nesto.

                                Comment

                                Working...
                                X