Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Vladane,

    Ma salio sam se. Znam da ti pokusavas biti objektivan ali srce je srce. Kao shminka kad je u pitanju Marinko Matosevic.

    Naravno da Novak vise zeli Marina nego Milosa. Svi veliki serveri su nepredvidivi. Ali nisam siguran da isto vazi za Marija i pored dva poraza od Milosa. Niti sam siguran da ce tako biti za godinu dana. Toliko dajem Cilicu da se konacno pokaze hoce li od njega biti pravi igrac. Ali kako pobuditi strast kod flegmaticnog covjeka koji zaradju par miliona godisnje?

    PS
    Inace Milos mi je bas simpa. Ujudan, fin, blage naravi, odmjeren, intelegentan... Ali kao teniser je limitiran.
    Svjestan je Milosh svojih nedostataka,ali uporan je i predan tome shto radi tako da ce samo napredovat za razliku od Chilica kojeg si odlichno opisao,chovjek je izgleda zadovoljan time shto postize i kao da je ubijedjen da vishe ne moze.
    I da,shto se Milosha tiche,rijetko koji igrach na tour-u je tako vaspitan i blagorodan kao on,zato mu svaka chast i svi ga vole i cijene.
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • shpageti,

      Previse je on intelegentan da ne bi znao sto moze a sto ne moze.

      Dakle, kazes da je uza sve to i radan. Ko bi rekao da je Kanadjanin.

      Comment


      • Murray voli velike servere, on nekako najlakse izlazi sa njima na kraj. Ipak vjerujem da na sljaci mnogo vise zeli Cilica nego Raonica.
        Mislim da je kasno za Marina, 2009. i 2010. je bio u zenitu i to je to, 3-4 godina kasnije je gori igrac nego sto je bio, to nije slucajno i to se tesko okrece.
        Pomenuh Kevina, on je 203 pa se ne prica da je samo servis, Querrey je iste visine kao Marin, 198, jos jedan koji je visociji od Raonica i koji je prilicno limitiran igrac ali ga to nije sprijecilo da u jednom trenutku bude ubjedljivo najopasniji od svih Americkih tenisera, pritom i najsvestraniji ako pricamo o podlogama. Ko zna sto bi bilo da ga povreda nije odvojila od terena.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          shpageti,

          Previse je on intelegentan da ne bi znao sto moze a sto ne moze.

          Dakle, kazes da je uza sve to i radan. Ko bi rekao da je Kanadjanin.

          Mozda smo i mi trebali do Kanade otic,bili bi puno uspjeshniji u svemu,to je grm u kom lezi zec ...
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Djokovic - Querrey ......... 04:30
            Raonic - Tsonga.............02:30
            Murray - . Berlocq..........
            Haas - Del Potro01:00

            Berdych - . Gasquet
            Simon - Anderson.........19:00
            Nadal - Gulbis
            Wawrinka - R. Federer.....23:00
            Last edited by Žika; 13-03-13, 16:35.
            sigpic

            Comment


            • Kakve su vam to prognoze za Vavrinku i Federera?
              Sanse Vavrinke protiv kakvog god Federera veceras su jednake sansama Dimitrova protiv Djokovica sinoc. A znajuci Federera, sigurno nece izaci sa ozbiljnom povrjedom na teren tako da tek onda Vavrinka nema sanse. ;)
              A ako vam onaj bljesak protiv Djokovica ove godine ponistava skidanje gaca u prethodnih 10 meceva protiv Federera onda i ima neke sanse.
              Meni bi bilo drago da Stan pobijedi, po obicaju cu navijati za njega kad igra protiv Federera, ali nece mu to pomoci.
              Smije li se neko u avatar kladiti na taj mec.

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Kakve su vam to prognoze za Vavrinku i Federera?
                Sanse Vavrinke protiv kakvog god Federera veceras su jednake sansama Dimitrova protiv Djokovica sinoc. A znajuci Federera, sigurno nece izaci sa ozbiljnom povrjedom na teren tako da tek onda Vavrinka nema sanse. ;)
                A ako vam onaj bljesak protiv Djokovica ove godine ponistava skidanje gaca u prethodnih 10 meceva protiv Federera onda i ima neke sanse.
                Meni bi bilo drago da Stan pobijedi, po obicaju cu navijati za njega kad igra protiv Federera, ali nece mu to pomoci.
                Smije li se neko u avatar kladiti na taj mec.
                Smem ja al u paketu, da necemo gledati susret Rafe i Rogera ove godine u IW

                Comment


                • Na zvezdanom Turu ne bi se ni osetilo ne igranje Federera i Nadala u 1/4
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Na zvezdanom Turu ne bi se ni osetilo ne igranje Federera i Nadala u 1/4
                    Auditorijum ceka godinu dana na taj susret;)al ga nazalost nece videti u IW

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Kakve su vam to prognoze za Vavrinku i Federera?
                      Sanse Vavrinke protiv kakvog god Federera veceras su jednake sansama Dimitrova protiv Djokovica sinoc. A znajuci Federera, sigurno nece izaci sa ozbiljnom povrjedom na teren tako da tek onda Vavrinka nema sanse. ;)
                      A ako vam onaj bljesak protiv Djokovica ove godine ponistava skidanje gaca u prethodnih 10 meceva protiv Federera onda i ima neke sanse.
                      Meni bi bilo drago da Stan pobijedi, po obicaju cu navijati za njega kad igra protiv Federera, ali nece mu to pomoci.
                      Smije li se neko u avatar kladiti na taj mec.
                      majo, evo ja se javljam

                      uh kako ne volim ovog Simona, kako je sad glupo napravio brejk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Raspada se Kevin u ovim trenucima, mnogo gresi i Simon lako ce dobiti drugio set. Valjda ce se trgnuti malo i u trecem setu zaigrati malo bolje da ne dozvoli preokret .
                        Last edited by Lord Aleksoni; 13-03-13, 22:18.

                        Comment


                        • Milos igra fenomenalno, ne zna Jo odakle mu puca
                          sigpic

                          Comment


                          • Bojana, dogovoreno.
                            7 dana avatar i potpis.

                            Comment


                            • Drugo Masters 1000 1/4 za Andersona
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Opet Raona pravi brejkove servisima
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X