Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je ovo tenis kojim ce se osvajati GS, onda pecanje otaje jedini izbor.
    sigpic

    Comment


    • E neces sine
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Dupla na MP
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Milos ladno nije provalio da je mec lopta
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nije ni znao da je mec lopta
            U svakom slucaju Novaku ako preskoci Sama mnogo lakse protiv Joa.
            sigpic

            Comment


            • разочаран сам....али што се тиче Нолета, боље је овако.
              Last edited by Žika; 13-03-13, 21:41.
              sigpic

              Comment


              • Tako to radi majstor Conga
                http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

                Comment


                • Preliva se inteligencija kod obojice
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Posustao je Losmi, ocekivano. Bio sam iznenadjen nivoom u prvom setu, da moze tako da odigra ceo mec i kada bi jos mogao da ponavlje te partije u kontinuitetu bio bi clan top 10 drustva bez problema. Ipak mislim da cemo takva izdanja pre gledati s mene na ustap nego sto ce postati standard. Mec jos nije izgubljen, mada prakticno sve zavisi od Conge i ako Raonicu stane servis brzo ce ovo biti gotovo.

                    Sta se tice nocasnjih meceva mislim da cudo treba da se desi pa da ne gledamo Fedal qf. Ukoliko je Federer zdrav i nema nameru da tankuje Stanove sanse mere se promilima. On do pobede moze samo ako ga Federer posteno pogura i nikako drugacije. Verujem da je uveliko spakovao kofere i cekirao kartu za Majami cim je saznao da mu je zemljak protivnik u narednoj rundi. Sto se tice meca Gulbis-Nadal tu je najveca nepoznanica Nadalova trenutna forma jer jedan mec na betonu je premalo da se izvedu ozbiljniji zakljucci. Ernests je odigrao ocajno protiv Sepija, verovatno i umor polako cini svoje, i ako zestoko ne podigne nivo nema sta da tarzi u tom mecu. Ja se ipak nadam da ce odigrati nesto bolje i da cemo gledati uzbudljiv i kvalitetan mec, a sve osim pobede Nadala u dva seta bilo bi ravno senzaciji, bar sto se mene tice.

                    Djokovicu za pobedu protiv Sama nece trebati neka narocita igra, ali mogli bi bar da vidimo nesto tenisa od Novaka jer ga u mecu protiv Dimitrova nismo videli. Nadam se ako nista dugo makar agilnijem pristupu i jednoj pristojnoj igri sto bi bilo sasvim dovoljno za prolazak u narednu rundu, a za dalje cemo videti.

                    Skot je do sada imao najslabije protivnike, a najvise se mucio, narocito u prvom kolu. Neko rece da odaje utisak coveka koji je dosao po trofej, ali moram podsetiti da on tako stalno izgleda, a onnda zavrsi takmicenje praznih saka ili sa posluzavnikom u rukama u najboljem slucaju. SF mi se cini kao najdalji i sasvim realan domet sto se njega tice. Veceras ne bi trebalo da ima vecih problema.

                    Kakav nacin da se zavrsi mec

                    Sad da Vidimo Berdiha i Gaskea, ocekujem dosta od tog meca Francuz je delovao jako dobro u prvim kolima ako tu igru ponovi i sada gledacemo odlican mec.
                    Last edited by Navras 16950; 13-03-13, 21:44.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Ovo sto smo danas vidjeli je objektivni maksimum Raonica u uslovima koji njemu savrseno odgovaraju, ali, zbog objektivnosti valja reci, odgovarali su i njegovom protivniku.

                      Ocjena?

                      Bolje od ocekivanog ali jednodimenzionalno. Zapravo jednodimezionalnost je najbolji dio njegove igre. Bolje nego da proba da izvodi nesto sto ne moze. Jedina zamjerka je sto je pokazao elementa chokinga kada servira za set. To mora da rijesi. MORA!
                      Last edited by NI; 13-03-13, 21:45.

                      Comment


                      • Cudo napravise dvojica drvoseca


                        sigpic

                        Comment


                        • Tsonga ni kriv ni duzan pobedi. A posto mu je u ovom mecu pobeda onako pala sa neba, u sledecem ce da grize maksimalno
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Njega se sa ovakvom igrom ne bojim, on kad nije agresivan bezopasan je za najbolje, Novak ce vjerujem nocas imati tezi posao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hoce li ovaj rezultat Bajerna i Arsenala uticati na neki od narednih meceva ove noci, da znamo unapred?
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Cudo napravise dvojica drvoseca


                                Prestrog si pecaros.

                                Raonic ima izuzetno laku ruku za drvosjecu.

                                Comment

                                Working...
                                X